Przelewy24 Platnosci - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2017 18:33  | 

Przelewy24

Przelewy24, czasami określany jako P24, jest polskim modelem płatności ułatwiającym przelew bankowy jako płatność za transakcje on-line. Platforma nie została zaprojektowana do przechowywania informacji użytkownika; W rzeczywistości z Przelewy24 wbudowany w witrynę internetową jako opcja płatności, po wybraniu konsumenta jest przekierowywany na stronę logowania jego banku, nigdy nie wprowadzając danych osobowych do witryny sprzedawcy.

Ponad dziesięć lat temu Polska znalazła się na ósmym miejscu w rankingu dziesięciu europejskich krajów handlu elektronicznego; Jednak w ostatnich latach wzrosła na czwarte miejsce. Natychmiastowe przelewy bankowe były najpopularniejszą formą płatności online dla polskich klientów.

Skąd pochodził Przelewy24?

Przelewy24 to rozwiązanie płatnicze zintegrowane z polskimi bankami. Konsumenci z polskimi kontami bankowymi (w jednym z 35 banków, które obsługują Przelewy24) mogą korzystać z tej platformy płatniczej w celu dokonywania zakupów on-line przez natychmiastowe przelewy bankowe, bez konieczności wprowadzania danych osobowych do serwisu sprzedawcy. Przelewy24 uruchomiony z myślą o tworzeniu oprogramowania do łączenia przedsiębiorstw i konsumentów, a także na polskim rynku właśnie to zrobił.

Co niegdyś lista 18 polskich banków wzrosła do listy 35. Z zdecydowaną większością polskich kupujących online twierdzących, że preferują przelewy bankowe do innego rodzaju płatności online, nic dziwnego, że Przelewy24 - pierwszy z nich Jego rodzaj i firma o największym znaczeniu - teraz wzrosła do międzynarodowej sławy.

Narzędzia takie jak Przelewy24 miały podobno "dać lot na rynek" w Polsce. Handlowcy otrzymali nowe możliwości budowania koszyka zakupów na swoich witrynach za pomocą oprogramowania, a nawet firmy spoza Polski budują platformę jako opcję płatności na swoich stronach internetowych, aby czerpać korzyści z boomu w polskim handlu elektronicznym.

W ciągu ostatniej dekady Polska znalazła się na ósmym miejscu w rankingu dziesięciu europejskich krajów w handlu elektronicznym na czwarte miejsce. Tylko w 2015 r. Zakupy online w Polsce wzrosły o 17,8%. Penetracja zakupów internetowych w Polsce nadal pozostaje poniżej 70% w całości, a bezpieczne platformy płatnicze takie jak Przelewy24 są integralną częścią rosnącego zaufania konsumentów.

Dziś Przelewy24 jest najczęściej używaną metodą płatności w internecie w Polsce.

Kto korzysta z Przelewy24?

W 2016 r. Donoszono, że Polska wzrosła do 68,7% penetracji konsumentów kupujących online, co jest wciąż niewielkie, a jednak w ostatnim dziesięcioleciu wzrosło gwałtownie. Wzrost zaufania konsumentów do popularnej obecnie platformy Przelewy24, która jest nie tylko szeroko stosowana, ale w dużej mierze preferowana wśród konsumentów online. Transfery bankowe są preferowaną metodą płatności online 80% klientów e-commerce w Polsce. Zdaniem użytkowników, bezpieczeństwo systemu, weryfikowalność płatności i boczne kroki wprowadzania danych osobowych do witryn handlowych są jednymi z najbardziej atrakcyjnych cech usługi.

Poza granicami Polski kupcy coraz częściej budują Przelewy24 w swoich witrynach internetowych jako opcję płatności i odnoszą wielki sukces. Widząc znajomą usługę jako metodę płatności zachęcano polskich konsumentów do zakupu za granicą według stawek, które nigdy wcześniej nie były widziane.

Podstawowa usługa świadczona przez Przelewy24 jest prosta:

 1. Użytkownik sklep online
 2. Jeśli to możliwe, użytkownik wybiera Przelewy24 jako formę płatności, gdy jest gotowa do zakupu
 3. Użytkownik zostaje skierowany ponownie na platformę Przelewy24, gdzie znajduje się lista ponad 30 uczestniczących polskich banków
 4. Użytkownik wybiera swój bank i jest skierowany na stronę logowania banku
 5. Korzystając z poświadczeń logowania strony bankowej, użytkownik loguje się i może zainicjować transfer do sprzedawcy za uzgodnioną kwotę
 6. Kupiec i użytkownik otrzymują płatność

Konsumenci mają również możliwość korzystania z przedpłaty i podziału płatności za zakupy online. Dzięki nowym interfejsie użytkownika Przelewy24, kupujący mogą składać płatności kupcom za pośrednictwem Facebooka.

Co sprawia, że ​​Przelewy24 jest wyjątkowy?

Przelewy24 został stworzony, aby wypełnić konkretną potrzebę i pozostał wierny oryginalnemu projektowi. Platforma ułatwia transfery, promuje kupujących online i chodźców, którzy muszą pobierać dane osobowe podczas dokonywania zakupów online. Firma macierzysta DialCom24 zapewnia autoryzację płatności i rozliczeń, a dla milionów polskich konsumentów platforma stała się liderem w zakupach online.

W przeciwieństwie do innych rozwiązań płatniczych, Przelewy24 jest zintegrowany wyłącznie z bankami w Polsce. Strony zagraniczne i handlowcy mogą oferować dostęp do platformy jako metoda płatności, ale użytkownicy są sprawdzani tylko za pomocą konta bankowego w jednym z 35 uczestniczących banków w Polsce.

Jeśli fundusze nie są dostępne w momencie zakupu online, transakcja pozostaje w stanie oczekującym do czasu sfinansowania konta. Po załadowaniu wystarczających środków transakcja jest automatycznie przetwarzana, a zarówno konsument, jak i sprzedawca są informowani. Token hasła towarzyszą każdej transakcji, a także unikatowe numery transakcji, które są wykorzystywane w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Ostatecznie chodziło o bezpieczeństwo i ochronę informacji, które doprowadziły do ​​popularności firmy Przelewy24 na rynku z niską penetracją handlu elektronicznego.

Transakcje przetwarzane są wyłącznie w złotych polskich, jednak z rosnącą popularnością niehandlowych sprzedawców wprowadzających na ich stronach internetowych typ płatności, otrzymane środki można wymienić na preferowaną walutę handlową.

Chociaż 80% polskich klientów preferuje taką formę płatności (jak to opisano w ankiecie z 2015 r.), Z globalnej perspektywy brakuje pewnych aspektów modeli płatności przelewanych jako płatności. Platforma ułatwia jedynie interakcje z klientami / firmami i nie ma na celu dostarczania rozwiązań w sklepach, chociaż firma zbadała opcje sprzedaży detalicznej. Największym upadkiem modelu płatności jest to, że często transakcje nie mogą być sprawdzane w czasie rzeczywistym, jeśli bank jest w trybie offline lub nie ma przetwarzania w ciągu 7 dni w tygodniu, ponieważ transakcja jest przekazywana przez Przelewy24, ale zatwierdzona przez odpowiedni bank.

Złóżmy to. Głównymi zaletami Przelewy24 są:

 • Bezpieczne: Bezpieczne zabezpieczenie przelewów jest nie tylko zabezpieczone na wielu warstwach, ale jest to zaufana platforma, której użycie na zagranicznych stronach internetowych zwiększyło zakupy transgraniczne dla polskich klientów.
 • Informacje poufne: konsumenci nie muszą podłączać dodatkowych danych do witryny sprzedawcy.
 • Szeroko dostępny: 35 największych banków w Polsce jest powiązanych z usługą.
 • Wymiana: Transakcje są przetwarzane w złotych polskich, jednak można je wymienić na preferowaną walutę kupiecką.
 • Limity transakcji: weryfikacja funduszy oznacza limity transakcji dla użytkowników Przelewy24.
 • Dostęp do platformy jest bezpłatny dla klientów.
 • Opcje płatności: użytkownicy mogą zdecydować się na płatności w formie płatności rozliczeniowych lub przedpłaty.

Głównymi wadami są:

 • Usługa jest dostępna tylko dla użytkowników z polskim kontem bankowym.
 • Weryfikacja transakcji może podlegać godzinom bankowym.
 • Platforma przeznaczona jest tylko do wymiany zakupów dla klientów indywidualnych / biznesowych.

Narzędzie takie jak Przelewy24 trafia na rynek polski w optymalnym czasie, a następnie wkomponowane w europejską elektronikę internetową w Polsce i poza nią. Dzięki prostej platformie, która stała się znana i godna zaufania, zakup internetowy wzrósł w Polsce do poziomu 17,8% w ciągu jednego roku.

Przelewy24 umożliwia posiadaczom 35 najpopularniejszych banków w Polsce bezpieczną metodę płatności, która wcześniej nie była obecna na rynku. Dodatkowe firmy poszły w ślad za tym, ale Fundusz 24 nadal jest najpopularniejszą formą płatności w Polsce, ułatwiając proste, sprawdzalne przelewy bankowe online w czasie rzeczywistym przy zakupach online.

Polska metoda płatności, polskie przelewy online, bezpośrednia polska płatność bankowa, przelewy bankowe, polska e-commerce
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.