Fortune bot czy to rzetelne oprogramowanie - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
02.06. 2017 13:58  | 

Oficjalna strona: fortunebot.co

Fortune Bot oferuje handel opcjami binarnymi w łatwy sposób przynoszący zysk. W prezentacji przedstawiono twierdzenie, że system umożliwia osiągnięcie ogromnych zysków dzięki 93.4% stopie zwrotu. Program jest całkowicie automatyczny, choć można też wybrać tryb manualny i podążanie za sygnałami. Doświadczenie handlowe nie jest wymagane. System jest w 100% darmowy. Możesz siedzieć i relaksować się, podczas gdy oprogramowanie zarządza Twoimi transakcjami. To brzmi zbyt dobrze, aby było prawdziwe. Dlategoteż zdecydowaliśmy się dowiedzieć więcej na temat Fortune Bot.

Kto stoi za Fortune Bot?

Nie jesteśmy w stanie powiedzieć kto stoi za Fortune Bot. Ani prezentacja wideo ani strona fortunebot.co nie zawiera nazwy firmy bądź właściciela. Ponadto wideo nie przedstawia nawet rzeczywistych osób. Do kontaktu podany został tylko e-mail [email protected] To całkowicie anonimowy serwis. Dowodzi to, że mamy do czynienia z oszustwem!

Jak działa Fortune Bot?

Aby aktywować Fortune Bot należy wypełnić formularz, dzięki czemu uzyskujemy darmowy dostęp do systemu. Potem wystarczy tylko pozwolić oprogramowaniu na zarabianie fortuny dla nas. Jednak podczas wideo nikt nie wyjaśnił jak dokładnie działa Fortune Bot! Niejasne jest jakich używa algorytmów i strategii. Nie mamy dowodu na to, że system rzeczywiście przynosi zyski! Z tego względu nie należy mu ufać! To kolejny dowód oszustwa!

Niepokojące informacje

Na stronie fortunebot.co umieszczono referencje klientów. Nguyen Liu z Toronto w Kanadzie twierdzi, że: “Potroiłem swój mały kapitał w ciągu 5 godzin. Teraz jestem uzależniony od tego systemu. Mogę tylko powiedzieć, że to magiczne uczucie!\". Niestety to zmyślona postać, stworzona z wykorzystaniem zdjęcia stokowego. Z tego powodu nie możemy ufać tym fałszywym referencjom! To kolejny dowód oszustwa!

Co się stanie podczas rejestracji na stronie fortunebot.co?

Rejestracja na fortunebot.co wymaga podania nazwy i adresu email. Następnie system przekieruje nas do drugiego wideo znajdującego się na stronie użytkownika. Po wypełnieniu drugiego formularza zostanie otworzone nowe konto tradingowe z przypisanym brokerem. Aby je aktywować należy wpłacić depozyt wysokości minimum 250 dolarów. Nigdzie podczas prezentacji wideo nie wspomniano o danych dotyczących brokera. Niesprawdzeni brokerzy są bardzo niebezpieczni ponieważ możemy mieć trudność z wyegzekwowaniem wypłaty od nich. Ze względu na anonimowość serwisu, nie ma do kogo złożyć reklamacji. Ten system to niebezpieczne oszustwo.

Recenzja Fortune Bot – Wnioski!

Nic co dotyczy fortunebot.co nie wygląda dobrze! System Fortune Bot jest oszustwem, które nie zasługuje na nasz czas. Jasne jest, że ma on na celu wykraść nasze pieniądze! Oszuści stojący za oprogramowaniem Fortune Bot zapewniają, że nie musisz zrobić nic poza rejestracją, aby zarabiać pieniądze. Jeśli byłaby to prawda, bylibyśmy milionerami. W prawdziwym świecie takie cuda się nie zdarzają. Z tego względu nie możemy Ci pozwolić na rejestrację. System tradingowy Fortune Bot to oszustwo!

Werdykt: Oprogramowanie Fortune Bot to potwierdzone oszustwo! Unikaj strony fortunebot.co!

fortune bot, recenzja, oprogramowanie, system, oszustwo, scam
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.