Alipay Platnosci - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2017 17:44  | 

AliPay

AliPay to chińska platforma płatnicza, a najczęściej używana i powszechnie znana usługa firmy macierzystej Alibaba. AliPay został pierwotnie uruchomiony w 2004 roku jako usługa płatności za ochronę konsumentów, a cały jej wzrost opiera się na tym samym. AliPay przechowuje środki kupującego w escrow, dopóki konsument nie sprawdzi satysfakcji z produktu, usługi, która według raportów była ważnym narzędziem na chińskim rynku.

AliPay jest również platformą płatniczą dla stron internetowych siostrzanych firm Taobao (TM) i TMall (business-to-consumer eCommerce), a także umożliwia użytkownikom dokonywanie zakupów i transferów między sobą na platformie. Firma AliPay pochwala się większą liczbą płatności elektronicznych niż PayPal od 2014 r., Jednak w Chinach pozostaje zdecydowanie bardziej niż w skali międzynarodowej.

Skąd pochodził AliPay?

Firma AliPay została uruchomiona w Chinach w 2004 r., Gdy Grupa Alibaba - platforma sprzedaży dla firm - zaprojektowana i zbudowana w ich punkcie sprzedaży detalicznej Taobao jako domyślna platforma płatnicza. Chodziło o to, aby zakupy stały się bardziej bezpieczne - a co za tym idzie bardziej atrakcyjne - trzymając fundusze w escrowu, dopóki produkt nie został zweryfikowany jako dostarczony lub zadowalający. Zarówno konsumenci, jak i sprzedawcy mogliby odpocząć.

Całkowity ekosystem firmy Alibaba wzbudził olbrzymie wrażenie, ale AliPay stał się najczęściej używaną i szeroko uznaną usługą w rodzinie Alibaba. W 2011 roku firma AliPay została wyłączona jako własna firma, chociaż pozostała w trosce o rodzinę produktów firmy Alibaba.

AliPay informuje największy udział w rynku w zakresie wielkości transakcji płatniczych z innego państwa w Chinach, z dużym odcinkiem za granicą. Na całym świecie raportuje 400 milionów użytkowników. Procesory płatności, takie jak PayPal, utrzymują większe udziały w rynku poza Chinami; Mapa uprzejmości popularności AliPay koncentruje się głównie na Azji Środkowej, gdy platforma odpowiada na potrzebę i pojawiła się w czasach, w których chiński handel elektroniczny w Chinach był wybuchowy, a bezpieczna platforma płatnicza była potrzebna wszystkim konsumentom, aby zacząć kupować więcej online.

AliPay wykorzystuje ogromną bazę klientów jako punkt dźwigni do dalszego rozwijania i rozwijania usług. Port Ali jest powszechnie akceptowany przez Internet; 100 banków pozwala teraz AliPay weryfikować i budować konta bankowe na kontach AliPay; A użytkownicy w Chinach mają nawet dostęp do specjalnych kont z rynkami pieniężnymi w innych firmach Alibaba, aby bezczynnie współpracować z AliPay. Począwszy od prostej idei, aby zaspokoić bardzo realne pragnienie zwiększenia bezpieczeństwa nabywcy, firma AliPay pomyślnie zbudowała się wśród platform płatniczych najbardziej powszechnie używanych w życiu swoich użytkowników.

Kto używa AliPay?

AliPay ma 400 milionów użytkowników i jest największy udział w rynku ogólnej wielkości dziennych transakcji na całym świecie od roku 2014. Mimo to PayPal nadal dominuje jako platforma płatności dla sprzedawców internetowych, obecnych w prawie 10-cio razy większej liczby stron internetowych. AliPay oferuje rozbudowane usługi i jest bezpłatna dla użytkowników indywidualnych, a użytkownicy, którzy korzystają z tej usługi, często korzystają z wielu różnych gałęzi drzewa produktów.

AliPay jest dostępny w 14 walutach globalnych, jednak większość ich łącznego ruchu jest do lub z chińskich firm i sprzedawców detalicznych. W Chinach jest aż 370 z 400 milionów użytkowników.

W przypadku firm korzystających z AliPay za usługi dla sprzedawców są niewielkie opłaty za przetwarzanie transakcji i jako opcja płatności dla klientów w trybie online. Nie ma oddzielnych pakietów kont dla przedsiębiorców i konsumentów; A raczej mnóstwo usług dostępnych dla wszystkich użytkowników, zarówno w platformie, jak iw sieciach Alibaba:

 • Express checkout: Prawie 4000 stron internetowych korzysta z AliPay jako platformy płatności online.
 • Portfel cyfrowy: możesz zapisywać informacje o płatnościach na swoim koncie AliPay i po prostu logować się na platformie do dokonywania płatności online.
 • Usługi automatycznego zapłaty: AliPay umożliwia skonfigurowanie automatycznych rozliczeń, na przykład do uzupełnienia rachunku telefonicznego.
 • System punktów: strona internetowa przedstawia system punktowy, który zachęca użytkowników do dalszego płacenia za pomocą swojego portfela Ali.
 • Rachunki podziału: konsumenci mogą podzielić rachunek razem za pomocą kodów QR.
 • Transfery typu peer-to-peer: użytkownicy AliPay mogą przenosić się ze sobą, w tym przez granice i walutę.
 • Dodatkowe funkcje są dostępne tylko dla chińskich konsumentów.

Co sprawia, że ​​AliPay jest wyjątkowy?

Aby zrozumieć AliPay, musisz zrozumieć Grupę Alibaba. Firma Alibaba, założona w 1999 roku w Chinach, jest witryną internetową poświęconą działalności gospodarczej. Sukces firmy przyniósł czas na największy wysilek w handlu elektronicznym, aw Chinach ruch na rynku był czymś więcej niż wystarczającym dla Grupy Alibaba.

W 2003 roku uruchomiono witrynę sprzedawców konsumenckich dla klientów konsumenckich Taobao, a później jako platformę płatniczą opracowano AliPay. W krótkim czasie AliPay był dostępny jako inny procesor płatności na innych stronach internetowych, głównie chińskich, a także między użytkownikami AliPay - przedsiębiorstwami i konsumentami.

AliPay potrafił wykorzystać agresywny wzrost dzięki dużej bazie klientów. Choć większość użytkowników i sprzedaży brutto pozostaje w Chinach, model eskopu AliPay pozostaje tak atrakcyjny, że stało się synonimem nowej idei bezpieczeństwa konsumentów. Bezpieczeństwo informacji za pomocą produktów AliPay jest poważnie i istnieją dodatkowe warstwy w weryfikacji płatności, zanim zamówiony towar zostanie nawet zapłoniony dla wysyłki.

Złóżmy to. Głównymi zaletami AliPay są:

 • Model eskadowy AliPay zwiększa bezpieczeństwo i zaufanie konsumentów
 • Platforma jest idealna, aby sprzedawać bezpośrednio konsumentom w Chinach
 • Rachunki konsumenckie są bezpłatne
 • Konta sprzedawcy pobierają opłaty tylko za przetworzenie
 • Płatności są możliwe w 14 różnych walutach bez opłat wymiany
 • Dostęp do specjalnych kont depozytowych na rynku pieniężnym (tylko użytkownicy chińscy)
 • Dostęp do mikroorganizmów usług powiązanych (tylko użytkownicy chińscy)
 • Dostęp do innych usług w grupach partnerskich w ekosystemie Alibaba (niektóre ograniczone tylko do użytkowników z Chin)

Głównymi wadami są:

 • Kupujący spoza Chin: możesz mieć prawo do zapłaty, ale dowiedz się, że sprzedający nie może wysłać do swojego kraju lub istnieją inne ograniczenia
 • Escrow: jest to dodatkowy poziom bezpieczeństwa, ale negatywny, gdy weryfikacja może potrwać do 24 godzin, zanim Twoje zamówienie zostanie w pełni wypełnione
 • Nie najlepsza obsługa klienta lub odpowiedzi na często zadawane pytania
 • Z dokładniejszym procesem weryfikacji, nie wszystkie sprzedaże są w końcu udane (strona internetowa AliPay raportuje 99%)

Często uznawany za globalnego rywala, PayPal koncentruje się na podstawowej działalności przetwarzania płatności. AliPay, w przeciwieństwie, wydaje się wykorzystywać większy ekosystem Alibaba i zintegrować się z najbardziej codziennym codziennym użytkowaniem 400 milionów użytkowników. Rachunki AliPay mogą płacić i otrzymywać płatności, ale mogą też prowadzić swoich użytkowników do finansowania kontraktów z wysokimi dochodami na rynku pieniężnym. Lub może być wprowadzony do mikroorganizmów. Lub może być używany do zarządzania pieniędzmi między firmami a konsumentami za granicą w 14 różnych walutach światowych. Jest to, prawdopodobnie, najprostszym sposobem na sprzedaż i kupowanie chińskich firm.

Za obszerną ambicję AliPay (i firmy macierzystej Alibaba), aby zintegrować wiele usług finansowych z ofertą w codziennym życiu swoich użytkowników, może najbardziej atrakcyjną cechą AliPay jest szerokość oferowanych usług tylko w Chinach.

Alipay, porcelana, alibaba, alternatywa paypal, chiński paypal, jak zapłacić w Chinach
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.