4 lipca iq biuletyn - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
04.07. 2017 23:19  | 

Pięć najważniejszych wiadomości na początek dnia. Te zdarzenia mogą mieć wpływ na rynek i powodować wahania kursów walut. Przeczytaj, aby być poinformowanym.

Microsoft ogłosi plan restrukturyzacji 5 lipca

Microsoft, jedna z wiodących na świecie firm informatycznych, 5 lipca ogłosi plany restrukturyzacji firmy. Uważa się, że dział przetwarzania w chmurze zyska dodatkową uwagę. W 2017 roku, po 10-letniej przerwie, firma Microsoft odzyskała status największego dostawcy usług chmury. Przewiduje się, że przejście to przyniesie pożądaną zmianę w firmie i zapewni dodatkowe bodźce dla wzrostu, które mogą pozytywnie wpłynąć na cenę akcji Microsoftu (NASDAQ MSFT).

Chiny i Niemcy porozumieją się poza USA?

Stany Zjednoczone, wciąż dominująca władza ekonomiczna i polityczna, ryzykuje odstraszeniem swoich sojuszników i odizolowaniem się od reszty świata. Niemcy i Chiny powinny wzmocnić więzy między sobą i ominąć USA podczas osiągania porozumienia dotyczącego handlu międzynarodowego. Środki protekcjonistyczne, przyjęte przez prezydenta Donalda Trumpa, mogą przenieść pewną ilość miejsc pracy z powrotem do Ameryki, ale w dłuższej perspektywie z pewnością zaszkodzą krajowej gospodarce. Oczekuje się jednak, że nie wpłynie to bezpośrednio na kurs USD.

Nuklearne zagrożenie ze strony Korei Północnej

Na kilka dni przed szczytem G20 we Frankfurcie w Niemczech, Korea Północna ogłosiła kolejny testowy start ICBM, który może potencjalnie trafić w brzeg Stanów Zjednoczonych na Alasce. Jest to pierwszy potwierdzony międzykontynentalny pocisk balistyczny tego kraju.

Koreański potencjał nuklearny to jeden z elementów agendy zbliżającego się szczytu. Korea Północna może stać się poważnym zagrożeniem dla stabilności politycznej i dobrobytu makroekonomicznego nie tylko w swoim własnym regionie, ale także na całym świecie. Wcześniej Prezydent Stanów Zjednoczonych Trump wezwał Chiny do wywarcia wpływu na Koreę i jak najszybszego zawarcia umowy z Kim Jon-unem. \"Trudno uwierzyć, że Korei Południowej i Japonii wytrzymają to dłużej. Być może Chiny będą miały odwagę zareagować na działania Korei Północnej i zakończą te bzdury raz na zawsze!\", wyznał Trump w swoich tweetach.

Czerwcowy spadek sprzedaży samochodów w USA

Czerwiec stał się czwartym miesiącem z rzędu, który wykazał spadek sprzedaży samochodów w USA. Wzrost gospodarczy, obserwowany w Stanach Zjednoczonych w pierwszej połowie 2017 r., może mieć niewielki lub zerowy wpływ na przemysł motoryzacyjny. Nawet tanie kredyty nie są w stanie stymulować popytu konsumentów. Sezonowo skorygowana roczna stopa sprzedaży szacowana jest na 16,51 mln sztuk, co jest wartością mniejszą niż wcześniej przewidywano. Akcje firm motoryzacyjnych nadal wykazują wzrost wartości.

Czy Frankfurt to kolejny Londyn?

Kolejna informacja z Frankfurtu w Niemczech. Ten ważny węzeł gospodarczy może stać się jedynym beneficjentem Brexitu, wyprzedzając Londyn w sprawach finansowych. Wielka Brytania jest zdecydowana opuścić Unię Europejską, a ktoś musi zająć jej miejsce. Oczekuje się, że 5000 miejsc pracy zostanie przeniesionych do Frankfurtu.

\"Frankfurt stał się wiodącym kandydatem dla operacji bankowych opuszczających Londyn\" - powiedział Hubertus Vaeth, dyrektor Frankfurt Main Finance. \"Frankfurt i cały region czerpią wyraźne korzyści\".

4 lipca, wiadomości, biuletyn, microsoft, g20, korea,
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.