Inwestuj waluty opcje binarne - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
20.10. 2017 00:00  | 

Popularny sposób inwestycji finansowych dostępny dla każdego kto posiada komputer z dostępem do Internetu, czyli opcje binarne są świetnym sposobem na to aby się wzbogacić. Pary walutowe czyli relacja zmian kursów dwóch walut to najbardziej znany z instrumentów opcji, cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem wielu osób. Przeczytaj nasz krótki przewodnik po parach walutowych oraz dowiedz się w jakie pary warto inwestować w 2017 i 2018 roku.

Zacznijmy od tego, czym jest para walutowa. Jest to rodzaj korelacji między dwoma walutami, a różnica w ich kursie pozwala zarabiać na sprzedaży lub kupnie. Odgadując na podstawie czynników fundamentalnych i wskaźników technicznych kierunek kursu, możemy osiągać zyski. Inwestorzy którzy wiedzą jak mozna zarobic pieniadze wybierają najbardziej pewne i stabilne pary, dzięki czemu łatwiej jest im przewidzieć kurs i tym samym zminimalizować ryzyko nietrafionej inwestycji. Oznacza to również, że możemy zarabiać zarówno na wzrości, jak i spadku takiego kursu i że zawsze istnieje możliwość zarobku, inaczej niż przy zakupie akcji w biurze maklerskim na których zarobimy tylko wtedy, gdy ich kursy rosną. To właśnie dlatego tak ważny jest wybór dobrej pary walutowej do tradingu, a najciekawsze z nich przedstawiamy poniżej.

Jeśli jesteś początkującym traderem, zdecydowanie polecamy ci handel tak zwanymi parami głównymi, czyli majors. Są to największe waluty świata, takie jak dolar amerykański, funt brytyjski, euro, jen japoński i kilka innych. Na przykład, para walutowa USD/JPY jest jedną z najbardziej popularnych par świata i umożliwia łatwe przewidzenie zmian kursu, ponieważ obie znajdujące się w niej waluty są – dolar i jen są stabilne i konserwatywne, cechując się niewielkimi wahaniami i dużą zmiennością. Ma na to wpływ również polityka monetarna Banku Japonii, który generalnie dąży do osłabienia jena ze względu na konieczność pobudzenia wewnętrznej rynku, a to powoduje, że długoterminowo kurs tej pary rośnie. Jeśli twój broker oferuje możliwość otwierania opcji o długim czasie realizacji, na przykład 30 dni, proponujemy otwarcie pozycji na tą parę, w której zarobisz na zwyżce. Ta tendencja nie powinna się zmienić w tym i przyszłym roku.

Inną popularną parą, której kurs nie powinien być trudny w przewidzeniu jest EUR/GBP. Choć w ostatnich dniach funt brytyjski nieco się umacnia, to jednak ze względu na wiszący nad Wielką Brytanią Brexit, czyli proces wychodzenia tego wyspiarskiego kraju z Unii Europejskiej generalna tendencja jest spadkowa. Inteligenty inwestor potrafi wie jak zarobic kase na tych wskazówkach i bieżącej sytuacji politycznej w różnych krajach, która w szczególny sposób dotyka również polityki monetarnej, a więc wpływa na wzrost i spadek wartości pieniądza.

Ostatnią wskazówką jakiej chcielibyśmy wam udzielić jest zwrócenie uwagi na zmienność rynku która może być obecna we wszystkich typach instrumentów, także w parach walutowych. Waluty są szczególnie podatne na bieżące informacje – raporty z rynku. Każda waluta posiada kilka takich raportów miesięcznie i są to na przykład amerykańskie Non-Farm Payrolls, czyli dane o zatrudnieniu w sektorze pozarolniczym, czy raport o produkcji przemysłowej oraz dane z agencji eksportowych. Najlepiej wstrzymać się z handlem w godzinach w których raporty te są publikowane, ponieważ tymczasowo potrafią one rozchwiać rynkiem. Z drugiej strony, jeśli jesteś inwestorem potrafiącym grać na newsach, możesz spróbować szczęścia. W każdym razie pary walutowe są idealnym instrumentem dla początkujących, ponieważ nie wymagają tak dużej wiedzy inwestycyjnej i mogą znakomicie służyć za naukę inwestowania dla każdego.

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,waluty
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.