Amerykanski indeks ism polityka pieniezna i zysk aud trensy forex na dzien 2 maja 2017 roku - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
03.05. 2017 14:00  | 

2 maja to święto państwowe dla europejskich rynków oraz Chin

.

Ważne informacje dla dolara amerkańskiego zostały opublikowane. Wydatki na konsumpcję były zgodne z przewidywaniami i wyniosły o 1.6% więcej w porównaniu do poprzedniego roku. Dochód na osobę dla marca 2017 roku wzrósł tylko o 0,2%, poniżej oczekiwanych 0,3%. Wydatki także były poniżej oczekiwań: 0,00% w porównaniu do prognozowanych 0,2%.

Brak wpływu wskaźnika ISM dla przemysłu

Amerykański wskaźnik ISM dla przemysłu był mniejszy niż oczekiwania: 54.8 versus 56.5.

Ineks ISM dla przemysłu jest bardzo ważny, ponieważ pokazuje kondycję produkcji przemysłowej oraz wskazówki dotyczące inflacji i pracy. Ten miks wiadomości podstawowych dla amerykańskiej gospodarki nie ma wpływu na cenę akcji par walutowych z dolarem. Może to właśnie wynikać z zamknięcia europejskich rynków w wyniku wspomnianego święta państwowego.

Amerykański raport polityki pieniężnej

Amerykański dolar będzie bardziej niestabilny pod koniec tygodnia w wyniku ważnych wiadomości dotyczących polityki pieniężnej, które zostaną opublikowane 3 maja 2017 roku.

Ostrożność jest zalecana w handlu przed opublikowaniem raportu, ponieważ jego wyniki mogą spowodować gwałtowne zmiany cen.

Dolar australijski

Kurs dolara australijskiego wzrósł wczoraj w wyniku czego para AUDUSD wzrosła z 0.7471 do 0.7540. Stało się tak głównie dzięki wzrostowi w sektorze australijskiej produkcji - wskaźnik produkcji wzrósł z 57,5 do 59,2 .

Jakiekolwiek pozytywne wiadomości dotyczące produkcji w danym kraju stanowią wsparcie dla waluty tego kraju, ponieważ gdy produkcja rośnie zwiększa się popyt na walutę tego kraju. Para AUDUSD wzrosła z poziomu 0.7434 w ostatnim tygodniu do wczorajszego poziomu 0.7540. Jakiekolwiek znaczące wiadomości dotyczące amerykańskiego dolara, wyznaczą nowy trend.

W tym tygodniu wiele par skorelowanych z dolarem amerykańskim, takich jak: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, doświadczy zmienności zwłaszcza w okresie od 3 (środa) do 5 (piątek) maja. W ciągu tych 2 dni należy zachować ostrożność.

dolar, raport polityki pieniężnej, indeks ism dla przemysłu, analiza, kurs, trading
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.