Czy bitcoin mining jest schematem ponziego - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
01.12. 2017 14:23  | 

Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: nie. Bitcoin górniczy dostarczający ci usługi i otrzymujesz wartość jako zwrot za wydobycie, co nie jest sytuacją w schemacie Ponziego.

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest Schemat Ponzi. To oszustwo, którego twórcą jest Charles Ponzi. W jednej z powieści Charlesa Dickensa opisano podobny schemat, więc istnieją pewne przypuszczenia, że ​​Ponzi wpadł na pomysł z powieści. Schemat Ponzi polega na przyciąganiu inwestora przez wielki zysk, płacąc im przychodami zdobytymi przez nowych inwestorów.

Schemat Ponzi nie prowadzi żadnej działalności ani nie przynosi zysków. To działało przez przyciąganie nowych inwestorów i ocenia się, że porażka to tylko kwestia czasu. Istnieje kilka możliwych sposobów zatrzymania tego rodzaju oszustw, władze wstrzymują oszustwo lub organizatorzy (inwestorzy) uciekają z pieniędzmi. Nawet jeśli nikt nie powstrzyma oszustwa, nie potrwa długo, ponieważ dalszy postęp wymaga więcej zasobów i inwestorów, aw pewnym momencie inwestycje się zatrzymały. Schemat Ponziego nie potrwa dłużej niż dziesięć lat. Rynek Bitcoin wielokrotnie przeżywał kryzys gospodarki światowej i kilka awarii.

W każdym razie koncepcja wydobywania bitcoinów jest zupełnie inna, opiera się na mocy obliczeniowej. Największą różnicą pomiędzy Schematem Ponziego a Bitcoinem jest fakt, że istnieje prawdziwa usługa i prawdziwy zysk w górnictwie. Ludzie, którzy są górnikami lub górnicy, dzielą się swoim sprzętem z siecią i otrzymują Bitcoin lub dowolną inną monetę, którą wydobywali w zamian. Moc obliczeniowa jest podstawą sieci. Służy do rozwiązywania problemów matematycznych i dokonywania transakcji.

W tekście powyżej podkreśliliśmy różnice między schematem Ponziego a wydobyciem Bitcoin. Najważniejszą różnicą jest istnienie faktycznej usługi, faktycznego zysku, faktycznej działalności - wydobycia.

Bitcoin, wydobycie, schemat Ponzi, zysk, inwestorzy
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.