Bank anglii podnosi stop i osłabia funta - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
05.11. 2017 12:20  | 

Bank Anglii opublikował swoje listopadowe oświadczenie, które okazało się zgodne z oczekiwaniami. Bank podniósł stopy procentowe o 0,25% do 0,50%, co jest pierwszą podwyżką odnotowaną w Wielkiej Brytanii od ponad 10 lat. Ruch ten jest postrzegany jako strajk prewencyjny ze strony banku, ponieważ ożywienie gospodarcze w kraju utknęło w ostatnich miesiącach, a inflacja przekroczyła 2%. Odwraca to także obniżkę stóp wprowadzoną w czerwcu ubiegłego roku po głosowaniu w sprawie Brexitu.

Wynik głosowania wyniósł 7-2 na korzyść podwyżki, w stosunku do oczekiwanego rozkładu głosów: 6-3. To, co spowodowało, że funt się zawahał to komentarze, że Brexit szkodzi brytyjskiej gospodarce i że przyszłe podwyżki stóp będą stopniowe.

Z oświadczenia:

\"Inflacja w całym okresie prognozy odzwierciedla przede wszystkim wpływ na ceny importu w związku ze spadkiem funta szterlinga w wyniku referendum. Niepewność związana z Brexitem ma wpływ na aktywność krajową, która uległa spowolnieniu, nawet gdy globalny rynek znacznie wzrósł.

\"Ograniczenia związane z inwestycjami i podaż siły roboczej związane z Brexitem wydają się wzmacniać wyraźne spowolnienie, które jest coraz bardziej widoczne w ostatnich latach w stopniu, w jakim gospodarka może rosnąć bez generowania presji inflacyjnych.\"

Na uwagę zasługuje również znacząca zmiana w sformułowaniu oświadczenia. Sformułowanie na wrześniowym posiedzeniu sugerowało, że stopy procentowe mogą być podnoszone w tempie szybszym, niż oczekiwał rynek, i na wyższy poziom, gdyby inflacja utrzymywała się na swojej obecnej drodze. Obecne oświadczenie usuwa to słownictwo, a wraz z nim powód na podstawie którego można oczekiwać wzmocnienia funta.

W wyniku tych wieści para GBP/USD spadła o 150 pkt w niecałą godzinę. Ten ruch spowodował, że para była sprzedawana na poziomie wsparcia blisko 1,3470 i prawdopodobnie kontynuowała testowanie wsparcia lub spadła dalej.

GBP/USD

Para EUR/GBP wykazuje podobną słabość funta. Para wzrosła o prawie 160 pkt w ciągu kilku godzin po raporcie i wygląda na to, że dalej wzrośnie. Dzisiejsze działania potwierdzają krótkoterminowe dno i zwyżkową tendencję spadkową, utrzymującą cenę powyżej obu średnich ruchomych. Średnie ruchome mają jeszcze potwierdzić ruch, chociaż zarówno stochastyczne, jak i MACD są we wsparciu. Kontynuacja dzisiejszego ruchu może znaleźć opór na poziomie 0,9000, przełamanie powyżej tego będzie zwyżkowe w perspektywie krótkoterminowej z celami bliskimi 0,9300.

EUR/GBP

Piątkowe działania będą miały duży wpływ na dane o zatrudnieniu w USA poza rolnictwem. Oczekuje się silnego wzrostu w przedziale 320 000 i znacznie powyżej średniej 12-miesięcznej. To, wraz z mocnymi odczytami bezrobocia i średnich godzinowych zarobków, może wzmocnić dolara.

bank anglii, inflacja, stopa procentowa, EUR , GBP , JPY , USD
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

  Radosłąw (46.171.19.*) napisał

RRR    Mbank

Chce być bogaty

  Wicio (83.10.175.*) napisał

zarobic pieniadze    przelew bankowy

Witam! Chciałem spytać na czym by polegała ta praca, ole mógłbym zarobić mniej więcej na miesiąc i ile pieniędzy trzeba mieć na start by zacząć. Za odpowiedź bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

  Andrzej (89.66.246.*) napisał

Jak zarobic co polecaasz    bitmarket24.pl

WItam czy jestes w stanie poprowadzic mnie jak zaczac zarabiac na platformach np IQ zeby dzialac przez jakas strategie czy ty wyznaczasz co robimy jak zarabiamy?

  Robert (190.152.109.*) napisał

Syrategia    Olymptrade

Jaka strategie wybrać ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.