Recenzja arab money machine czy to rzetelne oprogramowanie tradingowe - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
14.05. 2017 08:38  | 

Oficjalna strona: arabmoneymachine.co

Arab Money Machine umożliwia 100 testerom na rejestrację w programie i zarobienie pieniędzy. System Arab Money Machine jest automatyczny. Nie wymaga poprzedniego doświadczenia w tradingu. Aplikacja jest jak dobry snajper, z dokładnością 99.8%. To brzmi zbyt dobrze aby było prawdziwe, więc zdecydowaliśmy się przyjrzeć temu bliżej.

Kim jest Daryll Graham?

Daryll Graham nazywa siebie założycielem i prezesem Arab Money Machine. Jednak podczas wideo prezentacji nie widzimy go na żywo, tylko pokazane jest jego zdjęcie. Potwierdziliśmy, że jest to zdjęcie stokowe ogólnie dostępne w internecie! Po dokładnym przeszukaniu internetu, nie znaleźliśmy żadnych innych informacji na jego temat oprócz tych zawartych na stronie arabmoneymachine.co! Ponadto okazało się, że firma o nazwie Arab Money Machine nie istnieje! Z powyższych powodów, nie należy ufać założycielowi tej firmy jak i oprogramowaniu. To kluczowy dowód oszustwa!

Jak działa Arab Money Machine?

Jakiś Cedric, stworzył Arab Money Machine w ciągu dwóch tygodni oraz zaprojektował algorytm opierając się na wiedzy Darylla Grahama dotyczącej handlu ropą naftową! Jednak ze względu na brak dowodów na istnienie takiej osoby oraz brak wytłumaczenia użytej strategii w wideo promocyjnym, możemy z pewnością powiedzieć, że oprogramowanie Arab Money Machine jest kolejnym oszustwem!

Niepokojące informacje!

Na stronie arabmoneymachine.co możemy zobaczyć najnowsze transakcje wykonane za pośrednictwem robota Arab Money Machine. Umieszczono tam wiele transakcji, ale wszystkie są fałszywe! Przeszukaliśmy bazę danych na whois.com i ustaliliśmy, że domena wspierająca system Arab Money Machine - arabmoneymachine.co, została zarejestrowana 31.03.2017 roku. Dlatego wszystkie transakcje są fałszywe i stanowią kolejny dowód oszustwa!

Więcej niepokojących informacji!

Darnell S. z Chicago, Illinois twierdzi, że używając Arab Money Machine zdołał zarobić 2172.81 dolarów w ciągu trzech pierwszych godzin. Jednak to twierdzenie jest fałszywe! Moemy znaleźć tą osobę na stronie fiverr.com! To aktor, którego można wynając za 5 dolarów. Z tego powodu nie należy ufać referencjom zawartym na stronie! To kolejny dowód oszustwa!

Co się stanie gdy zarejestrujesz się na stronie arabmoneymachine.co?

Rejestracja wymaga podania imienia i nazwiska oraz adresu e-mail. Na stronie użytkownika znajdziesz kolejne wideo oraz formularz do wypełnienia wymagający podania danych takich jak: imię, nazwisko, e-mail, hasło do oprogramowania, numer telefonu. Dzięki temu zostanie stworzony profil użytkownika, który zostaje automatycznie połączony z brokerem. Aby aktywować konto niezbędny jest depozyt wysokości minimum 250 dolarów. Jednak nigdzie nie ma informacji na temat brokerów, nie jesteśmy w stanie potwierdzić czy są oni sprawdzeni! Gdy mamy doczynienia z nieuregulowanymi brokerami nie mamy gwarancji czy otrzymamy od nich choćby centa! Ponieważ za tym oprogramowaniem nie stoi żadna firma, nie będziemy mogli złożyć reklamacji gdy cokolwiek niedobrego się stanie! To niebezpieczne oszustwo!

Ponadto, po wypełnieniu drugiego formularza, należy wpłacić pieniądze używając ich systemu. Ich strona internetowa nie jest bezpieczna, zatem podawanie danych karty kredytowej jest zbyt niebezpieczne! Na dodatek nie podano danych odbiorcy transferu, więc nie ma pewności gdzie wysyłamy pieniądze. Ponieważ strona internetowa nie ma odpowiednich zabezpieczeń, nie masz pewności że to będzie jedyny transfer pieniędzy z Twojej karty. Za pomocą tego formularza, niepowołane osoby mogą uzyskać dane Twojej karty i nikt nie zagwarantuje, że nie zostaną wykorzystane w nieuczciwy sposób! Z tego względu należy za wszelką cenę unikać Arab Money Machine! To niebezpieczne oszustwo!

Recenzja Arab Money Machine – Wnioski!

Nic co dotyczy arabmoneymachine.co nie wygląda dobrze! System Arab Money Machine jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Arab Money Machine wynajmują tanich aktorów, domeny, wymyślają dane użytkowników i ich wypowiedzi, aby zapewnić nas o szybkich zyskach. Zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. System tradingowy Arab Money Machine to oszustwo!

Werdykt: Arab Money Machine to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony arabmoneymachine.co!

arab money machine, recenzja, oszustwo, scam, opcje binarne, trading
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.