Para walutowa usdjpy w obliczu amerykanskiego raportu dotyczacego bezrobocia - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
20.04. 2017 13:00  | 

W czwartek dolar amerykański (USD) zyskał w porównaniu do japońskiego jena (JPY), zwiększając kurs pary USDJPY do poziomu 108.50, co prawdopodobnie wynika z zapowiedzi opublikowania amerykańskiego raportu dotyczącego bezrobocia. Indeksy PFM (Philadelphia Fed Manufacturing) oraz PFE (Philly Fed Employment) mają zostać opublikowane w tym samym czasie.

Analiza techniczna

Para jest tradowana na poziomie około 108.96. Wsparcie jest na poziomie około 108.83, linia wsparcia przedstawiona na wykresie kolorem różowym jest powyżej 108.66, 50% zniesienia Fibonacciego co daje 108.47, dolną linię trendu oznaczoną na wykresie kolorem czarnym.

Z drugiej strony, opór jest notowany około 109.06, najbliższy obszar oporu horyzontalnego powyżej 109.21, najwyższy z ostatnich głównych ruchów zwyżkowych co daje 110.00, liczbę psychologiczną. Trend rosnący powinien zostać utrzymany tak długo jak strefa wsparcia na poziomie 110.00 pozostaje nienaruszona.

Jak para USDJPY zareagowała na poprzednie raporty dotyczące bezrobocia?

Kurs pary USDJPY spadł o prawie 30 pkt po opublikowaniu raportu dotyczącego bezrobocia 13 kwietnia 2017 roku. Ostatni raport zatrudnienia wykazał 234k ofert pracy w porównaniu do 245k zapytań. Podobnie para spadła o ponad 50 pkt po opublikowaniu wcześniejszego raportów dotyczących zatrudnienia. Raport wykazał zapotrzebowanie na poziomie 234k w porównaniu do 250k nowych miejsc pracy w poprzednim miesiącu.

Jak tradować danymi dotyczącymi raportu dotyczącego bezrobocia?

Zakup opcji kupna USDJPY jest dobrą strategią jeśli amerykańskie dane dotyczące bezrobocia są lepsze niż prognoza.

Zakup opcji sprzedaży USDJPY może być dobrą strategią jeśli dane z raportu nie są zgodne z przewidywaniami ekspertów.

Jakimi aktywami tradować?

W dodatku do pary USDJPY, tradowanie parami EURUSD, GBPUSD oraz USDCHF może być dobrą strategią, gdyż wyżej wymienione pary są wrażliwe na wiadomości dotyczące poziomu bezrobocia i zatrudnienia.

para USDJPY, analiza, raport zatrudnienia, raport bezrobocia, kurs, prognoza
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.