Monero xmr - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
14.09. 2017 22:27  | 

Monero (XMR) jest otwartą cyfrową walutą utworzoną około trzy lata temu i koncentruje się na trzech głównych kwestiach, tj. Prywatności, decentralizacji i skalowalności. W przeciwieństwie do wielu cryptokurrencies, które są pochodnymi Bitcoin, Monero opiera się na protokole CryptoNote i ma różne różnice algorytmiczne związane z blokowaniem zaciemnienia.

Monero został uruchomiony pierwotnie pod nazwą BitMonero, który jest związkiem Bit (podobnie jak w Bitcoin) i Monero (dosłownie znaczy "moneta" w Esperanto). Pięć dni później społeczność zdecydowała się na skrócenie nazwy do Monero. Został uruchomiony jako pierwszy widełek Bytecoin opartej na CryptoNote. Ponadto twórcy Monero znaleźli liczne incydenty o złym kodzie jakości, które następnie zostały oczyszczone i odtworzone

Monero jest zasilany ściśle przez Proof of Work, ale w szczególności zatrudnia algorytm górniczy, który może potencjalnie skutecznie obsługiwać miliardy istniejących urządzeń (każdy nowoczesny procesor x86). Monero używa algorytmu CryptoNight Proof of Work (PoW), który jest przeznaczony do użycia w zwykłych procesorach. Funkcja inteligentnego wyszukiwania pozwala na przezroczyste kopiowanie CPU na komputerze użytkownika

Monero to bezpieczny, prywatny i niedostępny kryptonit. Jest open-source i jest dostępny dla wszystkich. Z Monero jesteś własnym bankiem. Tylko ty kontrolujesz i jesteś odpowiedzialny za fundusze. Twoje konta i transakcje pozostają prywatne przed wzrokiem.

Monero jest bezpieczne - Monero jest zdecentralizowanym krypto-walutowym, co oznacza, że ​​bardzo trudno jest włamać się i ukradnić fundusze. Transakcje są potwierdzane przez podzielony konsensus, a następnie niezgodnie z zapisem w bloku blokowym. Osoby trzecie nie muszą być zaufane, aby zapewnić bezpieczeństwo Monero.

Monero jest własnością prywatną - Monero używa podpisów pierścionków i wymienia poufne transakcje, aby zaciemnić kwoty, pochodzenie i cele wszystkich transakcji. Monero uzyskuje wszystkie zalety zdecentralizowanego szyfrowania, bez żadnych standardowych zasad poufności.

Monero jest niedostępne - adresy wysyłania i odbierania oraz transakcyjne kwoty są domyślnie obfuscowane. Transakcje dotyczące bloku blokowego Monero nie mogą być powiązane z konkretnym użytkownikiem lub rzeczywistą tożsamością.

Monero jest fungible- Monero jest fungible, ponieważ domyślnie jest private. W obecnym stanie jest mało prawdopodobne, aby Monero nigdy nie znajdowała się na czarnej liście przez wymianę lub dostawców ze względu na powiązania w poprzednich transakcjach.

Zalety

  1. Wózki są robione regularnie i rutynowo na Monero.
  2. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.
  3. Zwiększona anonimowość.

Niedogodności

  1. Największym problemem jest to, że monero ma wiele interesariuszy, i byłoby to wyzwanie, aby przekonać ich do przejścia na nowy łańcuch.
  2. W porównaniu do innej cyfrowej waluty, nadal znajduje się ona poniżej listy akceptowalności.
  3. Niewielka wymiana online umożliwia bezpośredni zakup.

Gdzie / Jak go kupić

Opłaty transakcyjne związane z zakupem Monero będą niższe, jeśli zdecydujesz się je kupić bezpośrednio na giełdzie monero, takiej jak Changelly czy Kraken.

Ale jeśli jesteś zainteresowany dużymi zakupami cyfrowej waluty, zaleca się wymianę. Jak zawsze trzeba będzie zarejestrować się na koncie i zasilić konto. Niektóre wymienia będą trwały przez kilka dni roboczych w celu sfinansowania Twojego konta i faktycznej weryfikacji Twojej tożsamości przy wymianie. Proszę więc o tym pamiętać.

Najlepszą opcją i najszybszym sposobem na zakup Monero są pierwsze kupne Bitcoin, a następnie natychmiast wymienić Bitcoin na Monero. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś w pośpiechu i chcesz skorzystać z zanurzenia w cenach.

Istnieje wiele wymiany, które pomogą Ci to z powodzeniem.

Handel z Monero

Rynek Monero działa podobnie jak w wielu innych kryptokombinach. Zainteresowani inwestowaniem w kryptokonwersję mogą je nabyć natychmiast poprzez wymianę m.in. Poloniex, Bitfinex i Kraken.

Ostrożnie obserwuj trendy rynkowe, wzrost i spadek cen przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji na jakiejkolwiek giełdzie, ponieważ celem jakiejkolwiek inwestycji jest osiągnięcie zysku. Więc dobrze to obserwuj.

Możesz również mieć szczęście, aby spotkać tych, których potrzebujesz gotówki, więc mogą chcieć sprzedawać swoje Monero, a to będzie za niższą cenę. Ale uważaj na oszustwa.

Przechowywanie Monero

Pobierz generator portfela papierowego, rozpakuj i otwórz generator portfela papieru (monero-wallet-generator.html) w przeglądarce sieciowej na komputerze, który nie był wcześniej używany lub miał czystą instalację systemu operacyjnego.

Portfel papierowy zawiera cztery ważne elementy:

  • Adres publiczny Monero - adres publiczny służy do otrzymywania środków na portfel. Dajesz to każdemu, kto będzie wysyłał pieniądze do portfela.
  • Monona Mnemonic Seed - mnemoniczne nasiona to metoda przechowywania całego portfela, który jest łatwo rozpoznawalny dla ludzi. To wszystko, czego potrzebujesz, aby przywrócić portfel w późniejszym terminie.
  • Klucz Prywatnego Wydatku Monero - klucz prywatnego wydatku służy do wysyłania środków z portfela.
  • Monero Private View Key - kluczem prywatnego widoku jest przeglądanie transakcji wchodzących do portfela. Zwykle służy do skonfigurowania portlety tylko do wyświetlania, który może wyświetlać nadchodzące transakcje na serwerze blokowym, gdy są wysyłane do portfela na zimno.

W tym momencie masz wiele opcji. Portfel można wydrukować na papierze, zapisać go jako plik PDF lub tekst na karcie pamięci USB, nagrywać na płyty CD / DVD itp. Prawdopodobnie co najmniej dwie lub trzy kopie, przechowywane w bezpiecznych miejscach w różnych miejscach. Jeśli przechowujesz cyfrowo, zaszyj wszystko za pomocą silnego hasła. Jeśli przechowujesz na papierze, nie pokaż portfela nikomu, kto może zapamiętać klucz 25 słów, lub zrobić zdjęcie portfela bez Twojej zgody. Wysyłanie komuś obrazowi portfela jest takie samo, jak przekazanie wszystkich funduszy.

Niezależnie od wybranej metody upewnij się, że na urządzeniu nie ma pozostałości portfela Monero.

monoteka, anonimowa kryptokazja, kryptonit ciemności, anonimowy bitcoin, nieprzetworzony, dowód pracy, cryptonight, opensource, zdecentralizowany, forking, niższe opłaty transakcyjne, mnemoniczne nasiona, prywatne klucze, pierścień podpisów, klucz widoku,
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.