Jak zarabiac na spadkach na rynku opcji binarnych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
15.11. 2017 00:00  | 

Starodawne giełdy pozwalają na zarabianie właściwie tylko w jeden sposób – gdy wybrane przez nas ceny akcji albo funduszu inwestycyjnego idą w górę, inwestora zarabia. Gdy jednak rynek reaguje negatywnie i ceny akcji spadają, nie mamy możliwości zarabiania, co ogranicza potencjał inwestycyjny. Zupełnie inaczej jest w przypadku opcji binarnych: Przeczytaj jak można zarobić pieniądze na spadkach na rynku opcji i w jaki sposób zainwestować aby zyskać na globalnym kryzysie finansowym.

Na początek wprowadzenie jak to działa: mówiąc najprościej, służy do tego opcja typu PUT, która zakłada, że inwestor stawia na spadek wartości wybranego instrumentu, na przykład pary walutowej EUR/USD. Jeśli przeanalizowałeś wykres albo dane fundamentalne i zakładasz, że w ciągu określonego czasu wygaśnięcia opcji – na przykład 1 godziny, cena spadnie i tak też się stanie, zyskasz kwotę określoną przez brokera. Obstawiając spadki w ten sposób, można nieźle zarobić.

W co zatem warto inwestować opcję PUT? Oto kilka naszych propozycji. Dość oczywistą, a więc bezpieczną lokatą są tu pary walutowe związane z funtem. GBP spada od czasu głosowania w sprawie Brexitu w czerwcu ubiegłego roku i to spada drastycznie. Obecnie gabinet premier May jest także bardzo niestabilny, odchodzą z niego kolejni ministrowie, a negocjacje z Unią Europejską są bardzo trudne. Wszystko to wpływa na spadającą wartość funta brytyjskiego. Na szczególnie duży spadek możemy liczyć gdy ten rząd ostatecznie upadnie i jeśli potrafisz przewidzieć kiedy się to wydarzy, możesz otworzyć opcję PUT z odpowiednim czasem wygaśnięcia. Jednocześnie, dolar amerykański stale się umacnia, szczególnie w związku z reformą finansową realizowaną przez prezydenta Trumpa, a to dodatkowy czynnik nakładający presję na parę walutową GBP/USD. Do końca tego roku i w 2018 możemy się spodziewać stałego osłabiania funta i inwestorzy którzy wiedzą na czym można zarobić z pewnością będą stawiali na jego dalsze spadki.

Innym instrumentem którego cena w stały sposób maleje jest ropa naftowa. Przyczyną spadku jej wartości jest głównie nadprodukcja we wszystkich krajach i malejące zapotrzebowanie na ropę na światowych rynkach. Dlaczego zapotrzebowanie maleje mimo zwiększającej się produkcji przemysłowej? Dzieje się tak dzięki odnawialnym źródłom energii, takim jak panele solarne i elektrownie wiatrowe, które powoli wypierają tradycyjne elektrownie w produkcji energii, a to z kolei zmniejsza zużycie oleju opałowego i ropy do generatorów. Stawiając na spadek cen ropy również można stabilnie zarabiać, jednak w tym wypadku pamiętajcie także o tym, że cena za baryłkę może się mocno wahać w niektórych dniach, szczególnie gdy amerykański EIA publikuje raporty o ilości tego surowca w magazynach. Najlepiej unikać takich dni w handlu ropą i warto zwracać szczególną uwagę na informacje z Bliskiego Wschodu.

Na koniec warto zostawić sobie także możliwość otwarcia opcji w przypadku potencjalnie nadchodzącego kryzysu finansowego. Cały rok 2017 to bardzo duże wzrosty na giełdach i właśnie dlatego analitycy sugerują że możliwa jest duża korekta, a mówiąc prościej – kryzys poprzez zebranie zysków z rynku przez duże fundusze. Jest także wiele innych czynników wpływających na możliwość spadków, na przykład rosnąca wszędzie inflacja i ceny nieruchomości które mogą znów doprowadzić do bańki podobnej do tej z 2008 roku. Z tego powodu możesz spróbować otworzyć opcję PUT na indeks giełdowy, tam gdzie broker dopuszcza do handlu indeksami, na przykład na niemiecki DAX lub europejski EUROSTOX. Ocena kiedy kryzys nastąpi jest dość trudna, ale jeśli ci się uda, zarobisz bardzo dużo na opcjach binarnych.

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,spadki
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.