Postepay Platnosci - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2017 18:24  | 

Postepay

Postepay jest kartą przedpłaconą, która pozwala posiadaczom na dokonywanie wypłat gotówkowych, płatność za pośrednictwem sieci Visa oraz dostęp do wielu innych usług finansowych. Karta jest produktem włoskiego przewoźnika pocztowego Poste italiane SpA i jest jednym z kilku oferowanych produktów finansowych.

Postepay jest najbardziej popularny we Włoszech, ale może być używany wszędzie tam, gdzie Visa jest akceptowana, a nawet ma obniżone stawki za wypłaty i inne usługi w strefie euro. Od momentu przejęcia przez firmę Poste italiane w 2003 r. Został on spreparowany do wielu różnych modeli produktów, aby zaspokoić potrzeby konsumentów i sprzedawców, którzy chcą zarządzać pieniędzmi bez konta karty kredytowej.

Skąd pochodził Postepay?

Postepay został przejęty przez włoskiego operatora pocztowego Poste italiane w 2003 roku i jest uzupełnieniem dostawcy usług finansowych BancoPosta firmy. Karty pre-paid wzrosły do ​​natychmiastowej popularności, zwłaszcza z Włochami poniżej 25 roku życia. W ciągu ostatniej dekady i pół, karty Postepay były głównym graczem we wzroście handlu elektronicznego we Włoszech. Już w 2008 r. Postepay zyskał taką popularność, że stał się popularnym narzędziem zarządzania pieniędzmi dla podróżnych. I chociaż karty są kupowane niemal wyłącznie na półwyspie, Postepay znalazł się na pierwszym miejscu wśród popularności kart pre-paid w Europie.

Karty są ładowane i mogą być przetwarzane przez sieć Visa. Konta można ładować za pośrednictwem systemu PayPal, przelewów bankowych oraz na wyznaczonych bankomatach, urzędach pocztowych i innych placówkach. Dzisiaj jest ponad 14 000 punktów depozytowych i 4,500 bankomatów Poste Italiane.

W 2014 r. Wydano aplikację dotyczącą smartfona i tabletu, która umożliwia więcej możliwości ładowania kart i zarządzania saldami. Dodatkowe uwierzytelnienie zostało udostępnione w aplikacji, dzięki czemu transakcje były znacznie bezpieczniejsze, a do 2015 r. Stwierdzono, że 25% transakcji handlu elektronicznego we Włoszech zostało zrealizowanych kartami Postepay.

Kto używa Postepay?

W 2015 roku wydano 13,5 miliona kart Postepay, nie mówiąc już o ponownym załadowaniu kart już używanych. Nie musisz tworzyć konta, konsumenci mogą po prostu kupić podstawową kartę (lub jedną z długiej listy produktów, którą oferuje Postepay) i załaduj ją w razie potrzeby. Karty korzystają z technologii SIM, a wagi ładowane osobiście lub online są dostępne natychmiast.

Głównymi usługami, z którymi korzystają karty są:

 • Niskie koszty: podstawowa karta Postepay kosztuje tylko 5 €, bez opłaty za utrzymanie. Posiadacze kart płacą niewielką opłatę podczas dodawania sald lub wypłat.
 • Alternatywa gotówkowa: zdeponowane depozyty są dostępne natychmiast i mimo że karta jest przetwarzana jako transakcja Visa na terminalach online i w sklepie, może być również wykorzystana do wypłat gotówki.
 • Globalne wykorzystanie: karty Postepay można używać w dowolnym sklepie lub na dowolnej stronie internetowej, na której akceptowane jest Visa.
 • Odnawialne: Nie tylko karty można ładować, ale po ich wygaśnięciu można je bezpłatnie pobierać za pośrednictwem telefonu.
 • Połączenie z systemem PayPal: salda mogą być przesyłane między koncie Postepay i PayPal - obie platformy grają dobrze.
 • Aplikacja mobilna: od 2014 r. Dostępna jest również aplikacja mobilna, która umożliwia użytkownikom zarządzanie saldami i korzystanie z innych produktów, które firma Poste italiane oferuje zarówno za pośrednictwem karty, jak i przez BancoPosta.

Z biegiem czasu firma Postepay poszerzyła swoją bazę produktów, poza standardową kartą:

 • Ewolucja Postepay (karta kredytowa z kodem IBAN)
 • Postepay PosteMobile (podłączony do karty PosteMobile SIM)
 • Postepay Gift, a później NewGift
 • E-Postepay
 • Postepay Moneygram
 • Postepay iStudy (we współpracy z Ministerstwem Edukacji, z dodatkami studenckimi)
 • Wiele kart kupieckich, dla pracowników lub klientów, w tym: Postepay Business (z opcją wynagrodzenia), Postepay Virtual i Postepay Rewards (tylko płatność, bez wypłat)

Co sprawia, że ​​Postepay jest wyjątkowy?

Postepay odróżnia się od innych kart pre-paid w swojej obszernej bazie produktów, a także z niezrównaną popularnością. Karty przedpłacone są popularne w Europie i poza nią, jednakże model Postepay był w stanie wykorzystać istniejącą bazę klientów Poste italiane i większą ofertę usług, aby pozostawić większy stopień na rynku. Siostra BancoPosta świadczy usługi finansowe, ubezpieczenia na życie i rozwiązania inwestycyjne, a wraz z 2014 r. Aplikacją mobilną Postepay modele są ściślej powiązane niż kiedykolwiek wcześniej.

Znaczna liczba kart i produktów dostępnych z Postepay jest rozległa i chociaż oryginalna niszowa klientela była młodsza Włosi, karty stały się wszechobecne z tak wielu produktami nastawionymi na tak wiele konkretnych celów. Niskie opłaty wycofywania i ładowania - i premiera w premierze Postepay na rynku włoskim - nie pozostawiają żadnej tajemnicy w odniesieniu do wczesnego sukcesu firmy, ale jest to większa rozbudowa produktów, co daje im tak zdecydowaną przewagę w podziale na nowe sektory Rynek idzie naprzód.

Połączenia z PayPal i Visa dodały do ​​trwałości Postepay; Karty zostały pierwotnie zaprojektowane z myślą o zakupach online, ale można je teraz zaakceptować w terminali w sklepie. Dzięki obsłudze Visa na pokładzie oraz rosnącej liczbie bankomatów umożliwiających wypłaty pożyczek dla posiadaczy kart, Postepay nadal cieszy się zaletami ich długotrwałej popularności. Dzięki 13,5 milionom kart wydawanych w 2015 r., A milionom milionów wydanych wcześniej, które zostały naliczone i ponownie naładowane, Postepay może nadal rozszerzać zasięg w ofertach produktów i partnerstwach partnerskich w taki sposób, że żadna inna europejska karta przedpłacona nie jest ustawiona na zrobić.

Złóżmy to. Głównymi zaletami Postepay są:

 • Niski koszt zakupu karty, a nawet niższe koszty ponownego ładowania
 • Wiele opcji kart, które mają różne zalety i funkcje
 • Rozwiązania kartami biznesowymi są dostępne
 • Bezproblemowa transakcja i utrzymanie
 • Mogą być prowadzone za pośrednictwem dowolnego terminala kompatybilnego z Visa, w tym za granicą
 • Fundusze reaktywowane są natychmiast dostępne
 • Możliwość dokonywania wypłat gotówkowych na dowolnym z 4,500 uczestniczących bankomatów
 • Posiadacze nie muszą tworzyć żadnych kont
 • Dostępna jest aplikacja mobilna z dodatkowymi funkcjami

Głównymi wadami są:

 • Opłaty za wycofanie lub naładowanie wykraczają poza granice Włoch i wchodzą ponownie poza strefę euro
 • Standardowa karta musi mieć wstępnie załadowane saldo w celu dokonania zakupu
 • W przeciwieństwie do karty kredytowej, nie budujesz opłat za kredyt
 • Karty Fizyczne Postepay muszą być zakupione we Włoszech

Postepay został przejęty przez Poste italiane prawie dziesięć lat po pierwszym wysięgnięciu przedpłaconych kart kredytowych i debetowych, jednakże w idealnym momencie szybko wzbogacił się na szczyt kart przedpłaconych w Europie. Dzięki kartom Postepay, które w 2015 r. Stanowią 25% płatności online we Włoszech, a przy użyciu bazy produktów zawierającej obecnie kilkanaście różnych modeli usług dla posiadaczy kart, firma wyraźnie wykorzystała znaczną liczbę klientów i pozycję na rynku.

Z dziesiątkami tysięcy punktów sprzedaży lub zakupu kart, a także 4.500 uczestniczących bankomatów w sieci Postepay, te pre-paid karty mogą być przede wszystkim fenomenem włoskim, ale mają siedzibę w strefie euro i nadal odgrywają kluczową rolę Włoskie nabywcy i sprzedawcy online.

Italy postepay, karta przedpłacona italy, karty wielokrotnego ładowania, anonimowa karta debetowa, karta do zakupów online
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.