Egzotyczne pary walutowe na rynku opcji binarnych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
17.06. 2017 00:00  | 

Największą popularnością wśród inwestorów na rynkach finansowych cieszą się tzw. główne pary walutowe, takie jak USD/JPY, EUR/USD albo EUR/GBP. Wszyscy brokerzy mają je w ofercie, ponieważ uchodzą one za przewidywalne i na temat tych par można znaleźć najwięcej analiz i bieżących wiadomości. Ta opinia nie jest jednak do końca słuszna: kurs dolara podczas prezydentury Donalda Trumpa zachowuje się obecnie bardzo chaotycznie, a waluta większości państw Unii Europejskiej również jest w kłopotach, ze względu na problemy finansowe wiecznych dłużników – Grecji i Portugalli. Jeśli dodamy do tego jeszcze bieżące zamieszanie i spadek funta w związku z Brexitem, okazuje się, że otwierając opcje binarne na te waluty wcale nie musimy zyskiwać, ponieważ trudno przewidzieć trend kursu. Na czym można zarobić, skoro nie na tych popularnych instrumentach? Zajmiemy się tutaj mniej docenianymi, ale obecnie znacznie ciekawszymi parami walutowymi – tzw. parami egzotycznymi, które obejmują mniejsze waluty, ale dające równie wiele możliwości zysku. Zobacz jak można zarobić pieniądze, inwestując w egzotyki.

Dolar amerykański do rubla rosyjskiego to jedna z popularnych par egzotycznych z kilku powodów. Po pierwsze, można na niej realizować tzw. carry trade, ze względu na duże różnice w stopach procentowych między tymi walutami. Poza tym, dość łatwo przewidywać zmiany cen, jeśli tylko oglądamy codzienne wiadomości i interesują nas wieści ze świata. Rosyjska gospodarka jest dość stabilna, ale ma wiele problemów, a każdy polityczny news wpływa na kurs rubla oraz zainteresowanie inwestorów tamtejszymi akcjami. Jeśli handlujesz opcjami binarnymi, spróbuj obserwować wiadomości z Rosji, zwłaszcza te związane z niestabilnością w polityce, takie jak ostatnie protesty w Moskwie, które powinny się powtarzać. Inwestorzy reagują nerwowo na takie wydarzenia i za każdym razem wyprzedają rubla, powodując obniżenie jego kursu w stosunku do dolara. Ta wyprzedaż nie trwa często długo i następnego dnia para walutowa odrabia stratę, ale dobremu inwestorowi który wie jak zarobić pieniądze w zupełności to wystarcza aby zarobić, obstawiając spadki.

Polska złotówka także jest parą egzotyczną i wielu brokerów umożliwia handel parą EUR/PLN. Podobnie jak w przypadku wielu egzotyków na kurs wpływa polityka, ale w przypadku euro także decyzje Europejskiego Banku Centralnego, w tym zmiany stóp procentowych. Antycypując decyzje monetarne, zarówno w Polsce, jak i w eurostrefie możemy przewidzieć zmianę wartości pary i tym samym zarobić na naszych przewidywaniach. Zmiany kursów stóp procentowych oddziałują długotrwale na waluty, a więc tutaj zalecamy otwieranie pozycji opcji o długim czasie wygaśnięcia, na przykład 14 do 30 dni. Alternatywnie, jeśli twój broker nie umożliwia zakupu tej pary, sprawdź czy dostępna jest USD/PLN, która jest nawet popularniejsza, a zasady inwestowania są w niej takie same.

Trzecią parą egzotyczną na którą chcę zwrócić uwagę jest kurs liry tureckiej TRY do dolara amerykańskiego – USD. Turcja jest obecnie w niezbyt ciekawej sytuacji, ponieważ jest atakowana przez wiele państw za łamanie konstytucji, praw człowieka oraz rządy dyktatorskie. Do tej pory była uznawana za wschodzącą i dynamicznie rozwijającą się gospodarkę, a fundusze inwestycyjne inwestujące w akcje tureckich spółek mogły zarobić nawet do 70%, ale to już się zmieniło. Obecnie, ze względu na tureckie problemy, można oczekiwać, że zarówno kurs liry, jak również tamtejsze indeksy będą opadać, a to znakomita okazja dla osoby, która chce zarobić na obstawianiu spadków kursu TRY/USD. Istnieje wiele innych sposobów na zarabianie na opcjach binarnych egzotycznych walut i jest ich tak wiele, jak dużo jest instrumentów. Poprzez wnikliwą analizę rynku i własne pomysły możesz dojść do ciekawych wniosków które pozwolą ci samemu dowiedzieć się jak zarobić kasę, dlatego zachęcamy do spróbowania swoich sił z opcjami binarnymi.

inwestowanie,opcje binarne,zarabianie,instrumenty finansowe,waluty
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.