Transakcje yandex money - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.06. 2017 19:11  | 

Yandex.Money

Yandex.Money jest najczęściej używaną platformą płatniczą w Rosji i jedną z rodzin produktów ściśle związanych z ofertami największego banku w Rosji Sberbank. Usługa zaczęła się jako - i nadal skupia swój model wokół - platformy eWallet. Yandex.Money umożliwia użytkownikom płacenie za narzędzia domowe, przelew pieniędzy w sieciach równorzędnych i kupowanie towarów w trybie online.

Prowadząc działalność w systemie PayPal w Rosji, na Ukrainie i dziewięciu innych krajach Europy Wschodniej i Azji Centralnej, firma Yandex.Money ma najwyższe uznanie w zakresie opcji płatniczych w Rosji i wielu krajach, które służy. Yandex.Money jest ściśle związany z siostrzaną platformą Yandex.Checkout na stronach internetowych sprzedawców.

Skąd pochodził Yandex.Money?

Yandex.Money jest największą elektroniczną usługą płatniczą w Rosji, zgodnie z raportem z 2016 r. Ale jak wzbudzało sławę? Początkowo Yandex.Money został uruchomiony jako eWallet z interfejsami komputerów stacjonarnych i mobilnych. Wraz z wcześnie udanym sukcesem platforma została przejęta przez Sberbank (największy bank w Rosji) w 2013 r., Która kupiła 75% akcji spółki.

Po połączeniu z Sberbank Yandex.Money zdołał wykorzystać infrastrukturę płatniczą instytucji, w tym istniejące terminale bankomatu i możliwości bankowości internetowej. Nagle Yandex.Money dysponował pełną siłą bankową Sberbank i był w stanie umożliwić użytkownikom bardziej wygodnie niż kiedykolwiek sfinansować eWallet.

Również w 20163 roku Yandex.Checkout został uruchomiony z połączenia Yandex.Money/Sberbank i jest obecnie wiodącą usługą płatności online dla kupców w Rosji. Platforma została udostępniona również dla kupców spoza Rosji, dając konsumentom na rynkach Yandex możliwość płacenia za towary za granicą poprzez bezpośrednie obciążenie rachunku bankowego, telefonami komórkowymi, a nawet gotówką w zatwierdzonych detalistach. Opcja depozytu gotówkowego stała się bardziej popularna w czasie, a obecnie na rynkach Yandex dostępnych jest ponad 250 000 punktów odbioru gotówki.

Yandex.Checkout to usługa płatności numer jeden dla firm w Rosji, oferująca dostosowane rozwiązania do witryn internetowych, a nawet usługi płatności masowych. 76 000 sprzedawców ma Yandex.Checkout na swoich stronach internetowych, a co roku w 2016 przetworzono średnio 600 transakcji.

W 2015 roku Yandex.Money otrzymała status członka głównego członka programu Mastercard, a oprócz platformy eWallet oferują także wielokrotnie ładowane karty pre-paid. Firma kontynuuje budowę partnerstwa, ucząc się wcześnie po przejęciu przez Sberbank, że łączenie sił może doprowadzić ich do szczytu.

Kto używa Yandex.Money?

Ponad 30 milionów użytkowników korzysta z Yandex.Money, z 15 000 kont otwieranych codziennie. Co trzeci zakup w internecie w Rosji jest płatny za pośrednictwem Yandex.Money, a zgodnie z badania opinii publicznej z roku 2015, 44% Rosjan korzysta z Yandex.Money regularnie. W tym samym badaniu 92% Rosjan powiedziała, że ​​są przynajmniej zaznajomieni z usługą.

Poza Rosją, klaster krajów Europy Wschodniej i Azji Środkowej wykazuje podobne tempo wykorzystania. Poza tymi rynkami, firma PayPal dominuje w tej samej przestrzeni, a oba przedsiębiorstwa są uważane za konkurentów bezpośrednich.

Usługi Yandex.Money od czasu przejęcia przez Sberbank znacząco wzrosły i obejmują:

 • Płatności online za towary i usługi
 • Transfery typu peer-to-peer
 • Płatności w domu
 • Niektóre transfery są możliwe bez tworzenia konta
 • System premii ze specjalnymi rabatami dla użytkowników
 • Łatwy wybór na stronach internetowych Yandex.Checkout
 • 250 000 kiosków depozytowych i gotówkowych oraz kupców
 • Mastercard-opieczętowane pre-paid wirtualnych i plastikowych kart

Co sprawia, że ​​Yandex.Money jest wyjątkowy?

Ślad w Europie Wschodniej i Azji Centralnej, że Yandex.Money jest, być może, jednym z najbardziej wyróżniających się cechami. Platforma jest niemal powszechnie znana na tych rynkach, a jej wykorzystanie monopolizuje na niektóre sektory rosyjskiego handlu elektronicznego. Dla sprzedawców spoza Rosji i większego zasięgu Yandex.Money platforma jest postrzegana jako istotny element witryn internetowych z myślą o docieraniu do odbiorców z rynku Yandex.

Dzięki ponad ćwierć miliona osobistych punktów cash-in / cash-out w celu zarządzania kontami Yandex.Money, usługa ta stanowi również pomost między handlem online a handlem gotówkowym. Opłaty użytkowe są popularne w tych miejscach depozytu, a także na platformach komputerowych i komórkowych. Yandex.Money pojawił się w czasach, w których rosyjski handel elektroniczny miał startować, a przy prawie natychmiastowym przejęciu przez Sberbank, firma w ciągu kilku krótkich lat wzrosła na szczycie platform płatniczych.

Yandex.Money oferuje kilka opcji płatności, z których niektóre można zrealizować nawet bez rejestracji konta. Z bazą produktów począwszy od eWalletów i kartotek do kart Mastercard wirtualnych i fizycznych kart pre-paid, nic dziwnego, że firma osiągnęła 30 milionów klientów. Firma nadal rozwija się w sposób adeptyczny, wykorzystując znaczną bazę klientów w celu zapewnienia lepszych rozwiązań dla większej liczby ludności w czasie.

Yandex.Money współpracuje z konsumentami i sprzedawcami oferującymi wygodne, bezpieczne i dostępne opcje płatności. Yandex.Checkout jest przejawem tej wizji, w równie krótkim czasie stał się najbardziej obsługiwaną usługą płatniczą dla rosyjskich firm online. Yandex.Checkout ma prosty model opłat dla kupców, a Yandex.Money oferuje bezpłatne usługi, w których występuje niewielkie koszty transakcji.

Złóżmy to. Głównymi zaletami Yandex.Money są:

 • Darmowe konto
 • Niektóre przelewy nie wymagają konta
 • Transfery można rozpocząć online, na telefon komórkowy lub osobiście
 • Może być używany do płacenia towarów lub usług online lub wysyłania pieniędzy peer-to-peer
 • System premiowy i rabaty członków
 • 250 000 miejsc na rynku / wyczerpania na rynku
 • Karty wstępnie płatne Mastercard oraz inne oferowane usługi

Głównymi wadami są:

 • Ograniczona obecność poza Europą Wschodnią i Azją Środkową
 • Akceptuje tylko RUB, UAH, BYR, KZT, USD i EUR
 • Nie wszyscy dostawcy narzędzi są obsługiwani
 • Małe prowizje za niektóre typy transferów
 • Depozyty bankowe można wpłacać tylko do rosyjskich banków

Początkowo wyrażany w 2002 r. Jako eWallet, przejęcie Yandex.Money przez Sberbank w 2013 r. Ostatecznie okazało się spełniać większe potrzeby rynku i szybko wzrosło do największej rosyjskiej usługi płatności elektronicznych. Wraz z ankietą z 2015 r. Wykazującą 92% znajomość platformy i 44% stopień regularnego używania, firma Yandex.Money stała się wszechobecna na rynku rosyjskim. Użytkownicy mogą płacić za usługi domowe, dokonywać zakupów on-line i przelewów typu peer-to-peer, a także skorzystać z długiej listy dodatkowych usług dzięki partnerowi Sberbank i siostrzanym firmom Yandex.Checkout.

Yandex.Money prowadzi firmę PayPal w Rosji i na Ukrainie, a także w dziewięciu innych krajach Europy Wschodniej i Azji Centralnej. Kupcy spoza strefy Yandex zbudowali Yandex.Checkout na platformach płatniczych w coraz szybszym tempie, a ponad 76 000 stron internetowych oferuje teraz znaną platformę jako opcję płatności dla klientów Yandex.Money.

Ponad 30 milionów użytkowników ma konta Yandex.Money i ponad 15 000 kont jest otwieranych codziennie. Platforma Yandex.Money oferuje bezpieczeństwo i wygoda, a model okazał się konkurencyjny z PayPal i innymi platformami. Niemal monopolizacja niektórych sektorów na rosyjskim rynku płatniczym, na przykład w grach online, Yandex.Money jest dobrze usytuowany, aby rozwijać swój ślad i kontynuować swoją już zdefiniowaną ścieżkę innowacyjnego wzrostu poprzez nowe usługi i oferty produktowe.

Pieniądze yandex, rosyjska metoda płatności, rosyjska ewallet, rosyjski paypal, yandex pieniądze sberbank, yandex prepaid card
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.