Iq menadzerowie opcji vip mowia - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
12.07. 2017 07:06  | 

Jedna z menadżerów VIP-ów z IQ Option, Polina Novokreshenova, opowiadała o swoim doświadczeniu. Przez ostatnie 1,5 lata łączy w sobie pasję do języka włoskiego, a także pasję do świata finansów, jako VIP Manager opcji IQ.

Polina, jakie pytania zazwyczaj pytasz?

Rozporządzenie, wycofania i licencje to rzeczy, o których najczęściej pytają ludzie.

Dlaczego demo i prawdziwe wyniki handlowe są różne?

Głównym powodem jest to, że reprezentują one dwa różne sposoby obrotu. Kiedy ludzie handlują z funduszami demonstracyjnymi, zazwyczaj nie dbają zbytnio o straty, odzyskiwać utracone pieniądze itd. Jednak gdy tylko kupują prawdziwe pieniądze, są bardziej skupieni i uważni.

Czy masz dostęp do mojego konta, aby wpłynąć na moje transakcje?

To zupełnie niemożliwe wyciągnięcie czegoś takiego. To dlatego, że jest ich ponad 17 milionów użytkowników opcji IQ, a tylko 470 pracowników. Nie byłoby niemożliwe do zepsucia wszystkich tych rachunków.

Czy regulowana jest opcja IQ, skąd mam wiedzieć, że nie uciekasz z moich funduszy?

Opcja IQ jest regulowana przez CySec (numer licencji 247/14). Ponieważ transakcje binarne mogą być dość ryzykowne, istnieją pewne porady, które należy wykonać:

  • Nie wkładaj więcej niż kwota, którą możesz ryzykować.
  • Nie spodziewaj się nieoczekiwanych łatwych zysków.
  • Pamiętaj, aby analizować wszystko i być cierpliwym.
  • Pamiętaj, aby wypróbować swoje strategie, kupując fundusze demonstracyjne, zanim wypróbujesz je prawdziwymi funduszami.

Czy konta opcji IQ są bezpieczne, czy ktoś może hackować moje konto?

Po niedawnym dodaniu 2-krotnego uwierzytelnienia po otrzymaniu potwierdzenia telefonicznego stała się jedyna osoba, która może zalogować się na konto (lub kogoś, kto ma zarówno swoje hasło, jak i urządzenie przenośne).

Dlaczego mam problemy z weryfikacją?

Oznacza to, że najprawdopodobniej nie podano prawidłowych dokumentów. Może to mieć miejsce na obrazach czarno-białych, źle przyciętych, nie ma logo organizacji, i tak dalej. Bardzo ważne jest podanie ważnych informacji.

Jak wycofać się?

To zależy od wybranej wcześniej metody. W przypadku kart bankowych wycofasz się do tej samej karty, a pieniądze zostaną przelane natychmiast, ale banki zajmą około 9 dni roboczych, aby udostępnić te fundusze. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się na portfel elektroniczny, wypłaty zostaną zrealizowane w ciągu jednego dnia, a w ciągu innego dnia środki będą dostępne dla Ciebie.

Jak dotrzeć do mojego menedżera?

Możesz wysłać wiadomość e-mail lub wejść do sali handlowej i kliknąć przycisk wywołania zwrotnego, który znajduje się poniżej wykresu. Pamiętaj, że musisz złożyć co najmniej 350 EUR, aby uzyskać menedżera.

Jakie są uprawnienia Twoich turniejów?

Jeśli jesteś VIP-em, turnieje są bezpłatne. To daje Ci szanse na konkurowanie z innymi podmiotami gospodarczymi, aby wygrać nagrody.

Transakcje binarne, wycofania, regulacja
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.