13 czerwca skrot wiadomosci - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
13.06. 2017 22:10  | 

Pięć najważniejszych wiadomości na początek dnia. Te wydarzenia mogą znacząco wpłynąć na rynek i wywołać fluktuacje cen kursów.

Bańka technologiczna jest bliska pęknięcia?

Historia lubi się powtarzać. Przynajmniej tak mówią o rynku. Handlowcy często wpadają w te same pułapki przez lata i dziesięciolecia. Większość inwestorów nie nauczyła się niczego na podstawie bańki technologicznej z 2000 roku. Ci, którzy w sposób wystarczający nie zdywersyfikowali swoich aktywów, powinni doświadczyć silnej korekty rynkowej. W piątek, Facebook, Apple, Amazon.com, Alphabet, Microsoft straciły ponad 3% swoich wartości. Wyżej wspomniane przedsiębiorstwa odpowiadają za 40% wzrostu rynku w 2017 roku. Bez względu na to, czy spadek ustabilizuje się, jest nadal widoczny.

Fed chce podnieść stopy procentowe

Oczekuje się, że amerykański Bank Centralny podniesie stopę referencyjną. Dowiemy się czy tak się stanie w środę o godzinie 18:00 GMT. Pół godziny później Fed Chair Janet Yellen odbędzie konferencję prasową i ujawni szczegóły publicznie. Wskaźnik stopy referencyjnej szacuje się na 1,25 procent, w porównaniu do obecnej stawki 1,00. Wyższe stopy procentowe mogą pomóc podwyższyć wartość amerykańskiej waluty.

Theresa May pod presją

Po nieudanym cyklu wyborczym, Theresa May została krytykowana przez członków partii Konserwatystów. Teraz jest zagrożona utratą funkcji premiera. Według niedawnych wyników wyborów, Konserwatyści stracili większość w parlamencie. Teraz, Theresa May \"rozważa inne podejście do Brexit\", cokolwiek to oznacza. Niestabilność polityczna w jednej z wiodących europejskich gospodarek stwarza poważne zagrożenie dla rynków regionalnych i globalnych, w tym dla funta brytyjskiego.

Rośnie produkcja ropy z łupków

Amerykańska Agencja ds. Informacji o Energii mówi, że produkcja ropy łupkowej osiągnie najwyższy poziom w lipcu. Jeśli obecny trend ma się utrzymać, można spodziewać się, że ceny ropy pozostaną niskie i prawdopodobnie w najbliższym czasie spadną. Koszty rentowności łupków maleją z miesiąca na miesiąc. Kraje OPEC, które mogłyby reagować na zwiększone ilości wydobycia, są zbyt uzależnione od przychodów ze sprzedaży ropy naftowej i podwyższają jej ceny, umożliwiając tym samym producentom łupków zyskanie popularności . Jest to jeden z powodów dla rządu Arabii Saudyjskiej do jak najszybszego otwarcia IPO Aramco, gdyż inwestorzy nadal nie zwracają uwagi na pogarszające się warunki biznesowe dla firm z branży naftowej na Bliskim Wschodzie.

Gwałtowny spadek chińskiego rynku motoryzacyjnego

Chiński rynek motoryzacyjny spada drugi miesiąc z rzędu. W 2016 r. Chiński rząd sztucznie zwiększył sprzedaż samochodów, zmniejszając podatek od zakupu o połowę. Bodziec został później usunięty, a teraz konsekwencje tej decyzji odbiły się na rynku. W tym roku sprzedaż samochodów osobowych spadła po raz pierwszy od 2015 roku. Podatek od zakupu może ponownie zostać zwiększony w 2018 roku, osiągając pierwotny poziom 10%, co jeszcze bardziej wpłynie na chińskich sprzedawców samochodów i producentów.

13 czerwca, wiadomości, łupki, Chiny, stopa procentowa, bańka
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Make Money Robot

Klasyczny robot, który pozwala Ci na trading opcji binarnych, nawet jeśli jesteś początkujący
Moja szybka porada: Zalecam trading walut, np. EUR/USD lub CNY/USD.
Minimalna wpłata: $200
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.