Czy kobiety sa lepszymi inwestorami - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
11.08. 2017 17:40  | 

Istnieją znaczne kontrasty w sposobie handlu mężczyznami i kobietami. Odkryj, kto jest lepiej przygotowany do ekscytującej jazdy

Dzisiaj odkrywamy coraz większą liczbę kobiet w kluczowych pozycjach gospodarki i rynków finansowych, pomimo tego, że wspólnym poglądem jest, że handel na rynku kapitałowym kierowany jest przez mężczyzn.

Zmiana ta zaczęła się w ostatniej dekadzie, a ostatnie badania dowodzą, że kobiety są lepsze od mężczyzn w dziedzinie handlu i inwestycji. Jako cechy, na przykład tolerancja, opieka i długoterminowa wizja są przyczyny, dla których kobiety mogą i będą okazać się lepszymi inwestorami.

Większość kobiet nie prowadzi handlu

Ocenia się, że podział płci na giełdach wynosi 5% kobiet i 95% mężczyzn.

Badanie przeprowadzone przez wielką międzynarodową firmę badawczą kontroluje kontrasty między płciami w odniesieniu do informacji i zaufania w dziedzinie inwestycji.

Badanie obejmowało 2000 jednostek rodzinnych i stwierdziło, że 55% kobiet zapewniło prawie brak wiedzy w dziedzinie inwestycji i rynków kapitałowych. 42% stwierdziło, że mają wiedzę, a tylko 3% dam powiedziała, że ​​byli całkowicie pewni swojej wiedzy w tej sprawie.

Możemy z tego zyskać, że główną przeszkodą dla kobiet jest brak eksperymentowania, lub entuzjazm dla zwyczajowo "męskiego" pola.

Potem z drugiej strony, alternatywne badanie, które odbyło się w ubiegłym roku, omawia 326 banków z bankami inwestycyjnymi, które handlowały oprogramowaniem symulacji handlowej. Ich wyniki zostały połączone z wynikami z przeszło 400 młodych juniorków. Juniorzy tracą gotówkę - jest to standard. Jednak wyniki wykazały, że kobiety traciły mniej pieniędzy niż mężczyźni.

Pokazały również, że mężczyźni znacznie bardziej skłaniają się do przekraczania określonych limitów handlowych.

Czyż to prawda, że ​​kobiety nie wiedzą, jak radzić sobie z ich inwestycjami? Nie co najmniej odwrotnie jest ważna.

Badania porównujące plony inwestycji prowadzone przez kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn wykazały, że pośrednicy "sprawiedliwego seksu" osiągnęli wyższe wyniki niż ich partnerzy płci męskiej.

W rozsądnej walce, jeśli kobiety reprezentują połowę wszystkich inwestorów, mieliśmy nadzieję zobaczyć lepsze wyniki kobiet.

Jakie są zalety dam w inwestycjach w giełdzie i handlu?

Inne badanie (przez Merrill Lynch) wykazało, że istnieją znaczne kontrasty w sposobie inwestowania mężczyzn i kobiet. Badanie wykazuje, że dominująca część mężczyzn doświadcza złego wpływu długowieczności, nienasycenia i ufności, a zwłaszcza ego. Rozróżniając, kobiety mają tendencję do bycia znacznie bardziej cierpliwymi i rozważają. Lepiej rozważali niebezpieczeństwa i inwestycje oraz, oczywiście, na utrzymanie strategicznej odległości od wysypiskowych wyborów inwestycyjnych.

Rozległe badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Berkeley w 35 000 rodzin potwierdziły te twierdzenia i stwierdziły, że mężczyźni mają skłonność do nadmiernego zaufania do inwestycji iw ten sposób dokonują więcej transakcji, powodując znaczne rozproszenie ich rocznych zwrotów.

Jak wskazują szacunki czynników rynkowych, kanały inwestycyjne nie zmieniają się znacząco ze względu na orientację seksualną, jednakże wzorce inwestycyjne.

Gut w porównaniu z mózgiem

Podczas gdy mężczyźni zajmujący się handlem często wykorzystują swoje "jelito" zamiast głowy, kobiety handlujące mają skłonność do umyślnego zarządzania emocjami i działania bardziej profesjonalnie. Mężczyźni całkowicie poczują poczucie siebie, a czasami walczą z trendami rynkowymi bez sensu tylko na wytycznych. Kobiety rozwijają i zajmują stanowiska; Dadzą im dodatkową uwagę. Podobnie kilka kobiet uważa się za osoby, które ryzykują unikanie ryzyka, iw ten sposób świadomie rozważają swoje środki przed rozpoczęciem handlu.

W przyszłym roku będę wesoła, aby zobaczyć więcej kobiet, prowadzących na rynkach finansowych, inwestycjach i kluczowych pozycjach.

Finansów, handlu, binarnych, zapasów, inwestycje, inwestor, kobiety, mężczyźni
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.