10 najlepszych europejskich start upow ktore warto obserwowac - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski
08.10. 2017 16:18  | 

Niedawno CNBC opracował listę 10 najlepszych europejskich start-upów, które warto obserwować ze względu na ich wysoki potencjał wzrostu. Mniejsze firmy rozpoczynające działalność są w fazie wczesnego wzrostu lub serii A z cyklu venture capital (VC). Warte obejrzenia są...

1. Cleo (Londyn, UK)

Cleo jest cyfrowym asystentem finansowym, który wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI), aby umożliwić użytkownikom przeglądania danych konta bankowego i karty kredytowej za pośrednictwem zapytań tekstowych lub głosowych w celu śledzenia wydatków, lepszego planowania budżetu i sprawdzenia, czy otrzymują najlepsze oferty.

Docelowymi klientami dla tego chatbota są zabiegani młodzi profesjonaliści, którzy oczekują więcej od swojego banku,/strong> i doceniają pomoc w zmniejszeniu złożoności usług finansowych. Może on integrować się z Alexa i Google Home. Założona przez Barneya Hussey-Yeo i Aleksandrę Wozniak, firma otrzymała 700 tysięcy dolarów od inwestorów w styczniu 2017 r., w tym od założyciela Skype - Niklasa Zennströma i współzałożyciela Zoopla - Alexa Chestermana.

2. Deposify (Dublin, Irlandia)

Deposify to usługa przechowywania depozytów, która pozwala właścicielom, leasingodawcom, agentom nieruchomości i najemcom zarządzać, jak i kiedy wpłacane są depozyty oraz umożliwia cyfrowe rozwiązanie wszelkich sporów. W marcu 2016 r. projekt zebrał 1,1 mln euro (1,53 mln USD) na ekspancję do Stanów Zjednoczonych i badania. Inwestorami byli Bank Irlandii - poprzez fundusze inwestycyjne dla początkujących i powstających sektorów, Escher Group Holdings plc, Enterprise Ireland i szereg innych inwestorów.

Do założyciela, Jona Bayle’a, jako szef techniczny (CTO) dołączył inwestor Tony Kelly, były dyrektor generalny Demonware. Kevin Gannon jest COO. Wcześniej był szefem operacji w Chill Insurance.

3. Bud (Londyn, UK)

Bud chce stworzyć pakiet różnych banków, rachunków i innych aplikacji finansowych, który byłby obsługiwany za pomocą jednego interfejsu. Wstępna aplikacja ma być dostępna online lub za pośrednictwem telefonu komórkowego. Ma gromadzić dane z różnych obsługiwanych kont bieżących, oszczędności lub innych produktów finansowych, które użytkownik subskrybuje, umożliwiając otrzymanie skonsolidowanego widoku wszystkich tendencji w zakresie wydatków i budżetowania, a także zaleceń, które należy wprowadzić.

Nowy start-up z siedzibą w Londynie współpracował z wieloma fintechami, takimi jak robo-advisor Nutmeg, Azimo i PensionBee. Założycielami są George Dunning i Edward Maslaveckas.

4. Meteo Protect (Paryż, Francja)

Ta technologia ubezpieczeniowa (insurtech) firmy zarządzającej ryzykiem pogodowym na wczesnym etapie zebrała fundusze o wartości 2,63 mln USD od MacKinnon, Bennett & Company. MKB jest bankiem handlowym w Montrealu, który zarządza prywatnymi inwestycjami w odnawialne źródła energii i infrastrukturę. Francuski broker z siedzibą w Paryżu i jego niezależne narzędzie insurtech, oferuje klientom indywidualne ubezpieczenia, które pomagają im zrównoważyć koszty związane ze zmianą klimatu. Według danych Meteo szacuje się, że złe warunki pogodowe kosztują łącznie amerykańskie i europejskie gospodarki 770 mld USD rocznie. Meteo Protect może być używany w celu ochrony firm zajmujących się przetwórstwem żywności, które kupują towary, firm rolniczych, finansistów, energetyki wiatrowej mającej niskie średnie prędkości wiatru, i tak dalej. Firma analizuje raporty pogodowe i dane historyczne, które pomagają firmom dostosować modele ryzyka ubezpieczeniowego. Dyrektorem Generalnym i współzałożycielem jest Gabriel Gross.

5. 10xBanking (Londyn, UK)

Poprzednio znany jako 10x Future Technologies, ten samofinansowany start-up został założony w Londynie w zeszłym roku przez byłego prezesa Barclays Banku, Antony Jenkins. Głównymi pracownikami operacyjnymi i technologicznymi są odpowiednio: Brad Goodall i Mark Allcock. Ten ostatni ma ponad 25-letnie doświadczenie w pracy dla Barclays, Citibank, ING i Credit Suisse. 10x oferuje cyfrową platformę bankową, która może przetworzyć transakcje na rachunkach i księgi rachunkowe w imieniu innych banków detalicznych, które płacą opłatę. Platforma znajduje się w chmurze. Pierwszym klientem jest brytyjski bank Virgin Money, którego konkurentami są m.in. Monzo, Atom, Starling, Metro Bank i inne.

6. ClearBank (Londyn, UK)

ClearBank, stworzony przez założyciela WorldPay - Nicka Ogdena w 2017 roku, jest nowym bankiem rozliczeniowym w Wielkiej Brytanii od ponad 250 lat. Opisuje siebie jako \"bank dla banków\". Nie będzie oferować konsumentom usług bankowości detalicznej, za to będzie skupiał się na świadczeniu usług rozliczeniowych, płatniczych i podstawowych usług bankowych dla początkujących firm, związków kredytowych i innych banków, które chcą pokonać konkurentów i zdobyć udziały w rynku. ClearBank dołączył do trzech głównych organów przetwarzających płatności w Wielkiej Brytanii: BACS, Chaps i Faster Payments.

Pieniądze na rozwój banku pochodziły z zespołu zarządzającego fundowaniem inwestycji, w skład którego wchodzili prezes Charles McManus i dyrektor ds. Technologii (Chief Technology Officer - CTO), Andrew Smith. 25 milionów funtów (31,5 miliona dolarów) pochodziło od grupy PPF i CFFI Ventures.

7. NX’Change (Amsterdam, Holandia)

NX\'Change (Next Generation Stock Exchange) z siedzibą w Amsterdamie wykorzystuje technologie do zdecentralizowania środków inwestycyjnych, uwzględniając model crowdfunding. Pozwala na bezpośredni handel papierami wartościowymi pomiędzy firmami i inwestorami poprzez zdywersyfikowane obligacje i działa na podstawie licencji wydanej przez holenderskie Ministerstwo Finansów, jako rynek regulowany.

Żaden broker ani bankier nie jest wymagany, ponieważ kapitał może zostać zebrany na centralnej platformie handlowej lub za pośrednictwem zintegrowanego modułu na stronie firmy. Jej założycielem i dyrektorem generalnym jest Marleen Evertsz. Jednym z pierwszych użytkowników jest Fastned, europejska sieć ładowania samochodów elektrycznych, która pozyskała 3 miliony dolarów na budowę infrastruktury. Intencją jest udostępnienie innej opcji dla złożonej procesu zamówień publicznyh (IPO) lub mniejszych rynków kapitałowych dostępnych na głównych giełdach.

8. Governance.io (Luksemburg)

Governance.io to oprogramowanie dla profesjonalistów zajmujących się złożonymi funduszami inwestycyjnymi. Technologia regulacyjna dotycząca danych o ryzyku (regtech) została opracowana przez firmę 2Gears specjalizującą się w zarządzaniu, ryzyku i zgodności (GRC).

Oprogramowanie oferuje centralne repozytorium dla wszystkich danych funduszu, system zarządzania dokumentami i narzędzia do zarządzania przepływem pracy. Założycielami są Bert Boerman (CEO) i Rob Boerman (CTO).

9. Post Quantum (Londyn, UK)

Post Quantum (PQ Solutions) jest londyńską firmą zajmującą się cybernetycznością, specjalizującą się w wykorzystaniu kryptografii w celu tworzenia podpisów cyfrowych, niezaprzeczalności możliwości i niezmienności ścieżek audytu w blokchainach oraz cyfrowych procedur końcowych.

Co najważniejsze, oferuje rozwiązania zapewniające kwantową ochronę przed kwantowymi atakami na weryfikację infrastruktury klucza publicznego (PKI) oraz inne protokoły, które chronią dostęp do kont internetowych i tak dalej. Klientami firmy są m.in. rząd brytyjski, NATO i banki inwestycyjne. Ponadto firma znalazła się w Akceleratorze Barclays Techstars w 2015 r., zanim rozpoczęła pozyskiwanie 8 milionów funtów (10.42 miliona dolarów amerykańskich) na inwestycję w serię A od inwestorów venture capital w Hong Kongu - VMS Investment Group i partnerów AM.

CEO i współzałożyciel, Andersen Cheng,/strong> był wcześniej COO Europejskiego funduszu venture capital Carlyle Group i byłym współzałożycielem LabMorgan, jednostki dot. e-finansów w JP Morgan.

10. DataSine (Londyn, UK)

DataSine generuje profile behawioralne dopasowujące produkty bankowe do ludzi. Firma kierowana przez dyrektora generalnego, Igora Volzhanina, przedstawiła w Londynie narzędzie do analizy segmentów klientów, które łączy w sobie analizę \"dużych danych\", techniki uczenia się inspirowane maszynami AI oraz psychometry mjące pomóc FI lepiej oceniać klientów, budować portfele i mierzyć ryzyko.

Jego systemy tworzą profil osobowości dla każdego klienta, określając ich potrzeby, wartości i okoliczności. Może to być wykorzystane do dostosowania strategii marketingowych, budowania portfeli inwestycyjnych i spersonalizowania produktów finansowych w celu lepszego odzwierciedlenia poszczególnych osób.

Start-up był częścią ubiegłorocznego programu wspierającego akcelerator technologii Techstars London i uczestniczył w tegorocznej edycji VivaTech w Paryżu jako część Cardif Lab BNP Paribas.

najlepsze start-upy, start-up, inwestycje, nowe firmy, fintech
Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.