5 najgorszych strategii gieldowych - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
04.07. 2017 22:52  | 

Jeśli chcesz wejść w giełdę, warto przemyśleć wiele rzeczy. Musisz rozważyć, w co inwestować, ile zainwestować, zaplanować strategię i czas.

W natłoku wszystkich rzeczy, które musisz zrobić, czy kiedykolwiek rozważyłeś, czego nie powinieneś robić? Unikanie dużych błędów jest równie ważne jak wybór odpowiednich strategii.

Niektórych z tych błędów możemy uniknąć dzięki znajomości branży handlowej, a innych dzięki znajomości samego siebie.

Zacznij lepiej od innych nowicjuszy, unikając tych pięciu błędów.

Najgorsze \"strategie\" giełdowe

Istnieje wiele strategii gry na giełdzie. Każdy ma opinię na temat tego, dlaczego ich praca będzie lepsza niż kogoś innego. Kiedy już wybierzesz swoją strategię, upewnij się, że możesz się jej trzymać oraz że jest ona zgodna z Twoimi celami i zasobami.

Nie ulegaj emocjom

Kiedy zajmujesz się akcjami, musisz pozostać obiektywnym. Aby odnieść sukces w handlu musisz mieć strategię. Nie możesz pozwolić, aby twoje emocje odwróciły uwagę od dokonania wyborów, które planujesz lub które są zgodne z twoją strategią handlową.

Trzymaj się wybranej strategii, a dokonując wyborów opieraj się na faktach, a nie na emocjach.

Overtrading

Overtrading jest tak samo ważny jak każdy problem. Jedynym dobrym momentem na zakup akcji jest pojawienie się odpowiedniego sygnału. Nie rób tego, tylko ze względu na posiadanie większej ilości gotówki lub wiarę w szczęście.

Upewnij się, że masz sygnał i czas jest odpowiedni. To wspaniale, jeśli czujesz się pewnie ze względu na zysk z akcji w które wcześniej zainwestowałeś, ale pozostań na dobrej drodze. Kupuj tylko wtedy, gdy rynek lub doradca mówi Ci, że jest na to odpowiedni czas.

Poleganie na szczęściu

Szczęście może czasem wydawać się realne, ale nigdy nie warto inwestować pieniędzy tylko ze względu na przeczucie. Szczęście może się odwrócić bardzo szybko, przez co możesz znaleźć się w dużym kłopocie.

Jeśli myślisz, że masz szczęście w przypadku jakichś akcji, porozmawiaj o nich ze swoim doradcą lub wykonaj badanie rynku. Twoje szczęście może okazać się trendem rynkowym.

Nierealne oczekiwania

Liczba osób, które szybko zarobiły na giełdzie, jest mała. Giełda jest grą dla ludzi posiadających cierpliwość i inteligencję, a nie wyłącznie pragnienie bogactwa.

Nawet najsilniejsi i najbogatsi inwestorzy papierów wartościowych zaczynali powoli. Bądź niecierpliwy i nie poddawaj się!

Nie zapomnij oszczędzać

Twoje inwestycje są ważne ale Twoja przyszłość jest ważniejsza. Nie należy inwestować całych oszczędności, nie warto ryzykować.

Teraz, gdy znasz pięć najgorszych strategii handlowych, możesz przemyśleć niektóre z Twoich obecnych nawyków.

Upewnij się, że trzymasz się swojego planu i unikaj podejmowania decyzji na podstawie innej niż twarde fakty.

Napisz czy kiedykolwiek popełniłeś powyższe błędy i jak z tego wyszedłeś? Podziel się z nami swoją historią!

giełda, wskazówki, strategie, błędy, inwestycje
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.