Amerykanski dolar pozostaje bezbronny wobec publikacji danych ekonomicznych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
25.04. 2017 22:44  | 

Dolar australijski spadł w porównaniu do dolara amerykńskiego we wtorek, zmniejszając cenę AUDUSD o mniej niż 0.7575 w wyniku informacji na temat zaufania konsumentów i sprzedaży.

Jak kurs AUDUSD zareagował na poprzednie informacje dotyczące zaufania klientów?

Para spadła o ok. 35 po opublikowaniu lutowych raportów nt. zaufnia konsumentów. Faktyczny odczyt wyniósł 116 pkt w porównaniu do prognozowanych 111 pkt.

Na wspomniany ruch pary AUDUSD wpłynął nie tylko raport dot. zaufania klientów, ale także inne znaczące wydarzenia.

Analiza techniczna

Para jest sprzedawana ok. 0.7557. Wsparcie jest notowane około 0.7546, krótkoterminowy obszar wsparcia horyzontalnego powyżej 0.7526, kolejny kluczowy poziom wsparcia daje 0.7514.

Z drugiej strony, opór jest notowany około 0.7570, linia oporu 0.7580, konfluencja dwóch innych lini poziomów oporu daje 0.7600, liczbę psychologiczną. Przełamanie i zamknięcie powyżej 0.7600 oporu powinien wzbudzić zainteresowanie zakupem, uzasadniając ruch w kierunku 0.7667 strefy oporu. Przesłanki techniczne pozostają zniżkujące tak długo jak 0.7600 strefa oporu pozostanie nietknięta.

Pomysły na trading

1. Kupienie opcji sprzedaży AUDUSD może być dobrą strategią jeśli zarówno amerykańskie dane dotyczące zaufania klientów jak i krajowej sprzedaży będą lepsze niż przewidywania ekonomistów.

2. Ewentualnie, zakup opcji kupna AUDUSD może być dobrą strategią jeśli zarówno amerykańskie dane dotyczące zaufania klientów jak i krajowej sprzedaży nie będą zgodne z przewidywaniami ekonomistów.

Jakimi aktywami tradować

W dodatku do pary AUDUSD, trading parami USDCAD, USDCHF, USDJPY oraz EURUSD może być dobrą strategią ponieważ wyżej wymienione pary są wrażliwe na publikację amerykańskich raportów zawierających dane dotyczące zaufania klientów oraz dane krajowej sprzedaży.

usd, aud, audusd, para walutowa, kurs, raport, analiza, trading
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.