Japonski minister finansow bitcoin nie jest wiarygodna waluta - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.12. 2017 12:29  | 

W oficjalnym oświadczeniu złożonym w ten wtorek, Taro Aso, minister finansów Japonii, wyjaśnił, że Bitcoin wciąż jest daleki od otrzymania rangi powszechnie akceptowanej waluty, ponieważ, według niego, brakuje mu wiarygodności. Minister powiedział, że Bitcoin nie jest jeszcze szeroko rozpowszechniony w Japonii.

Jego francuski kolega, minister finansów Francji - Bruno Le Maire, nie zgadza się z tym stwierdzeniem mówiąc, że ten temat jest na tyle ważny, że można go omówić podczas szczytu G20 w 2018 r. Jednak jego oświadczenie nie było zachęcające. Francuski minister wyraził pewne wątpliwości co do zdolności rynku bitcoinów i kryptowalut do samoregulacji, zapewniające pozytywne długoterminowe wyniki. Minister powiedział, że:

\"Istnieje ewidentnie ryzyko spekulacji. Musimy rozważyć i zbadać to, zobaczyć (...) z wszystkimi innymi członkami G20 jak możemy regulować Bitcoin.\"

Taro Aso z kolei stwierdził, że Bitcoin nie może być uważany za wiarygodną walutę, a zatem nie powinien być regulowany jako waluta.

\"Nie ma ustalonej definicji, czy jest to waluta, czy nie. Ten problem jest trudny. Jeszcze nie udowodniono, że [Bitcoin] jest wystarczająco wiarygodny, aby stać się walutą, więc należy jeszcze trochę poczekać.\"

Takie wypowiedzi mogą negatywnie wpłynąć na kurs wymiany Bitcoin i stworzyć wystarczającą presję na sprzedaż, co obniży cenę akcji, przynajmniej w krótkim okresie. Ostatniego spadku ceny BTC nie przypisuje się jednak temu. Bitcoin, który 17 grudnia sprzedawał się około 20 000 USD, stracił 17% swojej wartości i teraz kosztuje nieco ponad 16 500 USD.

bitcoin, BTC, Japonia, Francja, minister finansów, Taro Aso, Bruno Le Maire
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.