Trading usdcad w obliczu wiadomosci o zmianach w kanadyjskim zatrudnieniu - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
05.05. 2017 21:23  | 

Dolar amerykański (USD) wzrósł w piątek w stosunku do dolara kanadyjskiego (CAD), zwiększając cenę pary walutowej USDCAD do poziomu powyżej 1.3750 przed opublikowaniem raportu dotyczącego zmian w zatrudnieniu w Kanadzie. Trend powinien pozostać zwyżkowy ze względu na wysoki szczyt w ostatnim ruchu zwyżkowym.

Analiza techniczna

Para jest sprzedawana około 1.3784. Opór jest notowany około 1.3809, linia oporu została oznaczona na wykresie kolorem czerwonym. Przełamanie i zamknięcie powyżej oporu na poziomie 1.3809 powinno wzbudzić chęć zakupu, otwierając drzwi dla ruchu w kierunku oporu na poziomie 1.3900 co stanowi poziom psychologiczny.

Z drugiej strony, wsparcie jest notowane około 1.3750, konfluencja 23.6% zniesienia Fibonacciego jak i wsparcie horyzontalne są powyżej 1.3727, linie wsparcia zaznaczona na wykresie kolorem różowym daje 1.3700, liczbę psychologiczną. Trend powinien pozostać zwyżkowy tak długo jak strefa oporu na poziomie 1.3700 pozostaje nietknięta.

Jak para USDCAD zareagowała na poprzednie raporty zmian zatrudnienia w Kanadzie?

Para USDCAD spadła o ponad 40, po opublikowaniu raportu zmian zatrudnienia w Kanadzie 7 kwietnia 2017 roku. Rzeczywisty wynik to 19,4 tys. nowych miejsc pracy w porównaniu do prognozowanych 5 tys.

Para zareagowała tak samo, spadając o ponad 60, po publikacji marcowego raportu zmian zatrudnienia. Rzeczywisty wynik wyniósł 15,3 tys w porównaniu do prognozowanych 2,5 tys. nowych miejsc pracy.

Należy dodać, że zmienność kursu pary USDCAD nie wynikała tylko z raportu zmian zatrudnienia w Kanadzie. Były także inne ważne czynniki, które przyczyniły się do zmian cen tej pary walutowej.

Jak wyorzystać informacje w handlu?

Zakup opcji sprzedaży może być dobrą strategią jeśli dane z raportu zmian zatrudnienia będą lepsze niż oczekiwania ekonomistów.

Zakup opcji kupna może być dobrą strategią jeśli dane z raportu zmian zatrudnienia będą poniżej oczekiwań ekonomistów.

Jakimi aktywami handlować?

W dodatku do pary USDCAD, trading CADJPY, GBPCAD aoraz CHFCAD może być dobrą strategią, ponieważ wyżej wspomniane pary walutowe są bardzo wrażliwe na wiadomośći dotyczące zmian zatrudnienia w Kanadzie.

usd, cad, raport zmian zatrudnienia, Kanada, trading,
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.