Jak zarobic opcje binarne podczas brexitu - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
17.06. 2017 00:00  | 

Brexit to największe wydarzenie polityczne roku 2017 i w ogromnym stopniu wpływa ono na gospodarkę, w tym najbardziej interesujące nas kursy walut i ceny akcji, a nawet surowców. Wiedząc, w jaki sposób będą rozwijały się wydarzenia polityczne, przewidzisz kurs funta i brytyjskich indeksów giełdowych, a to pozwoli ci na zarobienie na opcjach binarnych. Wystarczy, że przewidzisz czy kurs będzie spadał, czy rósł i otworzysz odpowiednią opcję. Jak się zaraz przekonasz, ocena zmiany wartości indeksu albo pary walutowej w Brexicie jest całkiem łatwa. Zobacz jak można zarobić pieniądze na wyjściu UK z Unii Europejskiej.

Główną parą walutową dotyczącą Wielkiej Brytanii jest GBP/USD i te dwie waluty tworzą jeden z największych wolumenów obrotu na globalnym rynku finansowym. Funt brytyjski otrzymał ogromny cios w czerwcu ubiegłego roku, podczas jednego dnia spadł o 40% do poziomu z roku 1987 i od tej pory tylko nieznacznie odrobił straty. A to jeszcze nie wszystko: negocjacje z Unią Europejską nawet się nie rozpoczęły, a gdy Anglia zacznie negocjować i media podadzą kolejne wiadomości o możliwych stratach, na przykład wynikających z utraty dostępu do wspólnego rynku lub zamknięcia przepływu osób w ramach układu Schengen, wartość funta dalej zmaleje. Przewiduj kiedy to się stanie, a celnie obstawisz spadki kursu, zarabiając na opcjach o długim okresie zapadalności na tą parę walutową. Pamiętaj tylko, że na ten kurs równocześnie wpływa stan dolara i obecnie podnoszone są stopy procentowe przez FED, a to z kolei również może prowadzić do zwiększenia jego wartości. Alternatywnie, otwórz opcję na parę EUR/GBP – rezultat może być ten sam, co w przypadku kursu z dolarem amerykańskim.

Jeśli twój broker udostępnia kursy akcji angielskich oraz indeks FTSE100 do handlu, działa to analogicznie do rynku walutowego i również w tym przypadku Brexit może ułatwić ci zarabianie na opcjach binarnych. Każda negatywna wiadomość z negocjacji lub inne zdarzenie, na przykład przetasowania w gabinecie premier Theresy May będzie skutkować obniżeniem kursu akcji na giełdzie w Londynie, ponieważ inwestorzy nie cierpią niestabilności. Ogólnie, los giełdy angielskiej nie jest zbyt ciekawy i na wyjściu z wspólnoty europejskiej szczególnie mocno ucierpi sektor finansowy. Wiele banków, na przykład HSBC, już zapowiedziało, że chce zmniejszyć zatrudnienie, ponieważ kurczący się rynek sprawi, że nie będzie już potrzebne tyle oddziałów. To samo dotyczy całego sektora clearingowego, czyli instytucji zajmujących się rozliczeniami finansowymi. Paradoksalnie, obecnie cały clearing euro dokonywany jest w Londynie, ale to się skończy po finalizacji wyjścia z UE. Jeśli więc chcesz zarobić, spróbuj wstrzelić się z inwestycją obstawienia spadków na opcje brytyjskich spółek, szczególnie tych z sektora finansowego, a zarobisz na prawidłowym przewidywaniu kursu. Zalecam tu oczywiście pewną ostrożność i kupowanie opcji tylko o długim czasie wygaśnięcia, ponieważ takie wydarzenie jak Brexit wpływa długotrwale na kursy wszystkich instrumentów finansowych.

Brexit może mieć przynajmniej dla ciebie pozytywny efekt – dzięki prawidłowej ocenie spadków osiągniesz pewne zyski z opcji. Jeśli nie jesteś przekonany, że to dobry interes, warto spróbować najpierw na koncie demo, które udostępnia większość brokerów opcji binarnych. Proces wychodzenia Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej będzie trwał długo, bo co najmniej trzy lata od rozpoczęcia negocjacji, dlatego nie trzeba się aż tak spieszyć – przez ten czas będzie mnóstwo okazji. Przekonajcie się sami jak można zarobić pieniądze na Brexicie i zainwestujcie w opcje binarne.

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,analiza,forex
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.