Cotygodniowa analiza zcash para zec btc stracil na wartosci 36 tydzien do tygodnia - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
10.12. 2017 13:24  | 

Opracowany w celu przezwyciężenia problemów związanych z prywatnością Bitcoina, Zach został powszechnie przyjęty w ekonomii kryptowalut. Priorytetem monety było zapewnienie anonimowości klienta i udało się to osiągnąć. Po wprowadzeniu na rynek moneta odnotowała ogromny wzrost i obecnie utrzymuje limit rynkowy powyżej 872 milionów USD.

Najważniejsze informacje

1. Przez cały tydzień żeton napotykał opór na wielu poziomach od 340 do 330 USD.

2. Wsparcie na poziomie 315 USD sprawdzało wszelkie spadki przez większą część tygodnia, ale zostało ostatecznie przekroczone.

3. Para ZEC / BTC straciła na wartości 36 procent tydzień do tygodnia i jest obecnie notowana na poziomie około 0,0199 BTC

W przypadku ZEC / USD tydzień rozpoczął się skokiem wartości z 315 USD do 337 USD. Ale opór szczytowy obniżył wartość pary. Po spadku do 316 USD, wartość ponownie wzrosła, aby sprawdzić opór na 337 USD, ale się nie udało. Wsparcie na poziomie 316 USD było mocne i nie pozwalało na obniżenie cen w środku tygodnia. Moneta testowała również nowy poziom oporu wynoszący około 326 USD. W końcu, z nagłą wściekłością, moneta naruszyła opór i dotknęła 338 dolarów tylko po to, by ponownie znaleźć inny sztywny opór. Ten poziom oporu obniżył cenę i rozpoczął trend zniżkujący.

Token ostatecznie uzyskał wsparcie na poziomie od 283 USD do 290 USD i był sprzedawany powyżej tego poziomu w ciągu ostatnich 24 godzin. Obecnie cena pary wynosi 294 USD.

Przy obecnym wsparciu oscylatory również się regenerują. MACD wreszcie podąża w górę po długim trendzie spadkowym. Stoch także robi zwrot na poziomie około 49 procent. RSI wynosi 50 procent. Z licznymi wzlotami i upadkami oraz trendem zniżkującym, 200 SMA znalazło się powyżej 100 SMA.

W stosunku do zwyżkującego Bitcoina, Zcash nie mógł dobrze się trzymać. Moneta spadła 36 procent tygodniowo z 0,030 BTC do 0,019 BTC.

ZEC, BTC, Zcash, bitcoin, kryptowaluty, kryptowaluta, analiza, trend
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.