Dlaczego zdecentralizowane rozwiazania finansowe sa potrzeba czasu - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
10.12. 2017 19:13  | 

Technologia Blockchain regularnie pojawia się w artykułach z gazet i czasopism finansowych. Świat zdecentralizowanego systemu finansowego (kryptowalut) jest często bombardowany wiadomością o nowej kryptowalucie lub o wysokim pułapie rynkowym tych cyfrowych walut.

Technologia Blockchain to w zasadzie platforma, która umożliwia twórcom oprogramowania kryptowalutowego tworzenie wspólnych cyfrowych baz danych wpisów. Wracając do koncepcji decentralizacji, obecnie bardzo rzadko zdarza się znaleźć organizację, która jest całkowicie scentralizowana.

Decentralizacja polega bowiem na systematycznym przydzielaniu władzy na wszystkich szczeblach zarządzania w całej organizacji. W ten sposób podział mocy decyzyjnej zmniejsza obciążenie na wyższych stanowiskach podczas zarządzania.

Niektóre oczywiste zalety decentralizacji są następujące:

1. Decentralizacja instytucji finansowej pozwala pracownikom podejmować pewne decyzje w imieniu swojej firmy.

2. Jest to doskonała okazja, aby doskonalić swoje umiejętności, przyczyniając się do umocnienia organizacji.

3. Firma może jednocześnie realizować różnorodne projekty i nadawać taki sam nacisk wszystkim projektom.

4. Przekazywanie uprawnień jednostkom regionalnym w pewnym stopniu zapewnia jednakowe traktowanie różnych elementów takich jak jakość, cena, nowości i wykonanie.

5. Ostatni, ale nie mniej ważny jest efektywny proces decyzyjny.

Ogólnoświatowe zastosowanie zdecentralizowanej technologii blockchain

\"Blockchain to niezniszczalna cyfrowa księga transakcji gospodarczych, które można zaprogramować do rejestrowania nie tylko transakcji finansowych, ale praktycznie do wszystkiego, co ma wartość\" - Don & Alex Tapscott: Blockchain Revolution.

System peer-to-peer pozwala uczestnikom zalogować się do systemu rekordów. Miało to ogromny wpływ na sektor bankowy. Wspólna księga zapewnia zgodność i pochodzenie w zakresie transferu aktywów w firmie, zmniejszając w ten sposób koszty projektu i czas realizacji. Chociaż blockchain wciąż znajduje się w kolebce, technologia zainicjowała wiele projektów w sektorze finansowym.

Według badań przeprowadzonych przez IBM, jedna trzecia kadry zarządzającej na poziomie C jest w trakcie włączania technologii blockchain do swoich organizacji. Uważają, że w przyszłości za pomocą tej technologii zostanie opracowany bezpieczny system, który nie tylko wzmocni firmę, ale także stworzy zaufanie.

Deutsche Bank

Deutsche Bank obecnie eksperymentuje z technologią blockchain dotyczącą transakcji pieniężnych. Zamiast rozliczeń dokonywanych w fiducjarnych walutach, czy to przez kontakt fizyczny czy bankowość internetową, byłyby one przekazywane za pośrednictwem platformy blockchain. Programiści badają te problemy w laboratoriach w Berlinie, Londynie i Dolinie Krzemowej.

Nasdaq

Technologia Blockchain już odgrywa kluczową rolę w strefie kryptowalut i handlu. Nasdaq jest zdeterminowany, aby usprawnić platformę prywatnego rynku NASDAQ za pomocą tego systemu peer-to-peer. Technologia cyfrowej księgi zwana linią Nasdaq usprawnia proces katalogowania, wydawania i rejestrowania akcji swoich klientów. Technologia współgra z rozwiązaniem administracyjnym Exact Equity opartym na chmurze. Ich klienci mogą z łatwością sprawdzić zapisy, ponieważ wszystko jest ułożone na transparentnej platformie, która także oferuje większą słyszalność.

DBS Bank

DBS poszedł o krok dalej, organizując pierwszy blok Hackathon w Singapurze w 2015 roku. 16 zespołów deweloperów współpracowało, aby znaleźć sposoby na wprowadzenie tej technologii w sektorze bankowym, aby była bardziej dostępna i kompetentna. Omnichain, Nubank i BlockIntel okazały się zwycięske.

Rezerwa Federalna USA

Rezerwa Federalna USA realizuje stały projekt z IBM, który zakłada opracowanie nowego systemu płatności cyfrowych.

Santander

Santander ma własny zespół o nazwie \"Crypto 2.0\", który wykorzystuje technologię blockchain do usprawnienia codziennych procesów bankowych. Do tej pory znacznie ograniczyło to infrastrukturę.

Wall Street

Wall Street uważa, że technologia blockchain \"zmieni zasady gry\" i niedawno uruchomiła próbny projekt do przetwarzania transakcji.

ASX

Australijska giełda jest w trakcie tworzenia prywatnego blockchainu z Digital Asset.

Inne istotne projekty dotyczące blockchain i finansów są prowadzone przez BNP Paribus i Standard Chartered Bank.

Przyczyny popularności technologii Blockchain w sektorze finansowym

Inteligentne kontrakty

Platforma blockchain może być używana do przechowywania cyfrowych umów. Fakt, że system jest przejrzysty mówi, że po połączeniu z danymi GPS sekcja logistyki może bardzo skorzystać. Płatności będą automatycznie przekazywane zarówno dostawcy, jak i spedytorowi. Rynek detaliczny również będzie korzystał w ten sam sposób. Faktura zostanie przesłana bezpośrednio do ich klientów zgodnie z przepisami. Krótko mówiąc, proces eliminuje potrzebę pośredników.

Płatności zagraniczne

Proces transakcji zagranicznych często wymaga 2-3 dni roboczych. Co więcej, jest to droga procedura. Technologia blockchain skróci czas, a także koszty dzięki uproszczeniu procesu. Badanie przeprowadzone przez Deloitte wynika, że koszty transakcyjne zostały zmniejszone o 2-3%, w przypadku zagranicznych transakcji w czasie rzeczywistym.

Tożsamość cyfrowa

Gdy dane biologiczne danej osoby zostaną przesłane na platformę blockchain, nie będzie trzeba podawać szczegółów ponownie. Odpowiednie sektory finansowe mogą uzyskać dostęp do danych z tej samej platformy, skracając czas potrzebny na weryfikację i autoryzację. Ponadto użytkownicy będą mogli wybrać, komu będą udostępniać swoje biologiczne dane.

Handel akcjami

Zastosowanie technologii blockchain w świecie handlu codziennie pojawia się w wiadomościach. Bitcoin, Etherium i inne kryptowaluty to tylko niektóre ze zdecentralizowanych i bezpiecznych systemów księgowych. Nowe cyfrowe waluty, takie jak Iota, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Ion i Dash, nieustannie rzucają wyzwania różnym walutom.

Rozproszone przechowywanie w chmurze

Zdecentralizowany system umożliwił rozproszone przechowywanie w chmurze. Ponadto użytkownicy mogą wynająć dodatkową przestrzeń do przechowywania. Zapewnienie bezpieczeństwa wiąże się z przechowywaniem danych w wielu lokalizacjach za pomocą technologii blockchain.

Właściwość technologii blockchain do rejestrowania wszystkich transakcji czyni ją tak popularną w sektorze finansowym. Z czasem wzrasta potrzeba zdecentralizowanego systemu.

blockchain, technologia Blockchain, ktypowaluta, kryptowaluty, blockchain wykorzystanie
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

  Jerzy (212.109.161.*) napisał

Minimum wpłaty, aby moc zarabiać    optek

Chciałbym wiedzieć, jaką kwotę powinienem zainwestować, aby móc liczyć na zyski ?

  Teresa (37.47.75.*) napisał

Re: Minimum wpłaty, aby moc zarabiać - Jerzy    mam tylko konto

po wpłacie10 dolarow jaka mam szabse na większe zydki bo bardzo porzebuje pieniedzy

  Stan (94.242.252.*) napisał

Od czego zacząć    Binary.com

Od nauki. Inaczej nie ma.
No i od wewnętrznego spokoju. Tego też da się nauczyć i wytrenować. To może być nawet ważniejsze od strategii, analizy itp.

  INWETOR (212.90.166.*) napisał

Moja przygoda inwestycyjna

Mam znajomego który zarobił na opcjach na nowy samochód, a wpłacił tylko 1000$. Podobno da się zarobiać tylko trzeba mieć do tego głowe i szczeście a jeszcze lepiej osobę która potrafi sama na tym zarabiać. Niemam do tego głowy i chęci się uczyć. Pierdole takie inwestycje

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.