Recenzja auto money system czy to oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
09.09. 2017 12:32  | 

Oficjalna strona: theautomoneysystem.com

Auto Money System to nowa platforma do automatycznego handlu, która daje szansę na zdobycie bogactwa. Twórcy twierdzą, że AMS umożliwia odsprzedawanie różnych produktów w internecie i zarabianie jako partner. System jest bezpłatny i zapewnia zarobki powyżej 100 dolarów dziennie. Jest łatwy w użyciu dla każdego. Wystarczy, że włączysz komputer i będziesz mógł się cieszyć pieniędzmi wpadającymi Ci do kieszeni. To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, dlatego postanowiliśmy dokładnie przyjrzeć się Auto Money System.

Kto stoi za Auto Money System?

Samantha Horvath twierdzi, że jest osobą odpowiedzialną za Auto Money System. Według jej oświadczeń zarabia miliony od momentu, kiedy zaczęła używać tego programu. Dzięki temu na wszystko ją stać, od drogich domów, po wspaniałe wakacje. Tak, jasne! W prezentacji wideo umieszczonej na stronie internetowej theautomoneysystem.com jest wiele informacji, jak łatwo jest zarobić pieniądze za pośrednictwem systemu Auto Money, ale nie ma ani jednego słowa na temat Samanthy Horvath. Kim jest i dlaczego nie widzimy jej w prezentacji, pozostaje dla nas zagadką. Zwykle ludzie, którzy prezentują tak zyskowne oprogramowanie są sławni i się nie ukrywają. Ponadto nie podano nazwy firmy, adresu ani żadnych danych kontaktowych. Brak ważnych informacji sprawia, że AMS jest usługą anonimową, co jest naszym pierwszym dowodem oszustwa.

Jak działa Auto Money System?

To pytanie pozostaje bez odpowiedzi. Na stronie theautomoneysystem.com nie podano informacji o tym jak działa ten system. Jedyną rzeczą, którą rozumiemy jest to, że za pomocą Auto Money System można codziennie zarobić przyzwoitą gotówkę. Twórcy AMS nie wyjaśniają jakie algorytmy i formuły wykorzystuje ten system. Nie jest jasne, czy osoby prezentujące oprogramowanie AMS, są prawdziwe czy zmyślone.

Niepokojące informacje

Głównym problemem jest to, że film jest pełny fałszywych referencji dawanych przez płatnych aktorów. Można wynająć takich aktorów na stronie Fiverr.com. Nie można tego zlekceważyć, to ważny dowód na to, że mamy do czynienia z oszustwem. Inną niepokojącą kwestią jest twierdzenie, że handel za pośrednictwem AMS jest w 100% wolny od ryzyka. To kłamstwo. Nie ma handlu bez ryzyka. Zawsze istnieje ryzyko przegrania i utraty zainwestowanych pieniędzy.

Warto także wziąć pod uwagę następujące rzeczy. Mianowicie, podczas budowania strony do odsprzedaży produktów absolutnie konieczne jest uzyskanie rzeczywistego ruchu. Z tego powodu musisz ciężko pracować przez dłuższy czas. Musisz znaleźć klientów, którzy chcą kupić sprzedawane produkty. To jest długi i pracochłonny proces walidacji, którego nie zapewnia Auto Money System.

Recenzja Auto Money System – Wnioski!

Nic co dotyczy theautomoneysystem.com nie wygląda dobrze! Auto Money System to oszustwo, które nie zasługuje na Twój czas i inwestycję pieniędzy! Oszuści po prostu zmieniają nazwy, aktorów, domenę. Próbują zwabić potencjalnych użytkowników obiecując szybkie zyski bez żadnego wysiłku. Jeśli byłaby to prawda, wszyscy bylibyśmy milionerami. Prawdziwy świat nie działa w ten sposób. Po prostu nie możemy pozwolić abyś stracił pieniądze przez Auto Money System!

Werdykt: Auto Money System to potwierdzone oszustwo! Unikaj theautomoneysystem.com!

recenzja, Auto Money System, AMS, oprogramowanie, oszustwo, scam, handel
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.