Facebook kwartalne wyniki finansowe - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.05. 2017 11:30  | 

Mający siedzibę w Kaliforni, internetowy gigant opublikuje raport dotyczący wyników finansowych 5 maja 2017 roku. Co przyniesie przyszłość piątej największej firmie na świecie? Facebook wykazał rekordowo wysokie wyniki finansowe w 2016 roku. Jednakże, jak zauważył management, firmie trudno będzie utrzymać poziom. Prognoza EPS na ten kwartał wynosi 0,88 dolarów. Zaraportowany EPS dla tego samego kwartału z poprzedniego roku wyniósł 0.57 dolarów.

Performance indicators

52 tydzień High-Low: 152.57 – 108.23 dolarów

Dywidenda / Div Yld: 0.00, 0.00%

EV/EBITDA Rocznie: 27.24

Prognoza EPS Q1/17: 0.88 dolarów

Zaraportowany EPS Q1/16: 0.57 dolarów

Forward PE: 34.15

Forward PE: 34.15

Dlaczego warto kupić

Reklamy mobilne umożliwiły osiągnięcie znakomitych wyników. Wyniki finansowe Facebook są niekwestionowane z dochodem z reklam większym o 53% rok do roku oraz dochodem z reklam mobilnych większym o 61% rok do roku w ostatnim kwartale 2016 roku. Średnia cena pojedynczej reklamy wzrosła o 3% w porównaniu z tym samym kwartałem roku poprzedniego. Liczba wyświetlonych reklam wzrosła o 49%. Podczas gdy cały rynek aktywnie zmierza w kierunku reklam mobilnych, Facebook już generuje zyski dzięki tej zmianie.

Zyski z Instagramu. Wart miliard dolarów zakup Instagramu w 2012 roku wydaje się przynosić owocne zyski. Podczas ostatniego roku do platformy dołączyło 500 000 reklamodawców. Ponad 500 milionów użytkowników sprawdziło konto przynajmniej raz w ostatnim miesiącu. Pomimo, że dokładne wyniki nie zostały ujawnione, należy przyznać że Instagram jest dobrze działającą maszyną generującą zysk.

Messenger, WhatsApp, Oculus. Facebook wie, że sukces wynikający z możliwości konwersacji za pomocą mediów społecznościowych nie trwa wiecznie, więc aktywnie inwestuje w potencjałowe technologiczne start-upy. Aktywność użytkowników zmienia się z dobrze znanych sieci społecznościowych na messengery i \"ekosystemy\". Firma chętnie podąża za trendem. Chatbot to nowe określenie w świecie technologii. Messenger i WhatsApp — jednostki zależne od Facebooka — są perfekcynie dostosowane do nowych technologii. Rzeczywistośc wirtualna, choć jeszcze nie jest globalnym trendem, może wygenerować dochody za jakiś czas.

Dobry bilans Facebook generuje wysoki i stabilny przepływ pieniędzy. To sprawia, że jego akcje są intratną opcją dla inwestorów, która umożliwia dalsze inwestycje w technologiczne start-upy. Firma zgromadziła 29.4 miliardów dolarów. W 2016 roku, rekordowy przepływ pieniędzy wyniósł 16.1 miliarda dolarów.

Dlaczego warto sprzedać?

Popularność Facebooka spada. Internetowi guru twierdzą, że znane media społecznościowe powoli wymierają. To co wydawało się być polem niekończących się możliwości zmienia się w coś zupełnie innego. Snapchat stał się najbardziej popularnym narzędziem wśród nastolatków. Ludzie nie chcą już poświęcać czasu na przeglądanie Facebooka. Pomimo, że Facebook nadal ma największą liczbę użytkowników spośród wszystkich mediów społecznościowych, to jego przyszłość jest niepewna. To od zarządu firmy zależy, czy Facebook zdoła z sukcesem przekształcić się w społecznościowe medium przyszłości.

Silna konkurencja Firma musi stawić czoła silnej konkurencji ze strony innych mediów społecznościowych oraz serwisów online. Będąc pionierem w swojej branży, Facebook scementował swoje przywództwo i nie wydaje się aby je stracił w najbliższym czasie. Jednakże, takie firmy jak Google (ze względu na skalę działania i szerokie portfolio), Snapchat i Pinterest zmniejszają liczbę użytkowników i zyski Facebooka. Dla młodeko pokolenia Facebook nie jest ani czymś niezwykłym ani nowym. Z tego względu wolą oni korzystać z wyłaniających się, innowacyjnych technologii.

Zakazany w Chinach. Facebook został zakazany w Chinach w wyniku zamieszek Urumqi, podczas których platforma została użyta przez uczestników zamieszek do koordynacji i masowego podburzania. Biorąc pod uwagę populację Chin wynoszącą 1.3 miliarda, decyzja o zakazie FB znacząco wpływa na perspektywę wzrostu firmy w tym regionie. Azja jest najszybciej rosnącym rynkiem dla Facebooka. Jednakże, słaby dostęp do internetu zmniejsza liczbę potencjalnych użytkowników.

Kontrowersje dotyczące danych osobowych Facebook nie tylko łączy ludzi z całego świata, ale także zapisuje historię tych połączeń oraz gromadzi prywatne dane na swoich serwerach. Ten fakt zwrócił uwagę aktywistów i rządu na aspekty dotyczące prywatności.

Wnioski

Facebook jest obecnie interesującą pozycją. Z jednej strony, firma przechodzi okres wzrostu dostarczając inwestorom znakomitych wyników finansowych. Z drugiej strony, przyszłość Facebooka jest niepewna. Jak w każdej innowacyjnej branży, sukces firmy zależy na zdolności przewidywania i dostrzegania intratnych możliwości inwestycyjnych.

Całkowita ocena firmy dla Q1/17 jest umiarkowana, a nawet pozytywna z szansą na uzyskanie lepszego wyniku niż przewidują prognozy.

facebook, wyniki, Q1 2017, trading, akcje
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.