Free robot signals–rzetelny program czy oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
17.05. 2017 22:30  | 

Free Robot Signals jest jednym z zaawansowanych narzędzi tradingowych dla opcji binarnych, oferującym użytkownikowi zróżnicowane opcje. Twórcy twierdzą, że Free Robot Signals ma wysoką stopę wygrywalności - 87%. To wszechstronne narzędzie daje swoim użytkownikom możliwość transakcji na podstawie sygnałów zarówno w trybie automatycznym jak i manualnym.

Prezenterzy Free Robot Signals twierdzą, że narzędzie pozwala skutecznie zarządzać inwestycjami na rynku opcji binarnych. Dzięki szerokiemu wyborowi ustawień, aplikacja daje możliwość wyboru pożądanego poziomu ryzyka jak i maksymalnego możliwego zwrotu. Po przejrzeniu tych niezwykle interesujących cech, postanowiliśmy bliżej się przyjrzeć systemowi Free Robot Signals.

Nasze zainteresowanie aplikacją pozwoliło na poznanie jej głównych wad. Po dogłębnej analizie Free Robot Signals, wyrobiliśmy sobie zdanie na temat tego systemu i postanowiliśmy się nim podzielić.

Warto zapoznać się z poniższym artykułem, ponieważ nie tylko opisuje Free Robot Signals, ale także ułatwi prawidłową selekcję skutecznego narzędzia tradingowego dla opcji binarnych.

Kto zarządza Free Robot Signals?

Główna zasada jest taka, że status głównej osoby zarządzającej decyduje o tym jaki jest obraz firmy. W każdej organizacji management podejmując kluczowe decyzje, wpływa na funkcjonowanie i wiarygodność firmy. Niestety Free Robot Signals należą do tego rodzaju narzędzi tradingowych, gdzie zarząd jest tajemnicą. Nie znamy twórców tej aplikacji ani firmy, która za tym stoi. Na stronie nie ma o nich żadnej informacji. Brakuje także danych kontaktowych. To kompletnie anonimowy serwis. Na podstawie powyższych faktów uważamy, że nie należy ufać tej aplikacji.

Jak działa Free Robot Signals?

Twórcy aplikacji Free Robot Signals twierdzą, że używa ona skomplikowanego algorytmu, który opiera się na sześciu zaawansowanych wskaźnikach handlowych. Dzięki temu niezależnie od sytuacji, mamy gwarancję zysku.

Ponadto, Free Robot Signals umożliwia uzyskanie dość dużego zwrotu nawet na niesprzyjającym rynku. Aplikacja jest reklamowana jako ekspert umożliwiający osiągnięcie sukcesu podczas trudnych warunków gospodarczych. Ponadto, twórcy oferują darmową wersję demonstracyjną oraz zapewniają o stopie wygrywalności powyżej 87%. Oferta może się wydawać dla użytkowników atrakcyjna, jednak ma ona nie wiele wspólnego z rzeczywistością.

Zapewnianie o uzyskaniu zysku podczas niesprzyjających warunków handlowych wydaje się być nieprawdziwe. To wybieg mający zachęcić jak największą liczbę osób do korzystania z aplikacji. Powyższe fakty wystarczą do stwierdzenia, że Free Robot Signals to nieuczciwe oprogramowanie mające na celu wykradzenie Twoich pieniędzy.

Oszustwo na starcie!

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Już na samym początku Free Robot Signals jest nieuczciwe w stosunku do użytkowników. Zaraz po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, użytkownik zostaje przekierowany do brokera. Do tego celu zostaje utworzone nowe konto na które trzeba wpłacić 250 dolarów. Natomiast stare konto staje się nie aktywne. Jasne staje się, że używanie wersji demonstracyjnej jest niemożliwe, a głównym celem serwisu jest uzyskanie pieniędzy od użytkowników.

Brak licencji

Dostarczanie sygnałów handlowych jest interpretowane jako porada finansowa, zatem czynnością regulowaną prawnie i wymaga odpowiedniej licencji. Jednakże Free Robot Signals nie posiada aktualnej licencji. W związku z tym, w razie jakiegokolwiek problemu, nie masz możliwości reklamacji do wyższych władz. To kluczowy dowód oszustwa. Na jego podstawie oraz biorąc pod uwagę wcześniejsze fakty stwierdzamy, że Free Robot Signals to oszutwo!.

Werdykt:Free Robot Signals to potwierdzone oszustwo!

Strona: freerobotsignals.com

free robot signals, recenzja, system, aplikacja, opcje binarne, trading, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.