Opcje minutowe - definicje, własności, przykłady. - Stosując tę metodę stałem się bogaty i teraz zarabiam ponad 10,000 dolarów miesięcznie.
More information
Piotr Adamski

Opcje minutowe - definicje, własności, przykłady.

Opcje minutowe są szczególnymi opcjami binarnymi o krótkim czasie wygaśięcia, wynoszącymi na ogół od 60 sekund do 5 minut. W porównaniu do zwykłych opcji binarnych (z czasem wygasania 30 minut lub dłuższym) mogą być bardzo ryzykowne. W tak krótkim czasie trudno jest przewidzieć rozwój sytuacji, a wypłaty nie są na ogół zbyt wysokie.

Opcje minutowe (tzn. opcje krótko terminowe z 1 do 5 minut czasu wygaśnięcia) nie są na ogół dobre dla osób początkujących. Choć są one promowane przez brokerów lepiej jest zacząć od opcji z dłuższym czasem wygaśnięcia co najmmniej 15 minut a lepiej z 30 i 60 minutami wygaśnięcia.

Właściwości opcji minutowych:

Tak jak w przypadku innych rodzajów opcji binarnych kupując opcję minutową, zawsze jesteś świadomy maksymalnej możliwej straty (swojego depozytu), dokonujesz spekulacji doryczących wzrostu lub spadku wartości aktywa bazowego (par walutowych towarów, akcji, indeksów) i znasz czas wygaśnięcia. Jednak w tym przypadku czas wygaśnięcia jest bardzo krótki, trwa tylko kilka minut.

Opcje minutowe podlegają pod kategorię opcji binarnych, mają więc z góry określony zysk w przypadku dobrej prognozy przewidzianej przez inwestora. Po wpłaceniu depozytu (premii opcyjnej) mogą być tylko dwa wyniki:

  • Poprawna prognoza wzrostu czy spadku wartości aktywa = określona wypłata.
  • Niepoprawna prognoza = inwestor nic nie otrzymuje.
  • Wypłata: na ogół określony zwrot od depozytu w wysokości 70%.
  • Czas wygaśnięcia: Krótki, kilkadziesiąt minut.
  • Strata: Maksymalna strata jest uzależniona od depozytu tzn. premii opcyjnej.
  • Wynik: Aby transakcja była udana, cena powinna poruszyć się w wybranym kierunku o jeden punkt.
  • Cena wykonania: Początkowy poziom ceny oparty o z góry określoną cenę w momencie wygaśnięcia. Kupując opcję WZROST (CALL) na akcję firmy Google, której cena jest określona na 105,25 USD, spekulujesz możliwy wzrost wartości akcji z ceną wykonania 105,25 USD. Twoim celem jest wzrost ceny akcji ponad cenę wykonania.

Rodzaje opcji minutowych:

  • WZROST (Call) opcja minutowa: Kupując opcję WZROST, oczekujesz, że aktywo bazowe wzrośnie na wartości co najmniej o jeden punkt ponad cenę wykonania.
  • SPADEK (Put) opcja minutowa: Kupując opcję SPADEK oczekujesz, że wartość aktywa bazowego spadnie co najmniej o jeden punkt poniżej ceny wykonania.

Korzyści związane z opcjami minutowymi:

Znasz rezultat swojej inwestycji już w ciągu kilku minut.

Niekorzyści związane z opcjami minutowymi:

Niższe wypłaty - na ogół w wysokości 70% w porównianiu do 80% czy 85% przy zwykłych opcjach binarnych.
Mniej czasu na podjęcie decyzji
Trudno jest poprawnie przewidzieć rozwój ceny
wykresy krótkoterminowe (świecowe = 1 minuta) nie są wiarygodne

Werdykt

Krótko terminowe opcje minutowe nie są najlepszym wyborem dla osób początkujących. Kilka minut lub nawet 60 sekund to bardzo któtko aby prawidłowo przewidzieć ruch cenowy. Tego rodzaju opcje są korzystne dla brokerów, w niektórych wypadkach dla doświadczonych traderów, kórzy odnoszą korzyść jeśli posiadają mocne informacje o ruchach cen.

Jeśli chcesz wykonać kilka krótkich trasakcji testowych na kontach demo, to zdecydowanie możesz spróbować opcji minutowych. Jednakże jeśli jesteś poważnie nastawiony na handel opcjami binarnymi i chcesz zarobić na nich pieniądze, lepiej skupiać się na długo terminowych opcjach z normalnym czasem wygasania (3 minut lub więcej). Pozwolą ci one osiągnąć rozsądne długo terminowe dochody.Start now

Zarabiaj pieniądze w trzech prostych krokach!

Moja metoda nie może być stosowana wszędzie . Większość banków i traderów nawet nie wie, czym ta metoda jest.      I nawet jeśli o tym wiedzą, to nigdy, przenigdy nie udostępnią jej zwykłym ludziom.      Dlatego bardzo ważne jest to, aby wybrać wiarygodnego, licencjonowanego brokera, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze.     Oto moi dwaj ulubieni brokerzy . Zarejestruj się u dowolnego z nich - albo nawet u obu.      Obaj oferują porady, poradniki wideo i osobistych doradców - zupełnie za darmo.

Wypróbuj strategię z wersją demo:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem
Moja szybka porada: Broker pozwala na nieprzerwany trading, w tym w weekendy z transakcjami już od 1 USD
Minimalna wpłata: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Zaawansowany broker ze świetną obsługą klienta i niewielkim minimalnym depozytem
Moja szybka porada: Broker ma bezpłatną wersję demo i bardzo niski minimalny depozyt
Minimalna wpłata: $5
 
 


  Stanislaw (94.254.162.*) napisał

Proszę o pomoc

Witam nazywam się Staszek mam 24 lata potrzebuje jakiej kolejek pomocy finansowej chciałem dac swojej kobiecie i 4 letniej córce wszystko co najlepsze ale w chwili obecnej nie mogę dac im o czym marzą w Niemczech próbowaliśmy odłożyć ale było ciężko wiele razy dostałem od życia od rodziny przykrości potrzebuje pomocy

  michał (77.254.153.*) napisał

rejestracja

witam.Na Binomo polkaów nie rejestrują, czy na aryex tez mozna działać?

  Ryszard (77.255.113.*) napisał

Pomocy    IQ option

Witam
w jakim interwale czasowym wykresu dla którego instrumentu Pan korzysta.
Pozdrawiam

  Maciej (2a01:110f:1021:8f00:20a8:db8:826) napisał

Kasa

Jak to działa chciałbym sie nauczyć zarabiać tym sposobem chociaż przez miesiąc by spłacić kredyt
pomożesz ??

  Maciej (78.10.208.*) napisał

zapytanie

Witam, na żadna ze stron którą polecasz nie można się zarejestrować
Pozdrawiam
Maciej

  Krzysztof (83.23.245.*) napisał

Podziękowanie

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o następne. Nie gram na platformie ale chciał bym. Proszę o wskazówki i podpowiedzi. Z góry dziękuję Krzysztof

  Marek (2a02:a311:241:8c80:7ada:5dba:867) napisał

Nieaktualne trochę    binary

Niestety, nie wszystko aktualne. Na początek, Olymp Trade nie jest dla Polski.

  Marcin (83.31.139.*) napisał

..?

Mozna cos wiecej o tym sposobie?:)

  Lucyna (83.10.180.*) napisał

BROKER

Witam,
bardzo proszę o bliższy kontakt np. telefoniczny lub osobisty (może jest pan lub będzie w Krakowie? Ja też z tąd pochodzę). Chcę się tego nauczyć od podstaw krok po kroku wszystkiego - nawet odpłatnie (jak bezpiecznie i bez problemowo zarabiać na opcjach binarnych w/g pańskiej metody). Nie miałam z tym nigdy do czynienia, nie znam też j. angielskiego, więc chciałabym to ogarnąć w najbardziej prosty i przystępny sposób. Wiem, że znany mentor w tej dziedzinie Robert K. już o tym wspominał i że jest to dobra i chyba jedna z najbezpieczniejszych opcji na zarabianie całkiem dobrych pieniędzy i osiągnięcie niezależności finansowej. Bardzo proszę o odpowiedź, kontakt, będę wdzięczna

  Magdalena (91.240.106.*) napisał

Jak szybko zarobic pieniadze     ing bank slaski

Witaj czytałam twojego bloga i jestem w szoku jak szybko zarobiles taka duza kwote pieniedzy i czy mozesz mi powiedziec krok po kroku jak mam to zrobic zeby jak najszybciej zarobic takie pieniadze ?

Wszystkie komentarze (na nowej stronie)
 
 
 

 Dodaj nowy komentarz!

Zapytaj o cokolwiek lub podziel się swoimi doświadczeniami
Otrzymasz szczegółowe wskazówki na swój adres e-mailowy.