Czy 90 rentownosc eurusd jest prawda - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
25.04. 2017 22:15  | 

W ostatnich tygodniach Euro wzrosło w stosunku do dolara amerykańskiego. Na podstawie bieżących wykresów oraz katalizatorów politycznych można stwierdzić, że ta tendencja będzie kontynuowana.

Jak tu dotarliśmy

1. Głównym wydarzeniem rynkowym ostatniej dekady jest wystąpienie dolara amerykańskiego i amerykańskich rynków przeciwko Euro i rynkom europejskim. Para walutowa EURUSD jest 3.8% powyżej 10-letnich spadków.

2. Głównym czynnikiem napędzającym parę walutową jest fakt, że Unia Europejska zmaga się z deflacją, słabym wzrostem oraz konfliktami politycznymi w większym stopniu niż USA.

3. Pomimo, że te sprawy trwają, ostatnie dane wskazują, że za dużo złych wieści wpłynęło na rynek. Dane ekonomiczne polepszyły się, gdy ostatnie europejskie wybory wygrał kandydat oddany sprawom UE.

Wpływ Trumpa

Euro spadło o 8% w ciągu dwóch miesięcy po zaskakującym zwycięstwie Donalda Trumpa. Inwestorzy byli optymistyczni jeśli chodzi o wyborcze obietnice dotyczące cięć podatków oraz wydatków na infrastrukturę. Przyniosły one Trumpowi poparcie Republikanów. Inwestowano w dolara i rynki amerykańskie z niecierpliwością oczekując przyśpieszenia wzrostu.

Euro odzyskało połowę straty, gdy nie powiodło się znaczące ustawodastwo w wyniku czego wyniki finansowe USA w pierwszym kwartale były rozczarowujące. Zanotowano spadek GDP z 3% do 0.5% w ostatnich 3 miesiącach. Ponadto niesprzyjające były: ciągły spadek sprzedaży detalicznej, rozczarowujące raporty dotyczące zatrudnienia oraz słabsza niż się spodziewano inflacja.

To spowodowało bardziej ostrożny Fed, co przełożyło się na mniejsze odsetki i słabszego dolara. Natomiast w Europie GDP wzrosło o 0,7% w porównaniu do spodziewanych 0,4%. Dodatkowo dane dotyczące inflacji, zatrudnienia i produkcji zaskoczyły wzrostem. Oczywiście USA zmaga się z wysokimi oczekiwaniami, podczas gdy oczekiwania dotyczące Europy są małe.

Trade Setup

Euro miało najniższy trend od 2008 roku co spowodowało, że traderzy zajęli się sprzedażą. Może być to postrzegane jako odczyt pokazujący skrajnie zniżkujące zainteresowanie w kierunku euro pomimo ostatniego wzrostu. Euro jest przeciwnym tradem z określonym minusem i znaczącym potencjałem wzrostu.

Większość traderów potwierdza wzrost Euro na obecnym poziomie, z ceną docelową wynoszącą 1.15 i stop loss wynoszącym 1.03.

Zyskaj 90% rentowności na parze EURUSD. Dzisiaj od 13:00 do 15:00 GMT.

90% to liczba która zostanie uznana na koncie w przypadku udanego tradu

eur, usd, eurusd, para walutowa, waluta, wzrost, rentowność, trade, analiza
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.