Nova app ostrzezenie przed oszustwem - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
14.05. 2017 21:21  | 

Jesteś ciekawy jak możesz zarobić pieniądze handlując opcjami binarnymi? Sądzisz, że musiz mieć przed sobą mapę ze wskazówkami jak to zrobić? Jeśli tak, to właśnie masz szansę dowiedzieć się prawdy o niektórych systemach tradingowych występujących na rynku opcji binarnych,. Przykładem jest aplikacja Nova App. To wiele obiecujący robot tradingowy, który został stworzony przez Michaela Newberra. Warto przeczytać recenzję i dowiedzieć się prawdy na temat tego systemu.

Nova App - odkrycie oszustwa!

Zacznbiemy od faktu, że handel opcjami binarnymi nie umożliwi zarobienia Ci pieniędzy w ciągu jednego dnia. To stopniowy proces. Na początku na pewno popełnisz błędy, ale finalnie nauczysz się wiele i będziesz chciał korzystać z rzetelnego oprogramowania. Jednakże, aplikacja Nova App jest zwodnicza. Obiecuje, że za jej pośrednictwem 3025 dolarów w ciągu 24 godzin. Udowodnimy, że taki zysk jest niemożliwy do osiągnięcia za pośrednictwem tego nieuczciwego oprogramowania. To próba oszustwa.

Według twórców system używa danych historycznych w porównaniu do nadarzających się możliwości inwestycyjnych. Nie zgadzamy się z tym oraz uważamy, że system powinien zaprezentować referencje osoby postronnej w celu uwiarygodnienia. Twórcy twierdzą, że system oferuje wsparcie jeden do jednego. Jednakże, po przeszukaniu strony stwierdzamy, że dla nie zarejestrowanych użytkowników nie ma takiego wsparcia.

Materiały edukacyjne nie są dostępne dla traderów. To oznacza, że jest nikła szansa na osiągnięcie zysku za pośrednictwem tej platformy. Z tego powodu odradzamy korzystanie z niej. Twierdzimy, że silne wsparcie jest podstawą dobrego systemu tradingowego. Jednakże, Nova App nie oferuje czatu \"na żywo\". To duża wada, ponieważ nie uzyskasz szybkiej odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania.

Na stronie można znaleźć linki do różnych mediów społecznościowych. Klikamy link do Facebooka. Jednak nie zostajemy przekierowani na stronę Facebooka. Zamiast tego na stronie użytkownika pojawia się wiadomość. Dlaczego platforma nie chce ujawnienia swojej działalności w mediach społęcznościowych? Jeśli nie są oszustami powinni chcieć ujawnić swoją działalność.

Dziwne jest także to, że nawet jeśli wejdziesz na Facebook i wyszukasz aplikację, nie będziesz w stanie wejść na ich stronę. Wydaje nam się, że platforma używa technik wywołujących presję. Na przykład informuje, że tylko 15 licencji zostało. Wierzymy, że gdyby byli autentyczni, nie musieliby stosować takich technik.

Pewne jest, że ta aplikacja nie oferuje niczego za darmo. Mają związki z brokerami, jednak ich dane nie są umieszczone na stronie. Prawdopodobną przyczyną tego jest fakt, że Ci brokerzy nie są regulowani. Jeśli wpłacisz depozyt nie regulowanemu brokerowi możesz nigdy nie odzyskać swoich pieniędzy. Twórcy systemu twierdzą, że jest on całkowicie automatyczny. Jednak nie podają danych dotyczących działania systemu i zastosowanego algorytmu.

Użytkownicy powinni wiedzieć jak Nova App identyfikuje zyskowny wzór. Udostępnienie wersji demonstracyjnej umożliwia zdobycie zaufania. Jednakże, ten system tego nie oferuje, co oznacza że nie jesteśmy w stanie zidentyfikować jego słabych punktów. Ponadto, nie wiadomo jak system szacuje ryzyko. To poważne zagadnienie i jeśli system nie radzi sobie z kontrolą ryzyka, nie jest wart wyboru.

Oszuści stojącu za systemem Nova App

Nie możemy znaleźć żadnych informacji na temat firmy stojącej za Nova App oraz danych na temat prezesa Michaela Newberry. Możesz próbować wyszukać jego dane w internecie, ale niczego nie znajdziesz. To wskazuje na oszustwo. Znaleźliśmy referencje, ale są one fałszywe, ponieważ to wynajęci aktorzy. Z tego powodu nie powinniśmy ufać temu systemowi. Nie ma też linków dzięki którym można by śledzić ludzi dających te referencje.

Werdykt: Nova App to oszustwo!

Nieuczciwa strona: nova-app.co/lp.php

Nova App, recenzja, system, trading, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.