Najciekawsze intrumenty opcji binarnych 2017 - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
01.03. 2017 00:00  | 

Opcje binarne oferują wiele ciekawych możliwości inwestycyjnych, zarówno w krótkoterminowej perspektywie, jak i do handlu długoterminowego. Handlując opcjami można kierować się wskaźnikami technicznymi albo grać na wydarzeniach rynkowych. Ta pierwsza możliwość dotyczy inwestorów którzy obserwują wskaźniki takie jak MACD albo RSI czy sprawdzają trendy i sygnały wynikające wyłącznie z ruchu na wykresach. Z kolei gracze na wydarzeniach obserwują gospodarkę i obstawiają zgodnie z aktualnymi zdarzeniami z rynku i z polityki które bezpośrednio wpływają na wysokość kursów par walutowych, akcji i surowców. Obie metody są bardzo dobre do inwestowania, a w poniższym artykule przedstawię jakie instrumenty będą cechowały się zmiennością oraz przewidywalnością w 2017 roku, a więc które pozwolą nam poprawnie obstawić opcję CALL lub PUT. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się na czym można zarobić w bieżącym roku.

Ropa naftowa jest popularnym narzędziem inwestycyjnym wśród traderów, a bierze się to z jej podatności na nowe wiadomości ekonomiczne i geopolitykę. 2017 rok nie będzie tu wyjątkiem i możemy spodziewać się wielu ciekawych okazji finansowych. Zarabianie na opcjach binarnych przez inwestowanie w ropę naftową może ułatwić nam śledzenie negocjacji kartelu OPEC, który w ubiegłym roku zbierał się już kilkakrotnie i podejmował decyzję o zmniejszeniu produkcji. Jeżeli mniejsza produkcja będzie utrzymana w tym roku, możemy spodziewać się, że ceny ropy będą rosły, ponieważ pojawi się jej mniejsza podaż. Pozwoli to stosunkowo pewnie przewidywać wartość tego surowca na rynku, a tym samym zarobić na opcjach na ten instrument.

Innymi wartościowymi i przewidywalnymi instrumentami będą kontrakty terminowe na indeksy giełdowe. Giełda amerykańska ma się znakomicie i obecny rok będzie dla niej dobry. Indeks Dow Jones niedawno przekroczył rekordową granicę 20 000 punktów, co jest psychologicznym wskaźnikiem optymizmu wśród amerykańskich maklerów. Na dobrą kondycję giełdy w USA składają się niskie stopy procentowe, duża ilość rezerw i regularnie obniżane podatki. Wybór prezydenta Trumpa, choć kontrowersyjny, jest pozytywny dla biznesu, ponieważ Donald Trump deklaruje się jako pro-biznesowy prezydent, który chce tworzyć wiele miejsc pracy w Ameryce, przez różne ulgi dla przedsiębiorców. Takie same pozytywne wieści z giełd mamy również w Europie, w tym w Polsce. Ze względu na stabilną sytuację na naszym kontynencie, indeksy mają się tu znakomicie i powinny bić kolejne rekordy. Ciekawe opcje binarne będą dotyczyły więc kontraktów na indeksy Dow Jones, FTSE czy DAX, pozwalające nam zarabiać na domniemanych wzrostach w tym roku.

Spośród par walutowych najbardziej interesujące waluty wydają się być związane z funtem brytyjskim. Można oczekiwać, że ceny par GBP/USD oraz GBP/EUR będą malały, ponieważ na funta będzie duża presja podczas procesu Brexitu. Brytyjski rząd zapowiedział początek negocjacji z Komisją Europejską w marcu i negocjacje mogą potrwać przez 2 lata, a przez ten czas możemy spodziewać się osłabienia brytyjskiej waluty. Z pewnością będą spore wahania na tych parach walutowych, a sprytnemu inwestorowi pozwoli to prawidłowo ocenić czy kurs będzie rósł czy malał, stawiając na odpowiednie pozycje opcji binarnych. Inwestując w funta warto zwrócić uwagę na kalendarz negocjacji i unikać opcji z terminem zapadalności podczas spotkań i konferencji w sprawie Brexitu, co pozwoli stabilnie przewidywać wahania cen.

2017 rok będzie obfitował w wiele okazji inwestycyjnych i warto śledzić rynki aby znaleźć na nich ciekawe propozycje do kupna opcji binarnych. A mówiąc prościej, ci którzy śledzą wydarzenia ekonomiczne będą też wiedzieli jak można zarobić pieniądze na opcjach binarnych w tym roku.

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,instrumenty finansowe
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.