Invest com to oszustwo najnowsze zagrozenie dla traderow opcji binarnych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
15.04. 2017 18:10  | 

Czy kiedykolwiek byłeś ofiarą oszustwa? Czy chciałbyś aby to się już nie powtórzyło? Czy chciałbyś otrzymywać rzetelne informacje jako pierwszy? Na początku musisz uświadomić sobie, że często zdarzają się oszukańcze platformy handlowe takie jak Invest.com. Jest to aplikacja do handlu opcjami binarnymi mająca na celu wyprowadzić nasze ciężko zarobione pieniądze. Jeśli nadal masz wątpliwości przeczytaj całą recenzję, dzięki której poznasz szczegóły oszustwa.

Invest.com: Dlaczego jest taka zła?

Po pierwsze, zauważyliśmy, że Invest.com nie ma podglądu wideo na swojej stronie. To rozczarowująca wiadomość, ponieważ podgląd wideo jest obowiązkowy, gdyż daje traderom realny obraz systemu. Po drugie, Invest.com oferuje wersję demonstracyjną, przy czym nie jest określone czy jest ona rzeczywiście darmowa czy trzeba coś wpłacić. To poważna wada tego systemu, która nie powinna być zignorowana.

Ponadto zauważyliśmy, że aplikacja oferuje rozmowę z doradcą, ale czat nie jest na żywo. Twierdzimy, że jeśli Invest.com uważa się za zaawansowaną platformę handlową powinien oferować traderom wsparcie 24/7. To ogromna wada ponieważ nie możesz szybko uzyskać odpowiedzi na zadane pytania.

Jeśli jednak zdecydowałeś się założyć konto na Invest.com, pierwsze o co Cię proszą, to dane osobiste takie jak e-mail, hasło, imię i nazwisko, kraj oraz numer telefonu. To są wrażliwe dane poufne. Jeśli raz je podasz, możesz się spodziewać niechcianego spamu zatapiającego Twoją skrzynkę pocztową, czego z pewnością nie chcesz.

Invest.com twierdzi, że zapewnia Ci właściwe możliwości handlowe poprzez połączenie przełomowej technologii z ekspertyzą finansową. Jednakże, brakuje opisu na czym ta przełomowa technologia polega. Z tego względu, inwestowanie za pośrednictwem Invest.com jest ryzykownym przedsięwzięciem.

Invest.com oferuje dwie główne usługi: zarządzanie portfolio oraz handlowanie. Teraz szczegółowo przyjrzymy się drugiej z nich, czyli handlowi. Pozornie Invest.com oferuje możliwość handlu akcjami, indeksami, walutą poprzez system Simple™. Jednak na stronie internetowej jest umieszczone tylko zdjęcie tego systemu, a dodatkowe informacje na jego temat są ledwo widoczne i nieprecyzyjne.

Invest.com twierdzi, że ich aplikacja kontroluje ryzyko. Jednakże nie udzielono informacji w jaki sposób to robi. To ważne pytanie wymagające odpowiedzi.

Dokładnie przyjrzeliśmy się także sekcji często zadawanych pytań (FAQ) i niestety brakuje tu wielu kwestii związanych z handlem. Rozumiemy fakt, że możesz mieć wiele pytań dlatego ostrzegamy, że oceniana platforma nie podaje odpowiedzi na wiele podstawowych pytań, które mogą Ci przyjść do głowy. FAQ jest bardzo ogólnikowy, co stanowi poważną wadę tej platformy.

Ponadto nie ma dyskusji na temat algorytmu używanego przez Invest.com. Z tego względu platforma jest naprawdę złym wyborem dla traderów.

Choć Invest.com jest obecny w mediach społecznościowych takich jak Facebook, to nie umieszczono tam żadnych informacji na temat właściciela platformy, co jest niezwykle alarmujące.

Rozczarowuje także fakt, że Invest.com nie podaje zysku jaki możesz uzyskać za pomocą platformy. Aby mieć jasny obraz systemu handlowego, możliwy do osiągnięcia zysk powinien zostać opublikowany.

Oszuści stojący za Invest.com

Szokujące jest, że nie ma dostępnych żadnych informacji na temat CEO platformy Invest.com. Jest to zarówno zaskakujące jak i wysoce alarmujące, ponieważ informacja o CEO jest zwykle korzystna.

Nie znaleźliśmy także żadnych referencji dotyczących Invest.com na ich stronie, dzięki którym bylibyśmy w stanie określić czy system jest wystarczająco dobry. To także wskazuje na fakt, że platforma nie była używana przez doświadczonych traderów oraz że twórcy systemu mają coś do ukrycia.

Sprawdź Valforex jeśli chcesz uniknąć oszukańczych platform handlowych oraz dowiedzieć się o wiarygodnych systemach do handlu opcjami binarnymi. Na stronie dowiesz się jak rozpoznawać oszukańcze platformy dzięki czemu oszczędzisz swoje ciężko zarobione pieniądze. Uzyskaj wiedzę na temat legalnych serwisów dzięki czemu zawsze podejmiesz właściwe decyzje.

Werdykt: Invest.com jest oszustwem!

Oszukańcza strona: invest.com

oszustwo, platforma, opcje binarne, handel, system
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.