Strategie opcji binarnych - Techniki odnoszących sukcesy traderów - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski

Strategie opcji binarnych - Techniki odnoszących sukcesy traderów

Strategia handlu opcjami binarnymi składa się z dwóch części. Pierwszą z nich jest konkretna strategia, z której trader będzie korzystać w czasie poszukiwania interesujących go dochodowych możliwości handlowych. Taka strategia handlowa może obejmować np. analizę cen uwidocznioną na wykresie lub wiadomości z kalendarza ekonomicznego. Drugą częścią jest zarządzanie pieniędzmi - zarządzanie środkami pomaga w mądry sposób zarządzać swoim kapitałem inwestycyjnym aby rozsądnie wybrać kwotę na pojedynczą transakcję.

Wskaźniki dotyczące analizy wykresu cen

Ta lista na razie podaje te wskaźniki handlowe, które służą w określaniu analizy technicznej, na platformach MetaTrader korzysta się z nich też przy ustawianiu transakcji u brokera. Każdy korzysta z innych stategii w handlu opcjami binarnymi. Ważne jest jednak aby nie dokonywać transakcji bez posiadania wystarczających umiejętności lub bez testowania lub eksperymentowania, zawsze należy poszukiwać takich szczegółowych informacji, które są zrozumiałe. Jeśli wspomniane tu wskaźniki interesują cię to zapoznaj się koniecznie z artykułami szczegółowo wyjaśniającymi ich działanie.

  • Wstęgi Bollingera (BB) - to wstęgi tworzące granice określające obszar w którym znajdują się ceny. Polegają one na standardowych odchyleniach cenowych na przykład przy ustawieniu Sdev=2 cena porusza się wewnątrz konkretnego zakresu przez 97% czasu a tylko w 3% przypadków wyjdzie poza ten zakres (powyżej lub poniżej zakresu wstęgi).
  • Wsaźniki oparte na wolumenie - zostały one doskonale wyjaśnione w np. książkach Anne Couling
  • Szerokość Wstęgi(szerokość wstęgi Bollingera) - przy występowaniu zmienności cen zwiększa się, wówczas szerokość wstęgi również zostaje zwiększona i odwrotnie.
  • Prosta Średnia Krocząca (SMA) - jeden z punktów na wykresie ilustruje średnią cenę zamknięcia w ciągu np. ostanich 30 okresów (okres może wynosić np. 15 minut)
  • RSI (Główna Siła Względna) - to wskaźnik techniczny służący do porównywania go z ostatnimi zyskami lub stratami.

Kalendarz wydarzeń rynku finansowego

Fabryka Forex - to strona internetowa, która oferuje darmowy kalendarz wydarzeń.

Te kalendarze pozwalają ci na przeglądanie miesięcy, tygodni i dni aby obserwować ważne wydarzenia handlowe, które posiadają potencjał poruszania się wraz z wartościami cen walut i akcji. Dobrą fundamentalną strategią dla opcji binarnych jest: regularna obserwacja tego kalendarza i sprawdzanie czy któreś z wydarzeń nie wpłynęło na poruszenie się ceny aktywa na które otworzyłeś transakcję.Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Binary Option Robot

Ten program może grać zamiast ciebie. :-) Wszystko, co musisz zrobić, to go zainstalować, zarejestrować się i wykonać wpłatę. Robot automatycznie optymalne transakcje i będzie przeprowadzać je za Ciebie.
Moja szybka porada: Polecam to narzędzie szczególnie początkującym, ponieważ wystarczy tylko włączyć komputer, a oprogramowanie zarabia pieniądze na własną rękę.
Minimalna wpłata: $250
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.