6 faktow przemawiajacych za handlem akcjami xerox - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
27.04. 2017 20:55  | 

Xerox Corporation (NYSEXRX), jeden z liderów obrazowania, procesów biznesowych, analityki i automatyzacji, opublikuje raport dochodów za Q1 25 kwietnia 2017 roku. Poniżej lista 5 faktów, które należy rozważyć zanim zaczniemy trading.

1. Cena akcji

Akcje Xerox od początku 2017 roku znajdują się na tym samym poziomie. Jednak w ciągu ostatnich 12 miesięcy znacząco spadły o ponad 42%.

Biorąc pod uwagę ostatnie ceny akcji możemy się spodziewać bocznego kanału dla akcji w nadchodzącym kwartale w połączeniu z krótkoterminowymi wahnięciami. To przedstawia szansę dla traderów liczących na powrót do średniej, ale traderom inwestycyjnym zalecana jest powściągliwość.

2. Handel konkurencją?

Rozczarowująca cena akcji Xerox w ostatnim roku jest dalej podkreślana przez dobre wyniki konkurencji.

3. Ostateczny wynik

Xerox Corp zaraportował ostatnie kwartalne dochody 31 stycznia 2017 roku, ogłaszając 0,25 USD EPS dla kwartału. Wskaźnik rentowności kapitału własnego wyniósł 13.39% przy marży zysku netto wynoszącej 3.53% oraz dochodzie wysokości 2.70 miliarda dolarów na kwartał, co stanowi wynik poniżej oczekiwań ekspertów którzy przewidywali dochód wysokości 2.77 miliarda dolarów.

Analitycy przewidują, że Xerox Corp zaksięguje EPS na poziomie 0.86USD dla następnego roku obrotowego.

4. Dywidendy

W 2016 roku, Xerox Corp zaraportował dywidendę na poziomie 0.30 USD, wzrost rok do roku o 11.01%. Analitycy zajmujący się biznesem i branżą IT przewidują dywidendę na poziomie 0.26 USD dla kolejnego roku obrotowego, spadek o 12.73%.

Ostatnio Xerox zadeklarował dywidendy kwartalne, które zostaną wypłacone w piątek, 28 kwietnia 2017 roku. Udziałowcyotrzymają dywidendę wysokiści 0.0625USD na każdą akcję. To reprezentuje roczną dywidenę na poziomie 0.25USD oraz roczny zysk o 3.61%. Wskaźnik wypłaty dywidendy Xerox wynosi obecnie 59.62%.

5. Dobre warunki wejścia

Akcje Xerox są stosunkowo tanie w porównaniu do konkurencji. Obserwując P/E, Xerox oferuje wartość która jest ponad offers 50% mniejsza niż średnia w tej branży. To sprawia, że akcje są warte swej ceny oraz może wskazywać że inwestorzy powinni wykorzystać nieskie cceny akcji do zdobycia stosunkowo taniej pozycji wejścia.

Jednakże wyniki cen akcji nie były w ostatnich latach imponujące. Analitycy z Wall Street przewidują na podstawie podstawowych i rynkowych wskaźników, że w 2017 roku cena akcji będzie wyższa niż średnia rynkowa.

Ogólny trend akcji Xerox jest płaski do rosnącego w średnim bądź krótkim okresie czasu. Trend długoterminowy jest niepewny ze względu na dużą niestabilność cen akcji w ostatnich latach jak i specyfikę branży w której działa firma.

Sektor biznesu i IT doświadcza dynamicznych zmian oraz morderczej konkurencji, czego przykładem jest Amazon zmieniający rynek poprzez oferowanie nowych serwisów internetowych, a także gwałtowny wzrost branży serwisów działających w chmurze.

xerox, akcje, prognoza, analiza, handlowy
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.