Psychologia inwestora opcji binarnych nastaw zwyciestwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
17.05. 2017 00:00  | 

A więc odniosłeś swój pierwszy sukces, ale chwilę później go spaliłeś, nieprawidłowo inwestując, bo zachłysnąłeś się zwycięstwem? A może przeciwnie, zyskujesz, ale bardzo mało, bo boisz się otwierać bardziej ryzykowne pozycje opcji binarnych i przez to tracisz potencjalny przychód? To typowe dla początkujących, a bardziej zaawansowani inwestorzy wiedzą to najlepiej: właściwe nastawienie i chłodny umysł są kluczowe dla wygranej, szczególnie w przypadku inwestowania w szybko zmieniające się ceny opcji binarnych. Dlatego właśnie tutaj pomożemy wam w prawidłowym nastawieniu do inwestowania i wskażemy, jakie bariery należy pokonać w sobie, aby umożliwić sobie płynne i bezproblemowe zarabianie na opcjach binarnych.

Najważniejsze to pozbyć się strachu. Strach jest hamulcem przed osiąganiem zysków i powoduje że zbyt wcześnie zamykamy transakcję, albo wchodzimy w opcję ze zbyt dużym opóźnieniem, co w rezultacie oznacza porażkę. A najlepszym lekiem na lęk przed stratą jest pewność siebie, zdobyta dzięki wcześniejszym zyskom oraz dzięki chłodnemu osądowi. Nawet jeśli nie jesteś doświadczonym inwestorem, pewność siebie najlepiej zyskać dzięki inwestowaniu na początek na kontach demo. Zobaczysz, które strategie działają i osiągniesz pierwsze profity, na razie wirtualne, ale będziesz wiedział już na czym stoisz. Da ci to niezbędną pewność siebie i sprawi, że w przyszłości nie będziesz obawiać się otwierania transakcji. Mi pomaga też czytanie internetowych dzienników innych traderów, bo można po nich dowiedzieć się, że wiele osób ponosi stratę – ale najważniejsze to przełamać strach i podnieść się po porażce. Pamiętaj, że okazji inwestycyjnych jest mnóstwo i nie musisz bać się kupować opcje binarne, jeśli tylko robisz to z odrobiną rozsądku!

Miej także zawsze wgląd w poprzednie transakcje i opieraj się na wiedzy i doświadczeniu, a nie na emocjach. Pomoże ci w tym dziennik tradera, w którym zapiszesz zyski i straty, instrumenty które kupowałeś i zanotujesz porady na następny dzień. Odepchniesz w ten sposób od siebie nieracjonalne inwestowanie, wywołane złudnymi przeczuciami. Giełda nie działa przeciw tobie – rynki finansowe podążają w ogólnym kierunku, a ty musisz tylko wyczuć, czy kurs pójdzie w górę, czy w dół. To bardzo proste, ale musisz kierować się przy tym analizą fundamentalną i wydarzeniami w gospodarce, a nie emocjami. Każdą otwieraną transakcję, nawet małą, z krótkim okresem zapadalności opcji poprzedź analizą, najlepiej wykonaną na kartce papieru: wypisz za i przeciw, a jeśli argumenty za będą silniejsze, otwieraj pozycję. Jeśli przegrasz, przynajmniej będziesz wiedział, że pomyliłeś się w argumentacji i w przyszłości nie popełnisz tego samego błędu. A jeśli wygrasz, cóż – zarobisz kasę i będziesz mógł powtórzyć to samo za chwilę, albo przy kolejnej okazji!

Nie wpadnij także w ciąg porażek. Bardzo łatwo jest wpaść w ciąg otwierania na przemian pozycji o przeciwstawnych kierunkach, chcąc odrobić kolejne straty, co prowadzi do tzw. „whipsawingu”, objawiającego się kolejnymi porażkami. W ten sposób możesz szybko stracić nawet cały kapitał przeznaczony do opcji binarnych i sfrustrować się tak mocno, że nie wrócisz już nigdy do gry na rynkach kapitałowych, a byłaby to wielka szkoda. Osoby które wiedzą jak można zarobić pieniądze, doświadczeni inwestorzy, w takiej sytuacji po prostu pasują. Jeśli nie idzie ci dzień, zrezygnuj i poczekaj do jutra. Pomoże ci w tym ograniczenie kapitału jaki możesz przegrać danego dnia. Ustal go na poziomie 3-5% i nie przekraczaj tej granicy. W ten sposób, nawet gdyby zdarzyło ci się kilka dni pechowych, nie przegrasz wszystkich pieniędzy. Istnieją dni, gdy rynek jest niepewny i zachowuje się chaotycznie i to właśnie tych dni powinieneś unikać. Wyznaczenie kwoty maksymalnej straty oraz umiejętność wycofania się, to cecha najlepszych inwestorów. Odwracając tą sytuację, musisz również potrafić zebrać kapitał po szeregu zwycięstw. Pamiętaj, że rynki bywają kapryśne i jeśli się odwrócą, stracisz zyski odniesione danego dnia i jeszcze skończysz dzień z bilansem na czerwono.

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,psychologia
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.