Kto jest zalozycielem bitcoin - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
01.12. 2017 14:30  | 

Wszystko zaczęło się w listopadzie 2008. Satoshi Nakamoto lub grupa osób, które wymyśliły Bitcoin, opublikowała pierwszy artykuł o krypto-walucie nazwany: Bitcoin: Peer to Peer Electronic Cash System, który rozwijał do końca 2010 roku. 23 kwietnia 2011 Nakamoto opublikował, że przeniósł się do innej rzeczy. Bitcoin jest w dobrych rękach z Gavinem i wszystkimi. To był ostatni występ Satoshi Nakamoto.

Prawdziwe pytanie brzmi: kim jest ten człowiek, czy kim są ci ludzie? Nawet Satoshi Nakamoto stwierdził, że on lub oni są Asią, to jest dość niepewne, ponieważ znaczenie Satoshi jest "jasne" lub "sprytne", Naka oznacza "medium", "wewnątrz" lub "związek", a Moto oznacza "fundament" lub "pochodzenie" "więc imię Satoshi Nakamoto może być jakimś pseudonimem.

Są pewne prognozy, które mogą być prawdziwym założycielem Bitcoin:

  • Dorian Nakamoto z Kalifornii, którego nazwisko urodziło się Satoshi Nakamoto, był wyraźnie pierwszym celem pytania o założyciela Bitcoin. Pierwszym człowiekiem, który zaangażował go w to pytanie był dziennikarz Newsweeka Leah McGrath Goodman. Nakamoto zdawał się potwierdzać jako założyciel Bitcoin, ale potem powiedział, że nie jest już zaangażowany i że został skierowany do innych osób.
  • Kryptograf Hall Finney był sąsiadem Doriana Nakamoto. Więc dziennikarz Andy Greenberg powiedział, że możliwe jest, że FInney pracował w imieniu Nakamoto. Później, Finney pokazał listę e-mailową Greenberga między nim a Nakamoto, gdy zobaczyliśmy, że kupił on pierwsze bitcoiny.
  • Craig Steven Wright twierdził, że jest założycielem Bitcoin na swoim blogu. Ale później stało się jasne, że to wszystko jest fałszywe.

Zasadniczo nie możemy być pewni, kto jest założycielem Bitcoin. Wszyscy potencjalni ludzie, którzy mogli być założycielami, byli przedmiotem sporu.

Bitcoin, założyciel, Satoshi Nakamoto, krypto-waluta
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.