Recenzja aplikacji tesler 2 - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
13.08. 2017 20:51  | 

Dlaczego warto zwrócić uwagę na tę recenzję? Istnieje wiele powodów. Po pierwsze, nowa aplikacja Tesler 2 jest nowszą wersją starszego robota o nazwie Tesla App, uznanego za oszustwo. Poprzednia wersja została uruchomiona z powrotem w 2016 roku, a użytkownicy zostali oszukani w wyniku zaufania fałszywym marketingowcom internetowym, którzy agresywnie promowali tę aplikację przy użyciu wszelkich dostępnych środków. Nasz czas poświęciliśmy na przeglądanie strony internetowej (tesler-app.cc/lp.php), a także na wideo promocyjne, w którym pojawił się człowiek nazywający się \"Steve Abraham\". Twierdzi on, że jest dyrektorem generalnym Tesler Investments, ale nie mogliśmy zweryfikować statusu takiej firmy.

Prawdą jest, że byłe nieuczciwe oprogramowanie zostało ponownie uruchomione za pośrednictwem nowej strony internetowej.Przeglądając informacje na stronie odnosimy wrażenie, że poprzednia wersja była udana, a teraz właściciel wydał zupełnie nową i ulepszoną wersję, która jest bardziej efektywna i skuteczniejsza od poprzedniej. Oszuści stojący za tą aplikacją chcą Cię nabrać. To, co widzisz w prezentacji, jest czystym aktorstwem i stekiem bzdur. Jeśli potrzebujesz więcej dowodów na to, że aplikacja Tesler 2 jest oszustwem, przeczytaj poniższą recenzję.

Recenzja aplikacji Tesler 2

Aplikacja Tesler 2 przekonałaby do siebie nowych traderów, którzy nigdy nie widzieli ostrzeżeń w internecie, dzięki skutecznym sprzedawcom, którzy agresywnie promują ją ze względu na swój zysk. Na stronie internetowej znaleźć można twierdzenia, że aplikacja Tesler 2 wykorzystuje najnowocześniejszą technologię satelitarną, aby pomóc traderom zarobić dużo pieniędzy, co zmieni ich życie na lepsze. Aplikacja monitoruje rynki w trybie 24/7 i ułatwia szybki transfer danych online w milisekundach. Według informacji zawartych na stronie, aplikacja Tesler 2 umożliwia zwykłym ludziom, takim jak ja i Ty, zarabiać pieniądze na automatycznym pilocie, także w nocy podczas snu. Cóż, takie życie musi być naprawdę dobre. Ale pamiętaj, że aplikacje push-push sprawiają, że miliony istnieją tylko w Twoich snach, a nie w rzeczywistości. Jako inwestor, musisz obudzić się i kwestionować bezsensowne rzeczy, którymi Cię karmią.

Stephen Abraham i aplikacja Tesler 2

\"Stephen Abraham\" powinien wypróbować swoje umiejętności aktorskie, zanim wystąpi przed kamerą. Prezentacja wideo po prostu go zawstydza, ponieważ mówi rzeczy, które można łatwo zweryfikować jako kłamstwa. Na przykład, czyni śmieszne twierdzenie, że jest on jednym z byłych inwestorów na Wall Street, którzy zrezygnowali z pracy tam, aby podążać własną ścieżką - poprzez stworzenie robota, który mógłby zostać wykorzystany do zarabiania pieniędzy podczas handlu opcjami binarnymi. Jego kłamstwa są łatwe do zweryfikowania. Wspomina, że kiedyś był znany pod pseudonimem \"The Midas\" na Wall Street. Dlaczego twierdzi, że jest prawdziwym Midasem? Cóż, on uważa, że łączenie się z mityczną osobowością automatycznie da mu zdolność przekonywania ludzi, że jest naprawdę szczodry i nie chce niczego w zamian za swoje oprogramowanie - aplikację Tesler 2. Bądź pewny, że Wall Street nigdy nie miała kogoś z tym pseudonimem. Gdyby tak było, byłby osobą wyróżniającą się. W świecie inwestycji w akcje, reputacja jest budowana przy użyciu solidnych profili kariery. Zabawne, ale nie mogliśmy znaleźć żadnego inwestora o nazwie \"Midas\". Zatem to wszystko zostało zmyślone.

Przeprowadzono drugie badanie dotyczące domniemanego towarzystwa znanego pod nazwą Tesler Investments. Nic nie znaleźliśmy. Ta firma nigdy nie została zarejestrowana w żadnym miejscu. To tylko twór oszustów, którzy wymyślają śmieszne narracje promujące oszustwa, takie jak aplikacja Tesler 2. Istnieje możliwość, że Ci oszuści chcieli powiązać tę aplikację ze słynnym producentem samochodów Tesla. Nazwa Tesla należy do słynnego naukowca i wynalazcy. Dlatego też, jeśli szukasz Teslera lub Telsy i nie znasz prawidłowej pisowni, możesz łatwo dać się przekonać, że aplikacja Tesler 2 jest autentyczna. Na pewno możemy powiedzieć, że Telser Investments jest zmyśloną firmą. Stephen Abraham jest aktorem i wyimaginowanym prezesem. Powinien się wstydzić.

Nierealne zyski

Czy zauważyłeś twierdzenie, że ​​aplikacja Tesler 2 zarabia 237 dolarów na godzinę? Na pewno tego nie przegapiłeś, ponieważ jest to napisane dużymi literami, na górze filmu. W innej części strony internetowej firmy Tesler można znaleźć twierdzenie, że można zarobić 208 dolarów za godzinę w kraju użytkownika (używają widgetu Geo-location), aby utworzyć lokalną obecność. Ten rodzaj rzeczy jest używany przez wielu marketingowców internetowych, ponieważ tworzy lokalne wrażenie, podnosząc zaufanie potencjalnych użytkowników.

Byłoby szaleństwem wierzyć, że te twierdzenia dotyczące zarobków są prawdziwe. Wiemy już, że aplikacja Tesler 2 została stworzona przez kogoś, kto podaje się za CEO firmy, która nie istnieje. Ma to oczywiście na celu wprowadzić w błąd traderów, aby zaufali aplikacji, zalogowali się w niej i wpłacili depozyt. Te prognozy dotyczące zysków są po prostu śmieszne. Nigdy nie słyszałem ani nie używałem systemu handlowego, który zarabia 200 dolarów za godzinę. Wszystko, co musisz zrobić, to zainwestować 300 dolarów za pośrednictwem ich tajemniczychbrokerów, aby móc zarabiać 5000 dolarów dziennie. To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. Nie ma sposobu, aby generować tak wysokie zarobki. Nawet legalne systemy handlu opcjami binarnymi nie są w stanie generować tak wysokich zysków. Każdy, kto twierdzi że jest inaczej, jest kłamcą i szarlatanem.

Inną ciekawą rzeczą dotyczącą Tesler 2 jest ograniczenie pojedynczych transakcji do 85 dolarów. Jednak podczas oglądania wideo wyświetlane są przykładowe wyniki handlowe datowane wstecz (co jest oczywiście fałszywe). Większość z tych pozycji wynosiła powyżej 200 dolarów. Podczas filmu zauważyliśmy również, że ktoś, kto go zrobił nie miał zbyt dobrych umiejętności obsługi Photoshopa. To, że wyniki zostały sfałszowane jest oczywiste i nie mogły zostać wykorzystane do oszukania traderów. Jeśli ślepo korzystasz z internetu i zaczniesz używać aplikacji Tesler 2, z pewnością pożegnasz się ze swoimi pieniędzmi.

Fałszywe referencje

Ta strona internetowa umieszcza wymyślone referencje, aby oszukać traderów. Poza tym wykorzystują aktorów w wideo promocyjnym, którzy wspierają fałszywy produkt, którego nigdy nie używali w swoim życiu. Inteligentna kombinacja aktorów z Fiverr i skradzionych obrazów tworzy profile rzekomych użytkowników systemu Tesler 2. Są duże szanse, że \"CEO\" również pochodzi z Fiverr.

Nasza rada

Uważam, że przeczytałeś recenzję aplikacji Tesler 2, ponieważ jesteś rozsądnym traderem, który nie chce zostać oszukanym. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest sprawdzenie tej listy legalnych robotów opcji binarnych. Wybierz jakieś roboty, które według Ciebie wydają się atrakcyjne. Jeśli chodzi o aplikację Tesler 2, powinieneś wiedzieć, że jest to dzieło oszustów. Dlatego należy trzymać się z daleka od tej nieuczciwej aplikacji.

recenzja, Tesler 2, aplikacja, oprogramowanie, oszustwo, scam, opcje binarne
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.