Kurs zlota mozliwe odwrocenie trendu znizkowego w okolicznosciach publikacji amerykanskiego raportu dotyczacego pozwolen na budowe domow - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
18.04. 2017 14:46  | 

Dzisiaj o 12:30 GMT zostanie opublikowany amerykański raport pozwoleń na budowę domów.

Kurs złota spadł we wtorek, zmmiejszajac cenę żółtego metalu do poziomu poniżej 1300.00 dolarów za uncję. Przesłanki analizy technicznej pozostają optmistyczne ze względu na wyższe szczyty w ostatnim trendzie zwyżkującym.

Analiza wykresu dla złota

Cenny metal jest sprzedawany okolo 1282 dolarów za uncję. Wsparcie jest notowane około 1277 dolarów, 38.2% zniesienia Fibonacciego powyżej 1274 dolarów, różowa linia wsparcia na poziomie 1250 dolarów, daje główne wsparcie horyzontalne.

Opór może być notowany około 1290 dolarów, obszar lini oporu zaznaczono na wykresie czarnym kolorem. Przełamanie i zamknięcie powyżej czarnej linii trendu powinno wzbudzić większe zainteresowanie zakupem, potwierdzajac wzrost do poziomu 1321 dolarów w obszarze oporu. Przesłanki techniczne są powinny pozostać optymistyczne dopóki obszar wsparcia na poziomie 1250 dolarów pozostanie nienaruszony.

Jak kurs złota reagował na poprzednie publikacje raportów?

Kurs złota wzrósł o prawie 2 dolary po publikacji raportu pozwoleń na budowę domów w marcu 2017 roku. Rzeczywisty wynik wyniósł 1.213 podczas gdy prognozowano wynik na poziomie 1.260.

Jednak kurs złota spadł o około 5 dolarów po poublikowaniu raportów pozwoleń na budowę domów w lutym. Rzeczywisty wynik wyniósł 1.3, w porównaniu do prognozy na poziomie 1.2 pkt.

Jak tradować majac na uwadze dzisiejszy raport?

Zakup opcji kupna może być dobrą strategią jeśli raport pozwoleń na budowę okaże się gorszy niż przewidywania ekonomistów.

Z drugiej strony, zakup opcji sprzedaży może być dobrą strategią jeśli raport okaże się lepszy niż przewidywania ekonomistów.

Jakimi aktywami tradować?

W dodatku do złota, dobrą strategią może się okazać trading parami walutowymi EUR/USD, GBP/USD, USD/CHF, NZD/USD oraz AUD/USD, ponieważ wyżej wymienione pary są wrażliwe na raport pozwoleń na budowę domów.

Złoto, raport, aktywa, kurs, analiza
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.