Potcoin pot - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
14.09. 2017 22:50  | 

Potcoin to kolejna waluta cyfrowa typu peer-to-peer, oparta na oprogramowaniu open source, który został wydany na licencji MIT / X11. Chociaż ma podobieństwo techniczne z firmą Litecoin, jej głównym celem staje się znormalizowane środki płatnicze dla przemysłu, które są uprawnione do legalnego wytwarzania marihuany.

Ta cyfrowa waluta jest zdecentralizowana, tzn. Nie jest zarządzana przez organ centralny lub agencję. Powstał on około trzech lat temu przez Joela Yaffe i Nicka Iversena oraz innego anonimowego trzeciego przedsiębiorcy, który przybył z Montrealu w Kanadzie. Ich celem jest stworzenie platformy dla legalnych gałęzi konopi na całym świecie, dlatego kryptokalipięcy uruchomił o godzinie 16.20 (liczba związana z konsumpcją konopi, czyli 420).

Wzrost tej cyfrowej waluty był tak szybki, że po roku uruchomienia wartość ta wzrosła, że ​​w świecie kryptograficznym Potcoin jest jedną z walut o najwyższej wartości, a obecnie niemal wszyscy detaliści i sklepy internetowe akceptują to jako środek transakcji.

Chociaż nie było słodkiej jazdy przez cały czas dla Potcoina, ponieważ dopiero po roku startu, oryginalni deweloperzy poszli osobno z kilku powodów, które nigdy nie zostały ujawnione. Społeczność Potcoina wtedy, choć będzie to koniec innowacji, ale jakoś próbowała odwrócić ją od drogi wyginięcia, rozwijając wiele innych rzeczy, które zachowywały ją aż do dzisiaj.

Jego główną cechą jest system dowodów na składniki i opiera się na publicznej cyfrowej księgi zwanej siecią bloków. Rozwiązanie tej waluty jest szczególne, ponieważ oferuje wzrost maksymalnej liczby monet, krótszy czas generowania bloku i znacznie szybszy harmonogram o połowę (lepiej niż w przypadku Litecoin).

Ogólnie rzecz biorąc, ta cyfrowa waluta może być wydobywana przez sprzęt wydobywczy, taki jak CPU i GPU oraz w skrypcie ASIC. Ale ostatnio algorytm wyszukiwania został zmieniony z skryptu na POSV. POSV to algorytm, który nagradza zarówno posiadanie monety, jak i transakcji dokonanych z monetami.

Zalety

  1. To właśnie pierwszy rynek kryptograficzny zajmuje się handlem z legalizowanym marihuany
  2. Jest podobny do litecoin, który jest ugruntowaną monetą; zwiększy to globalną akceptację.
  3. Ma bardzo dobry sposób rozwiązania problemów związanych z bankami i siecią, które mają obecnie konkurować z branżą marihuany.
  4. Sieć ta jest znana z pomocy wielu organizacji charytatywnych

Niedogodności

  1. Istnieją trudności prawne stojące obecnie w przemyśle konopi na całym świecie.
  2. Ponieważ jest bezpośrednio związana z branżą konopi indyjskich, wiele osób mających normy kulturowe przeciwko marihuanie uzna to za trudne do zaakceptowania jako środek płatniczy.
  3. Wielu uważa, że ​​nie jest to przydatne poza branżą marihuany.

Gdzie / Jak go kupić

Wiele internetowych serwisów wymiany, które pozwalają na handel licznymi walutami cyfrowymi, umożliwia również handel Potcoin. Strony te umożliwiają i promują handel prywatny i lokalny oraz na tych stronach, można kupić Potcoina lub sprzedać go.

Istnieją różne sposoby zapłaty za ten kryptokazję. Jednym ze sposobów jest zakup najpierw kupna bardziej powszechnej waluty cyfrowej, a następnie spróbuj wymienić ją na Potcoins. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych typów cyfrowych walut, jest to najbezpieczniejszy i najłatwiejszy sposób ich zakupu.

Możesz też płacić za pośrednictwem lokalnego konta bankowego przy użyciu bezpośredniego transferu środków lub skorzystać z karty kredytowej.

Po zakupie, weź portfel Potcoin (zostanie szczegółowo omówiony później) i zapisz je na miejscu.

Handel z Potcoin

Aktualnie jest ponad 60 znanych na całym świecie kupców, którzy oficjalnie akceptują Potcoin jako metodę płatności dla innych produktów i usług, wszystkich spoza branży marihuany. Ustanawia więc fakt, że można kupić i sprzedawać inne produkty wykorzystując potcoin jako środek płatniczy. I pamiętaj, że to nie musi być sam marihuany.

Możesz także kupić i sprzedać tą walutę, aby zarobić więcej zysków. Istnieje wiele platform handlowych, które umożliwiają kupno i sprzedaż cyfrowych walut, które można wykorzystać. Niektórzy bardzo desperaci właściciele, którzy chcą sprzedawać swoje monety, mogą skorzystać z tego przepisu, kupując je i trzymając się ich później; wiele na sprzedaż lub na zakup innych rzeczy. Możesz także kupić inne cyfrowe waluty.

Pamiętaj, że przy wyborze online wymiany, która ma być przedmiotem obrotu, uważaj, aby wiedzieć, czy wymiana jest znana z prowadzenia przejrzystych transakcji.

Przechowywanie Potcoinów

Portmonetką pot-bon jest portfel, w którym przechowuje się składnik Potcoin. To właśnie z tego portfela wysyłasz i odbierasz potcoina do Twoich transakcji. Z czterech rodzajów portfeli cyfrowych dostępnych, które z nich są najlepsze do przechowywania Potcoins?

Portfel oprogramowania, czyli portfel internetowy, jest najlepszy do magazynowania Potcoins. Uważa się, że jest to najlepszy ze względu na to, że możesz wygenerować klucz prywatny lub kod PIN, za pomocą którego sprawdzasz wszystkie transakcje. Klucz publiczny jest adresem, do którego inni użytkownicy będą wysyłać pieniądze.

Ponieważ jest on-line, musisz być ostrożny, aby wirusy komputerowe nie narażały się na portfel. Niektórzy uważają, że pomocne jest zainstalowanie dobrych programów antywirusowych, które pomogą chronić komputery. Jeśli stracisz datę, pieniądze znikną na zawsze, więc bądź ostrożny z bezpieczeństwem komputera.

Będzie również pomocne, jeśli szyfrowasz dane.

potcoina, marihuany, kryptoaktywność, legalizacja marihuany, nielegalne kryptokryty, handel potcoinami, przyjęty krypto, klucz publiczny
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.