3 Mind Hacks do samokontroli - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
02.07. 2017 13:25  | 

W przypadku transakcji z opcjami binarnymi wkrada się w tworzenie samokontroli. Nauczyć się z wielu punktów widzenia jest drogą do osiągnięcia - ale jaka jest droga do samokontroli? W przypadku braku szans, że próbowałeś stworzyć, masz szanse, że znalazłeś to jest bardzo testowe. To, i może widziałeś, że im trudniej próbować zbierać pociąg, tym bardziej ma tendencję do ucieczki. Ta trudna sytuacja może zacząć od teraz czuć się naprawdę niepokojąca. Dlaczego samopierwiastość jest tak twardy i jak możesz kierować się wokół pułapek i osiągnąć jeszcze większą uwagę?

Począwszy od końca, nadal biegłem w artykuł rozprowadzany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne (APA), które spotkało się z terapeutą o imieniu Roy F. Baumeister w jego opiniach na temat samokontroli. Rozwiązanie jest dość intensywną rzeczą do scharakteryzowania. Jest to jeden wybór sekcji, a jedna sekcja jest kompletna. Niezrozumiałe może okazać się, że możesz bez większego naciągu rozstrzygnąć, a jednocześnie doświadczać ich znacznych trudności. Można również stwierdzić, że masz prosty czas na wypełnianie obowiązków - ale tylko na odejście, że inna osoba się rozstrzygnęła!

Z braku szans, że to widziałeś, nie wyobrażasz sobie tego. Jednym z odkryć Baumeistera było to, że rozstrzyganie w wyborach może faktycznie pozbyć się dyscypliny. Samokontrolowa kontrola mogłaby być nieograniczonym atutem, ale żyjemy w tej obecnej rzeczywistości i każdy z nas potrzebuje energetyki od czasu do czasu. Oto spuścizna, którą odkrył Baumeister podczas prowadzenia swoich recenzji. Możemy wykorzystać te dane, które ujawniły, aby ograniczyć powściągliwość i wzrastać w kolejnym życiu handlowym.

  • Rozdzielczość jest wyczerpana bez przerw. Jeśli uczestniczysz w jednym zleceniach, które wymaga intensywnego poziomu równowagi, a potem starasz się niezwłocznie uczestniczyć w innym (powiązanym lub nie), twoja egzekucja będzie znosić w drugim zobowiązaniu i będziesz skłonny poddać się wcześniej.
  • Rozliczanie się z wyborów dodatkowo wyczerpuje samokontrolę. Zabawnie, z wyłączeniem przypadków, w których musisz wyrównywać wiele ekstremalnych wyborów konsekwentnie, będziesz odpuszczać samokontrolę w sposób nieodróżnialny od przedstawionego wcześniej. Jest tak dlatego, że trudno jest zakończyć dokonywanie swoich wyborów, pomimo tego, że możesz mieć mniej wymagający czas na dokonywanie wyborów dokonanych przez inne osoby (np. Swojego przełożonego w pracy). Być może zdumiony jest uznanie, że jest logiczny powód, dlaczego tak się dzieje, zwłaszcza, że ​​wydaje się być tak dziwne!
  • Glukoza ma pewien rozsądek i dyskrecję. W momencie, gdy poziom glukozy jest wysoki, prawdopodobnie wykonasz dobrze zadania, które wymagają pociągu. W momencie, kiedy poziom glukozy jest wyczerpany, twoja determinacja ma tendencje do luzu. Jest to jeden z powodów, dla których solidne śniadanie pomaga Ci rozpocząć przyzwoity początek dnia, a w dni, w których pomijasz śniadanie, Twoja realizacja ma tendencję do nie do zaakceptowania.

Te trzy odkrycia mogą dać nam trzy myśli na rosnące uprawnienia dyskrecjonalne, gdy kupujesz opcje binarne. Natychmiast możesz mieć zdolność do postrzegania części powodów, z którymi możesz walczyć z nauczaniem w swoim handlu. Oto kilka etapów, które należy podjąć, aby osiągnąć większy postęp.

1. Przerwy.

Kiedy próbujesz zebrać kolejny interes, zaczynając od najwcześniejszego etapu, trudno jest zmusić się do pracy. Co więcej, powinieneś być poświęcony, ale jest to powodem, dla którego podobnie mówimy o spaleniu. Uszkodzenie jest rzeczą, która dzieje się podczas naciskania i naciskania i popychania, nie dając sobie otwartych drzwi do odpoczynku. Opinie dokonane przez Baumeister pokazują, że należy wyrwać sobie okazję do odprężenia i osiągnięcia czegoś nieskomplikowanego między sprawami, które wymagają dyskrecji. Oznacza to na przykład, że gdy wrócisz do domu z normalnego codziennego zatrudnienia, musisz odłożyć trochę okazji, aby zrelaksować się i dobrze bawić, zanim skoncentruje się opcje binarne i pracuje nad handlem.

To również oznacza, że ​​w trakcie przeglądu i czasu ćwiczeń, powinieneś wziąć normalne przerwy, aby robić różne rzeczy. Rzeczywiście, nawet pięć minut co pół godziny może mieć jakiś wpływ na poziom samokontroli i rentowności. Tak żartobliwie, kluczem do kreowania porządku jest uchylenie się na jakąś okazję, aby być niezdyscyplinowana.

2. Zewnętrzizować pewne podstawowe przywództwo.

Będziesz rozliczać się z wieloma wyborami podczas handlu, jednak być może nie musisz wstąpić w stosunku do pełnej wagi samodzielnie. Z dala szansa, że ​​masz współodpowiedzialność, rozważyć danie tej osobie szansy na rozstrzygnięcie kilku wyborów dla Ciebie. Przedyskutuj swoje cele i swoje potrzeby, a następnie próbuj badanie. Daj swojemu zadaniu szansę, aby wspólnie pomyśleć o planie przeglądu. Bierz pazur w kierunku ogona i sprawdź, czy masz mniej wymagający czas pozostały zaangażowane, gdy podejmujesz po zatwierdzonym planie niż wtedy, gdy próbujesz myśleć o sobie samym. Możesz po prostu odkryć, że jest mniej wymagający, aby pracować wzdłuż tych linii niż zmuszając się do całkowitej samooceny.

Prowadzenie transakcji z grupą może również uchronić Cię przed ryzykiem, że doświadczasz problemów z podstawowym przywództwem. Każda grupa ma inną metodę sortowania przedsięwzięć, ale można dobrze odkryć, że dobrze działasz w grupie, w której inna osoba gra wpływową pozycję. Istnieje powód, że pionierzy są tak konieczni w oczach opinii publicznej. Nie jest niedawno, że pomagają nam pozostać uporządkowane. To, że pomagają nam pozostać napędzanymi, przechodząc do części ciężaru naszej pracy, wywołując intensywne rozmowy.

3. Pij lemoniadę.

Baumeister stwierdził, że członkowie jego recenzji wykonali bardziej wyrafinowaną dyscyplinę po zjedzeniu i ponownym ustaleniu poziomu glukozy. Proponuje, aby jedzenie skubania, a nawet po prostu szklankę lemoniady, daje Ci wsparcie ze strony samokontroli. Jakakolwiek determinacja może być na zdumiewającym poziomie świadomości, ma bezpośredni związek z glukozą w mózgu. Oznacza to, że rozstrzyganie na prostej decyzji, aby zachęcić twoje ciało odżywienie, które potrzebuje, może pomóc Twojej determinacji!

Starając się tworzyć własne powściągliwość, aby można było ukończyć zadania i pozostać w wyborze, jest testowanie. Jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej znaczących trudności, z którymi zmaga się większa część podmiotów oferujących opcje binarne. Dowiedz się, jak handlować to tylko kwestia specjalistycznego i znacznego dochodzenia oraz jak je zastosować. Trudniejsza część warunku naprawdę wykorzystuje to, co sobie wyobrażasz. Bądź, jak to tylko możliwe, nie musisz walczyć w samo-pytanie. Istnieją prawdziwe, stałe kroki, które można podjąć w tej chwili, aby zwiększyć swoją determinację, co umożliwi Ci przewagę w handlu!

Finansów, handlu, binarnych, zapasów, inwestycji, forex, na rynku)
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.