50k a week to oszustwo - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
23.07. 2017 17:31  | 

50K a Week stworzony przez Josha Harrisa, który powrócił do branży handlu opcjami binarnymi, to oszustwo. Przeczytaj recenzję dotyczącą tego nieuczciwego oprogramowania handlowego. Przygotowaliśmy kilka istotnych dowodów, tak aby każdy mógł podjąć samodzielną decyzję dotyczącą inwestycji w 50K a Week. Nasza recenzja ma na celu ostrzeżenie, aby nikt nie został oszukany przez ten godny pożałowania system.

Josh Harris rzekomy twórca oprogramowania 50K a Week twierdzi, że pochodził z ubogiej rodziny. Twierdzi również, że pracował dla małej firmy start-upowej GeniusTech, która już nie istnieje. W czasie, gdy dla nich pracował, brał udział w tworzeniu algorytmu umożliwiającego zyskowny handel na giełdzie. Jednak firma zbankrutowała, zanim zdążyła ukończyć to \"magiczne oprogramowanie\", co później udało się Joshowi i jego zespołowi.

Josh i jego wyimaginowany zespół nazywał się \"Justice League\". Przez trzy lata pracowali nad oprogramowaniem handlowym, aż wreszcie się udało. Teraz Josh twierdzi, że dzięki oprogramowaniu stali się milionerami, którzy żyją wymarzonym życiem, prowadząc najlepsze samochody i cały czas uczestnicząc w imprezach.

Jeśli to brzmi jak baśń, to myślenie byłoby poprawne. Nie ma ani jednego dowodu na poparcie tego, co twierdzi Josh. Śmiemy twierdzić, że Josh Harris nie istnieje. Podczas wideoklipu nie ma prawdziwej osoby, która pozwala nam zbadać jego rzeczywistą tożsamość. W przypadku 50K a Week słyszymy tylko głos ze skradzionym nazwiskiem, który chce zaoferować Ci usługę oszustwa. Jedyny Josh Harris znaleziony w Google, to osoba mająca coś wspólnego z marketingiem internetowym.

Oprogramowanie 50K a Week ma poszukiwać nowych partnerów, aby im pomagać. Potrzebują dobrych referencji, opinii i recenzji, a więc potrzebują 60 osób, które pomogą im przetestować ich oprogramowanie przed udostępnieniem go opinii publicznej za oszałamiającą cenę prawie 7000 dolarów. Oczywiście powiedziano nam jeszcze raz, że musimy tylko podać nasz adres e-mail, a my będziemy mieli szczęście uzyskać tę fałszywą aplikację handlową za darmo.

To nieuczciwe oprogramowanie podobno działa jak sztuczny super mózg, który analizuje wszystkie ruchy na rynkach z prawdopodobieństwem 99.9996%, co oznacza, że jeśli aplikacja mówi, że konkretny handel jest dobry, to jest dobry, nie należy zadawać pytań. Josh mówi, że jeśli podążasz za wszystkimi sygnałami, które daje Ci 50K a Week, to Twoje konto bankowe może wzrastać tak samo szybko, jak to miało miejsce w przypadku konta Josha w 2012 roku. To powinno nam zapalić czerwone światło!

Pan Harris twierdzi, że zaczęli zarabiać w 2012 roku. Jednak podczas naszego śledztwa okazało się, że 50K a Week zostało zarejestrowane dopiero 21 czerwca 2016. Jak zatem można zarabiać tak ogromne ilości pieniędzy na giełdzie za pośrednictwem nie zarejestrowanego i nielicencjonowanego oprogramowania handlowego od 2012 roku?

Kolejnym niepokojącym problemem okazuje się brak istotnych informacji na stronie 50kaweeksw.com. Poza bardzo nieuczciwym filmem promocyjnym nie ma zbyt wiele informacji. To jest technika bardzo często wykorzystywana przez oszustów mająca na celu przekonanie potencjalnych użytkowników do podania adresu e-mail na który zostanie wysłana dalsza oferta.

Po podaniu adresu e-mail, będą zostaniesz zarejestrowany, a na Twoją skrzynkę pocztową będą docierać wiadomości spam. Czasami, nawet wypisanie się, nie pomaga. Są nieugięci.

Możemy dużo pisać o tym, dlaczego należy unikać nieuczciwego oprogramowania 50K a Week. Po przeczytaniu tej recenzji nie powinieneś ufać temu systemowi. Fakt, że system został po raz pierwszy opublikowany w 2016 r. i od tego czasu duża liczba nowych traderów padła ofiarą tego oszustwa jest dowodem sama w sobie. Nie daj się zwieść i oszukać!

recenzja, 50K a Week, oszustwo, scam, oprogramowanie
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.