Piatkowy kalendarz wydarzen ekonomicznych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
08.07. 2017 20:16  | 

Pięć najważniejszych wiadomości, na rozpoczęci dnia. Te zdarzenia mogą mieć wpływ na rynek i powodować wahania kursów walut. Przeczytaj, aby być informowanym.

Amerykańskie dane o zatrudnieniu w sektorze pozarolniczym (NFP)

Czas pubikacji: 07.07.2017, 12:30 GMT

W piątek w Stanach Zjednoczonych ma zostać opublikowany raport o zatrudnieniu w sektorze pozarolniczym w czerwcu. Ten wskaźnik wskazuje liczbę osób, które przystąpiły do pracy lub zrezygnowały z pracy w ciągu jednego miesiąca. Im więcej miejsc pracy jest tworzonych w kraju, tym więcej pieniędzy przeciętny konsument będzie posiadał, dzięki czemu więcej wyda. Wydatki konsumpcyjne są motorem rozwoju gospodarczego, a tym samym mogą znacząco wpłynąć na kurs wymiany waluty krajowej.

Przewiduje się, że kurs USD będzie reagował na dane z raportu NFP. Wynik wyższy od oczekiwań spowoduje wzrost kursu waluty amerykańskiej, podczas gdy wynik niższy od oczekiwanego będzie oznaczał, że dolar może stracić część swojej wartości. Prognoza na czerwiec to 179 000, co oznacza wzrost o ponad 40 000 w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Stopa bezrobocia w USA

Czas pubikacji: 07.07.2017, 12:30 GMT

W piątek Biuro Statystyki Pracy w Stanach Zjednoczonych ma ujawnić dane dotyczące stopy bezrobocia w kraju. Zatrudnienie jest jednym z kluczowych wskaźników oceny kondycji gospodarki narodowej. Wyższe zatrudnienie koreluje zwykle ze wzrostem produkcji gospodarczej i poprawą warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Spadek bezrobocia może oznaczać początek trendu wzrostowego w USA.

Przewiduje się, że kurs USD zareaguje na dane opublikowane w raporcie dotyczącym bezrobocia w USA. Wynik wyższy od oczekiwań spowoduje wzrost dolara, podczas gdy wynik niższy od oczekiwanego oznacza, że amerykańska waluta może stracić część swojej wartości. Prognoza na czerwiec to 4,3%, tyle samo co w poprzednim miesiącu.

Kanadyjski wskaźnik aktywności finansowej (PMI)

Czas pubikacji: 07.07.2017, 12:30 GMT

Kanadyjski wskaźnik PMI odzwierciedla aktywność managerów nabywających różnego rodzaju dobra i usługi w Kanadzie. Głównym celem PMI jest dostarczenie kluczowym decydentom - właścicielom firm i menedżerom - odpowiednich i aktualnych informacji na temat warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Wartość PMI zawiera się w przedziale od 0 do 100. Wynik powyżej 50 oznacza ekspansję sektora produkcyjnego, poniżej 50 - kurczenie się sektora. Jeśli przemysł się rozwija, oczekuje się, że ogólna gospodarka będzie robić to samo. Wskaźnik PMI na poziomie 50 wskazuje brak zmian.

Przewiduje się, że kurs CAD zareaguje na dane przedstawione w raporcie. Wynik wyższy od oczekiwań spowoduje wzrost kursu dolara kanadyjskiego, podczas gdy wynik niższy od oczekiwań oznacza, że CAD może stracić część swojej wartości.

Przemówienie prezesa Banku Anglii

Mark Carney, Prezes Banku Anglii (banku centralnego Wielkiej Brytanii), wygłosi w piątek swoje przemówienie. Bank Anglii kontroluje krótkoterminowe stopy procentowe, a zatem może wpływać na kurs GBP.

Wgląd do przyszłej polityki pieniężnej może poważnie wpłynąć na kurs brytyjskiej waluty. Wzrost stóp procentowych doprowadzi do wzrostu kursu GBP, a spadek spowoduje, że waluta straci na znaczeniu.

Produkcja przemysłowa w Wielkiej Brytanii MoM

Czas pubikacji: 07.07.2017, 08:30 GMT

Biuro Statystyk Narodowych zamierza dostarczyć dane na temat produkcji przemysłowej w Wielkiej Brytanii. Wzrost produkcji może być postrzegany jako znak wzrostu gospodarczego. Negatywne dane liczbowe, oznaczałyby, że gospodarka Zjednoczonego Królestwa przeżywa pewne problemy i może rozczarować inwestorów w najbliższej przyszłości.

Wynik wyższy od oczekiwań wpłynie pozytywnie na kurs GBP, podczas gdy wynik niższy od oczekiwań spowoduje, że kurs GBP spadnie.

kalendarz ekonomiczny, USA, USD, Wielka Brytania, UK, GBP, wskaźniki
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.